I istok i zapad? & Osnivanje Srpske napredne stranke

Zaboravih da pitam
OTKUD LUKA KARADŽIĆ KOD TOME?:sad2:
I koga je on sad izdao? Radovana ili Šešelja?
Ili obojicu:sad2:
Ili imate i za ovo objašnjenje?:mrgreen::rotf:

Имам и ја питање за тебе - откуд сад СВИ код Томе (знаш ти добро који), и шта ће бити сада кад је Тома добио индулгенцију од НСП инквизиције?!:mrgreen:

Имам још два питања кад се пропитујемо:
1. Да ли си некад био присталица ДСС-а?
2. Зашто си ономад ЈАВНО изнео да си добио неке моје личне податке (истина дискретно, но био би банован да си их прекопирао на форум), а могао си да ми пошаљеш ПП да видим да ми раде о глави... Оно чисто питам, нема везе, ионако нико није имао петљу да дође на вињак... А неки пајсер ме тражио по Барајеву, био необавештен ко твој бивши узор:hahaha:
 
Имам и ја питање за тебе - откуд сад СВИ код Томе (знаш ти добро који), и шта ће бити сада кад је Тома добио индулгенцију од НСП инквизиције?!:mrgreen:

Имам још два питања кад се пропитујемо:
1. Да ли си некад био присталица ДСС-а?
2. Зашто си ономад ЈАВНО изнео да си добио неке моје личне податке (истина дискретно, но био би банован да си их прекопирао на форум), а могао си да ми пошаљеш ПП да видим да ми раде о глави... Оно чисто питам, нема везе, ионако нико није имао петљу да дође на вињак... А неки пајсер ме тражио по Барајеву, био необавештен ко твој бивши узор:hahaha:

Interesantno, uvek na pitanje odgovaraš pitanjem:mrgreen: Al' da ti odgovorim - ne znam šta ti znači ovo SVI, valjda SVI izdajnici, šta li?:lol:
1. Ovo pitaš već drugi put, pa red je da ti odgovorim, vidim da goriš:mrgreen: Pre nekog vremena jesam pozdravljao odredjene poteze dss(i sad kažem da ih je bilo), u vreme kada sam i sam mislio da su iole normalni. Ako se dobro sećaš poslednji put su me oduševili kad su izabrali TOmu za poredsednika skupštine, a onda ga syebali:lol: Mada sam, iskreno, to puno češće radio da bih nervirao radikale. Ne sve već tačno odredjene:mrgreen:
2. Ovo zaista nemam pojma o čemu pišeš, kakvi lični podaci?:???: Zaista se ne sećam, a ako je bila neka zayebancija - onda si loše shvatio. Ne zanimaju me ničiji lični podaci, a najmanje tvoji.

Jel ti sad bolje?:super:
 
Pre nekog vremena jesam pozdravljao odredjene poteze dss(i sad kažem da ih je bilo), u vreme kada sam i sam mislio da su iole normalni.

А шта то значи "нормалана"... још један који мисли да може бити еталон нормалности :)

Zaista se ne sećam, a ako je bila neka zayebancija - onda si loše shvatio. Ne zanimaju me ničiji lični podaci, a najmanje tvoji.

Прошле године си добио ПП са мојим личним подацима, што је укључивало сајтове, мејл адресе, физичке адресе, бројеве телефона, чак мапу до мојих адреса (имам их више) ;)
Једини исправан поступак би био да си ми то одмах проследио да знам (пошто има Вазних психопата :) )... ако већ ниси то одмах обрисао и заборавио. А не да ми се обраћаш са добио сам поруку "овим путем вас обавештавамо..."
Иначе, порука није слата свима. Пајсер је слао само онима који "нервирају радикале"... Понекад треба и онога са друге стране посматрати као људско биће ;)
 
А шта то значи "нормалана"... још један који мисли да може бити еталон нормалности :)



Прошле године си добио ПП са мојим личним подацима, што је укључивало сајтове, мејл адресе, физичке адресе, бројеве телефона, чак мапу до мојих адреса (имам их више) ;)
Једини исправан поступак би био да си ми то одмах проследио да знам (пошто има Вазних психопата :) )... ако већ ниси то одмах обрисао и заборавио. А не да ми се обраћаш са добио сам поруку "овим путем вас обавештавамо..."
Иначе, порука није слата свима. Пајсер је слао само онима који "нервирају радикале"... Понекад треба и онога са друге стране посматрати као људско биће ;)
Tebe ovo baš pogadja:lol:
Sad kad si napisao o čemu se radi - sećam se, ali možeš da budeš miran što se mene tiče. Niti sam prosledjivao tebi - niti bilo kome. Ako sam te bocnuo na forumu to je maximum koji sam uradio po tom pitanju. I sigurno je da takvu poruku ne čuvam već sam je izbrisao. Ne samo iz sandučeta već i iz glave. Mene te stvari ne zanimaju.
 
Nisam mogao da citam dalje od trece strane komentara.......Malo mi je bilo muka kad citam koliko su pojedini od vas ostrasceni, i sto je jos gore ponosni zbog toga, u tome koliko su protiv nekog drugog, koliko im je bitno da neku drugu politicku opciju izvredjaju, koliko im je vazno da komsiji crkne krava....
Pitao bih vas SVE ZAJEDNO, i tzv. "demokrate" i tzv. "partiJote", zbog cega se na ovim stranicama nikad nije dogodilo da se pohvali neki potez suprotnog politickog tabora?
Zbog cega samo patriJote urlaju kada poskupi gas za 60%, kada pre neko vece tip na RTS-u JAVNO izjavi kako povecavaju akcize na gorivo da bi narod mogao da plati njihov politicki aranzman sa Krkobabicem,kada neko od poslanika DS-a, ima veliku kucu, dobar auto, puno novca koje je stekao preko noci?
Zbog cega samo "demokrate" urlaju kada radikali prave miting protesta protiv hapsenja Karadzica, kada Seselj izjavi da je Jovanovic novi Gavrilo Princip, kada neko od poslanika opozicije ima veliku kucu, dobar auto puno novca stecenog za kratko vreme?
Zar sve navedeno ne zasluzuje osudu SVIH ovde?
I jos mnogo mnogo toga naravno..........
Ili je u pitanju pisanje zarad sitnih poena u stranci kojoj pripadaju?
Ili su u pitanju placeni komentatori(jedan ovde je to i javno priznao cak se hvaleci time)?
Sad malo o temi........
Odavno je politicka scena Srbije postala maksimalno korumpirana, i opterecena raznim interesima.
Kako tajkuna, tako i raznih obavestajnih sluzbi, kao eksponente raznih zemalja koje imaju interese na ovim prostorima.
U to konteksu treba posmatrati u rascep u radikalima koji je doveo do stvaranja Srpske napredne stranke.Pri tome ne mislim da je SAMO NIkolic eksponent necijih interesa, nego je to odavno i Seselj(ovde ne pricam o drugim strankama, koje su odavno pod slicnim uticajima, kao i radikali).
Jednostavno su se sukobila dva interesa, i moralo je doci do ovoga.
Radikali se sa Nikolicem "umivaju" isto onako kako je to uradjeno sa HDZ-om u Hrvatskoj, i punim jedrima se pripremaju da dodju na vlast.
I sigurno ce doci....Vec na sledecim izborima....
E, sad.da li je to dobro za Srbiju?
Ne znam.Dobro je sto je stvorena jos jedna opcija gradjanima, opcija koja moze nositi nesto novo.....Lose je to sto tu opciju promovise neko ko se svih ovih godina ponasao bitno drugacije.....
On kaze zato sto je slusao Seselja.Pa, i to ne govori mnogo lepog o njemu, jer je dozvolio sebi da mnogo godina radi po necijem diktatu....
Videcemo.Ljudi se menjaju........Ko zna....
 
21. oktobar 2008. | 01:10 -> 22:14 | Izvor: B92, Beta, Tanjug

Beograd -- Na osnivačkoj skupštini Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić izabran je za predsednika, a Aleksandar Vučić za zamenika predsednika.

.....ne znam sta treba ocekivati od ova dva magarenceta, koji su do juce lupetali jednako teske gluposti kao Vjerica i Natasha........ali , pocetak osnivacke skupstine , sa muzikom iz filma "Roki"......me bacio u nesvest:hahaha::hahaha::hahaha:


Već zamišljam logo stranke... :rotf:
 

Back
Top