ideal lepote.........

10734275_762846183769842_8694184561406375944_n.jpg


Da mi je jedan ovakav :zaljubljena: moze i bez ovoga u uhu i nosu..
Ебли те јахачи брадокалипсе... :sad2:

Такви само код вас у Босни ничу...

:tongue2:

- - - - - - - - - -

....a i ne bi bilo uredu da za drugog muskarca kazes da je dobar :lol:
Не напротив. Мушкарац се отворено диви другом мушкарцу. Његовом, успеху, стасу... лепоти... оно што мушкарац не прашта другом мушкарцу је да има лепшу жену од његове... то никад. Колко год да је савршен, не заслужује да има такву жену поред себе.

За разлику од жене која се никада искрено не диви другој жени. Увек је ту доза зависти.
 
Ne razumijem sta vam je.

Vi volite dugonoge, sisate, guzate, dugokose, plavokose, crnokose, ja volim bradate, u cemu je problem?

Kao drugo, ovdje govorimo o idealima. Ovakvih nema u RS, ili ih barem ja nikad nisam vidjela. U realu ni vi necete naci Keli Bruk, Sakiru, Andjelinu, pa ni ja necu ovog, a i da ga nadjem ne bi me ni pogledao, kao sto ni ove ne bi pogledale vas.

a moji drugovi bas govore da su nesposobni da odrede da kazu da li je musko lijepo, dobro ili ne, ne vide to..
 
Odjeća bona...Izvinjenje zbog dezinformacije,vidim da više nemaju prodavnicu već samo online prodaju.
Imali su nekih dobrih stvari al' preskupih brate,kod Pazaraca nađem bruka duks za 10€.:lol:Sećam se da su imali neke bradate modele,gay u svakom slučaju.
 
Ne razumijem sta vam je.

Vi volite dugonoge, sisate, guzate, dugokose, plavokose, crnokose, ja volim bradate, u cemu je problem?

Kao drugo, ovdje govorimo o idealima. Ovakvih nema u RS, ili ih barem ja nikad nisam vidjela. U realu ni vi necete naci Keli Bruk, Sakiru, Andjelinu, pa ni ja necu ovog, a i da ga nadjem ne bi me ni pogledao, kao sto ni ove ne bi pogledale vas.

a moji drugovi bas govore da su nesposobni da odrede da kazu da li je musko lijepo, dobro ili ne, ne vide to..
Право је време да почнеш да се дружиш са правим људима.

Како бре нема?

Гле'ј јахача

Ош контакте да ти дам? :lol:
 
Право је време да почнеш да се дружиш са правим људима.

Како бре нема?

Гле'ј јахача

Ош контакте да ти дам? :lol:
ovaj skroz desni Lalic iz Visegrada? :lol:

Banzaji, negdje ću za dnevnicu biti Deda Mraz, pa okačiću sliku, možda završi na ovoj temi :P
]
:zper:
 
E ****** Banzajko nije nam isti bioritam.

Sva trojica su iz Visegrada. Ovaj levo mi je drugar.

Eto, vis kako lazes da u Bosni nema lamberseksualaca!

Koja slucajnost, ne znam ja ni ovog Lalica, nego me drug zezao za bradonje, i poslao mi juce bas tu sliku, da mi pokaze tog desnog xD

ih gdje je Visegrad :lol:

- - - - - - - - - -

Volim i kratkonoge, sa manjim sisama, manjim dupetom, kratkokose, smeđooke, riđe i plave. I nije poenta u bradi, poenta je što lik izgleda kao otelovljenje Vražijeg šupka.

sez hu? :zplez:


milorade, i Bradulja je na slican fazon :)
 
Pih... kasaba i jedno drugo...

No, o ono sto jednu provinciju cini provincijom nije polozaj niti broj stanovnika, vec kompleks provincije.

Kao da niko ne zna da je potrebna jedna minimalna stvar da se uradi pa da selo postane Menhetn u medijima.

I na kraju krajeva svako mesto na kugli zemaljskoj je selo, ako nastavis da zivis selom u sebi.

Tako ima onih koji ceo zivot zive u Beogradu, a jedino zbog cega im je Beograd kul je bleja na Zarkovu.
 
Pa normalno da rade... kao sto u Srbiji radili sa Jagodinom.

Ali opet Visegrad je sa Andricgradom Menhetn u odnosu na Visegrad bez Andricgrada.

I tako su to pocetni koraci ka stvaranju novog grada. Isto kao sto bi Pale ostale... junda ne kazem sad... da Karadzic nije odlucio da napravi institucije RS na palama.

Dakle sve je u startu bila provincija.
 

Back
Top