I dalje nas zanima... kako se osećate trenutno?.. :)

images.jpg
 
Nesanica i sve mi san dodje popodne i nocu ne mogu da zaspim.Izgubim dan i planove, cak i kad se izmorim ne mogu nicu da zaspim...

Samo neki problemi i stresovi, stalno od kraja 2021.I to sto bude nesto lepo bude na misici izgurano isforsirano da ne mozes lepo ni da osetis i uzivas u tome i naravno se srusi tj vrati te na 0 i pocetno stanje.
Toliko toga lose se desava da nekom kome pricam bi mislo da dramim i lazem, glumim zrtvu i trazim izgovore.
Ne znam kako se zastititi od toga evo sad mi je i ujka u komu bori se za zivot.Puko mu je cir pored zeludca i imao krvarenje koje su zaustavili ili sta vec, ko zna sta je bilo na operaciji i sta su radeli i sad je u stanju kome na aparatima vec 4 dan.Moja majka ce se razboleti od stresova i tuge...
Ja sam postao toliko ogorcen i zatvoren u sebe i pomalo imam sebicne misli i ispade koje nikad ranije nisam imao, mozda zbog osudjivanja od strane ljudi okoline i prijatelja.
Uzasava me to jer svi nesto znaju i svi bi oni uradeli ovako i onako na mom mestu...

Treba mi samo nesto lepo bar nesto da se drzim toga i sakrijem se iza od ove lavine loseg desavanja da me ne dotice toliko.
 

Back
Top