I zaista od NAS zavisi !!!!!!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Korner zastavica:
Sve sto mogu da ti kazem je nesto slicno sto je meni moj staresina rekao,nekada davno,kada sam hteo da ga isfoliram da me boli stomak i da imam proliv da ne bih marsirao milion kilometara..."jedino sto mogu da uradim za tebe je da ti dam toalet papir".

:D:D
:D :D :D Види, не тражим ја за себе. Ал малопре Тадић рече како ће ово... оно... ЕУ ... и да пример - Румуни и Бугари ће добити "милијарде евра неповратно" да развију привреду , пољопривреду итд... То хоћемо и ми, каже Б.Т.
Па чекам, ког датума ће да нем то направи. У годинама ... :D :D :D
 
Ivan015:
Mogu ti reci da mi SVI rade jedan deo posla ZA privatnike! Ali morao si bato ranije da razmisljas da sednes zagrejes stolicu nesto naucis... Ceo zivot si lelemudao i sad hoces vecu platu od nekoga ko je ucio i radio! E tako nema ni kod deda mraza!
Охо, где ме прочита ?!?! Свак част. Видовити сте, способни. Очекујем бољитак за мој народ, онај који није лелемуд ко ја и верује у деда мраза. Дакле кад ће та кинта за мој ударнички народ ???
 
Lacibg:
:D :D :D Види, не тражим ја за себе. Ал малопре Тадић рече како ће ово... оно... ЕУ ... и да пример - Румуни и Бугари ће добити "милијарде евра неповратно" да развију привреду , пољопривреду итд... То хоћемо и ми, каже Б.Т.
Па чекам, ког датума ће да нем то направи. У годинама ... :D :D :D

Otom potom...samo se opusti.
Rumuni su vec dobili 32 milijarde za narednih 4-5 godina.
Za bugare sam cuo nesto manje "samo" 5 milijardi.
A mi smo za proslu godinu izgubili 350 miliona evra,zbog "rada" Vlade. A nismo ni blizu EU.
 
Lacibg:
Охо, где ме прочита ?!?! Свак част. Видовити сте, способни. Очекујем бољитак за мој народ, онај који није лелемуд ко ја и верује у деда мраза. Дакле кад ће та кинта за мој ударнички народ ???

Kinta je tu odavno batko moj, samo treba znati iskoristiti... Kad sam mogao ja mozes i ti! Samo ce biti mnooooogo povoljnije kada udjemo u eu...
 
Ivan015:
Mogu ti reci da mi SVI rade jedan deo posla ZA privatnike! Ali morao si bato ranije da razmisljas da sednes zagrejes stolicu nesto naucis... Ceo zivot si lelemudao i sad hoces vecu platu od nekoga ko je ucio i radio! E tako nema ni kod deda mraza!

Шта ти човече лупеташ овде.....мЛого сте ЕУФОРИЧНИ без икаквог разлога... осим ако вас нису частили белим бесплатно..... :roll: :roll: :roll:
 
Korner zastavica:
Pa to svi u Srbiji kazu,cak i JA,zasto bi ti bio izuzetak cika Laci? :D:D
Е, мало сам слагао ... Заправо сетио сам се нечега. Купио сам стан вредан 100.000 € још 1994 за неких 120 ДЕМ. То такође морам да сматрам као поклон. Моја скромна вештина је ту била занемарљива. Дакле поклонио ми Слоба.
 
Lacibg:
Е, мало сам слагао ... Заправо сетио сам се нечега. Купио сам стан вредан 100.000 € још 1994 за неких 120 ДЕМ. То такође морам да сматрам као поклон. Моја скромна вештина је ту била занемарљива. Дакле поклонио ми Слоба.

Tebi je sloba poklonio - meni je sloba oduzeo! Srbiju je sloba unistio!

Ja nisam imao za cuclu kad sam bio beba samo zbog slobe! Sad hvala bogu imam svega u izobilju!
 
Lacibg:
Е, мало сам слагао ... Заправо сетио сам се нечега. Купио сам стан вредан 100.000 € још 1994 за неких 120 ДЕМ. То такође морам да сматрам као поклон. Моја скромна вештина је ту била занемарљива. Дакле поклонио ми Слоба.

Ma znam,ne moras da mi pricas. Zato mi i ne cudi da si za one tamo kod koji tako nesto moze da se desi.
Steta sto Djindjic nije startovao program po kome bi vam trazio isplatu ostalih rata pojedenih inflacijom.
Meni nisu dali mama i tata,a ni baba,ni deda...milim jesu,ali samo za cokoladu,a ja sam hteo vise. Pa sam morao da kradem.Sta cu. :D:D
 
Ivan015:
Tebi je sloba poklonio - meni je sloba oduzeo! Srbiju je sloba unistio!

Ja nisam imao za cuclu kad sam bio beba samo zbog slobe! Sad hvala bogu imam svega u izobilju!
Цуцлу је трбало да обезбеде тата и мама. Ал није се имало ... Ја то разумем. Ја сам за мог сина, рођеног 1993 године, плаћао 40 ДЕМ свећу, кад није било струје, 60 ДЕМ паковање плазма кекса ... Немој ми о сиромаштву... Ја нисам рођен богат а нисам ни сад , мислим у лови. Био сам почесто и гладан тих година рата у бившој СФРЈ. Али то ме није спречило да имам троје деце и да се лично борим за њих, и да за њих будем гладан.
Али то време је нешто што није само Слоба. То су и ови пријатељи са милијардама евра. Знаш, некако сам научио да им ништа не верујем, ја сам то живео свестан и одговоран за породицу, а ти си био беба ???
 
Lacibg:
Цуцлу је трбало да обезбеде тата и мама. Ал није се имало ... Ја то разумем. Ја сам за мог сина, рођеног 1993 године, плаћао 40 ДЕМ свећу, кад није било струје, 60 ДЕМ паковање плазма кекса ... Немој ми о сиромаштву... Ја нисам рођен богат а нисам ни сад , мислим у лови. Био сам почесто и гладан тих година рата у бившој СФРЈ. Али то ме није спречило да имам троје деце и да се лично борим за њих, и да за њих будем гладан.
Али то време је нешто што није само Слоба. То су и ови пријатељи са милијардама евра. Знаш, некако сам научио да им ништа не верујем, ја сам то живео свестан и одговоран за породицу, а ти си био беба ???

Ja sam mili moj 91. godiste - i hvala bogu jasno orjentisan da gledam napred i u svetlost! Nema uticaja porodice - cale mi nije glasao za favorita...

Lupao sam u serpe i ko zna koliko kilometara prepesacio (doduse ipak sa calom) uzvikujuci "bando crvena"... Doslo je vreme kada ja mogu sam da odlucujem i jos malo da glasam! I sada jasno vidim sta je i kako je!
 
1) Obzirom da je G17 imao duplo vise od LDP-a na svojim prvim izborima, ovaj rezultat je prilicno mlak
2) Trebalo bi da napomenemo da su ovde zajedno nastupile 4 stranke, i kada bi podelili glasove na 4 imali bi svaki po 1.33 % sto je prilicno jadno! Ili, ako bi podelili na 2 stranke LDP i LSV, koje se nikada nece pripojiti ,pre svega zbog egocentricnosti Canka, koje se on tesko odrice, opet bi to bilo jadnih 2,6 %!
Opet kazem, vrlo mlako, ocekivao sam vise zbog jake kampanje, ali dzabe kada je Ceda jako los govornik, budimo realni! Mnogo je bolji govornik Svilanovic, pa i Canak! Cestitao bih vam, ali zaista mislim da nema na cemu!
 
Lacibg:
Е, с ким се ја закачих ? Требало је да знам ... Моја грешка.

Zakacio si se sa ispravno orjentisanim omladincem ove nacije! Onim koji ima ambicije i koji vidi cilj ispred sebe!

Ja sam totalno ok decko i radim sve sto i drugi momci mojih godina... Samo mi je politika jedan od hobija! Bolje slusajte mene jer sam ja vasa buducnost!
 
joca111:
1) Obzirom da je G17 imao duplo vise od LDP-a na svojim prvim izborima, ovaj rezultat je prilicno mlak
2) Trebalo bi da napomenemo da su ovde zajedno nastupile 4 stranke, i kada bi podelili glasove na 4 imali bi svaki po 1.33 % sto je prilicno jadno! Ili, ako bi podelili na 2 stranke LDP i LSV, koje se nikada nece pripojiti ,pre svega zbog egocentricnosti Canka, koje se on tesko odrice, opet bi to bilo jadnih 2,6 %!
Opet kazem, vrlo mlako, ocekivao sam vise zbog jake kampanje, ali dzabe kada je Ceda jako los govornik, budimo realni! Mnogo je bolji govornik Svilanovic, pa i Canak! Cestitao bih vam, ali zaista mislim da nema na cemu!

Racunaj to da Batic, Korac niti bilo ko od njih drugih nemaju zaista nikakvu moc! Ceda bi sam vukao 3-4% glasova a svi ovi ostali 1-2%!
 
joca111:
1) Obzirom da je G17 imao duplo vise od LDP-a na svojim prvim izborima, ovaj rezultat je prilicno mlak
2) Trebalo bi da napomenemo da su ovde zajedno nastupile 4 stranke, i kada bi podelili glasove na 4 imali bi svaki po 1.33 % sto je prilicno jadno! Ili, ako bi podelili na 2 stranke LDP i LSV, koje se nikada nece pripojiti ,pre svega zbog egocentricnosti Canka, koje se on tesko odrice, opet bi to bilo jadnih 2,6 %!
Opet kazem, vrlo mlako, ocekivao sam vise zbog jake kampanje, ali dzabe kada je Ceda jako los govornik, budimo realni! Mnogo je bolji govornik Svilanovic, pa i Canak! Cestitao bih vam, ali zaista mislim da nema na cemu!


Opet radikalska matematika. :D:D:D

Momci,stvarno mi je zao sto vas je toliko pogodilo ovih 5%,zamislite da je bilo CAK 6%...neka vas to tesi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top