Hvatanje Mladica

Boba-No1:
@whitenicky

Богу хвала што још увек има људи који овако размишљају, док нас има таквих ова земља има чему да се нада!!!

Čemu da se nada?

Gledao sam prošle godine negde oko Uskrsa...
Neka firma u Čačku dobili donaciju od Kanadske vlade oko milion eura za posao...
Radi se o sledećem:
18 000 MITRALJEZA trebalo je iseći i uništiti
Kada sam se raspitao preko nekih svojih ljudi ,da li su me oči varale ili su sekli nove konzervirane Šarce,osamdesetčetvorke,"brovinge-12,7" i pokoji topić A-4 i td iz asortimana 20/1,20/3 i td.Obistinile su se moje najcrnje slutnje koje su bile tačne.
Naime sečeno je novo oružije nikada korišteno.Nije bila samo fora za posmatrače dok su oni tu.Bili su stalno tu i pomno pratili i beležili radove na uništavanju našeg oružija.
Ljudi koji razumeju jezik slušali su, kako su govorili da kada bude padala Srbija ovako bez oružija biće lako.Neće im se desiti kao u Iraku...
Nije prošlo dugo kada opet na TV-u u jednoj emisiji bio prilog o tome kako moramo da uništimo sve naše mine i eksploziv.Eto to je dokazalo priču jednog mog drugara koji je običan bravar i kome je srce pucalo, kao i meni kada smo govorili o ovim stvarima.
I onda čemu da se nadamo kada se svi u okruženju naoružavaju a mi uništavamo svoje.Verovatno da bi Vojvodina bez mina i prepreka bila zauzeta za dan i bez otpora.
 
Pjer_Nis:
A i unistene su sve (mozda ne bas sve ali skoro) Strele 2M, sa argumentacijom "da ne padnu teroristima u ruke", cime smo priznali da smo nesposobni da cuvamo oruzje.

Šta pričaš bre...
Jesi ti lud čoveče?
Pomeri se s mesta.
A " IGLE " , " ŠILA " ...

J... mater svoju, ko potpisa kapitulaciju.Ja to drugačije ne mogu nazvati.
Slošilo mi se
 
mač-ak:
Čemu da se nada?

Gledao sam prošle godine negde oko Uskrsa...
Neka firma u Čačku dobili donaciju od Kanadske vlade oko milion eura za posao...
Radi se o sle...................
Nije prošlo dugo kada opet na TV-u u jednoj emisiji bio prilog o tome kako moramo da uništimo sve naše mine i eksploziv.Eto to je dokazalo priču jednog mog drugara koji je običan bravar i kome je srce pucalo, kao i meni kada smo govorili o ovim stvarima.
I onda čemu da se nadamo kada se svi u okruženju naoružavaju a mi uništavamo svoje.Verovatno da bi Vojvodina bez mina i prepreka bila zauzeta za dan i bez otpora.

nece dugo proci uzece nam i vojvodinu
cercil jeste umro ali nisu njegove ideje umrle
 
Glas Javnosti, 24.1.2004.

http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2004/01/24/srpski/VE04012301.shtml


Krga, Maraš i ambasador Montgomeri na vojnom poligonu u Nikincima
Uništeno 1.200 "strela-2M"

NIKINCI (Tanjug) - Na vojnom poligonu u Nikincima juče je, kao znak podrške SCG borbi protiv terorizma, završeno uništavanje 1.200 bojevih glava raketa "strela -2M", veoma pogodnih za terorističke napade.

Uništavanje raketa finansirala je Ambasada SAD u Beogradu, a realizaciju projekta obavio je Vojnotehnički institut. Završnom činu uništavanja, prisustvovali su zamenik ministra odbrane SCG Vukašin Maraš, načelnik GŠ VSCG general-pukovnik Branko Krga, ambasador SAD Vilijam Montgomeri i drugi predstavnici međunarodnih organizacija.

Maraš je istakao da SCG ni po jednom sporazumu nije bila obavezna da uništi te rakete, ali je to učinjeno radi doprinosa globalnoj borbi protiv terorizma. General Krga je dodao da će taj postupak doprineti daljem zbližavanju SCG i SAD. Ambasador Montgomeri je naglasio da su SCG i SAD sada partneri i na vojnom planu.


Nazalost... nisam lud.
 
whitenicky:

Juce sam gledao jednu emisiju preko satelita vezanu za hvatanje Mladica, i kad njega isporucimo , bice uslov dajte Karadzica pa onda mozete u Evropsku uniju , nakon toga cemo morati svim narodima da se izvinemo da smo mi krivi za ratna zbivanja na nasim prostorima i sta cemo opet dobiti NISTA !!!! Narod RS porucio je Mladicu da se ne preda , i ja isto tako da me neko trazi , ne bi se nikad predao FASISTIMA koji su nas bombardovali `99 i pobili koliko dece , civila i neduznih ljudi ....... sta je sa SIPTARSKIM vodjama koji su pusteni iz Haga, samo da mi nase generale izrucimo i naseg predsednika , mozda se i TADIC jednog dana nadje u Hagu posto je on predsednik i nije na vreme pronasao sve haske begunce :lol: !!! U Hagu Mladica terete za ratne zlocine u SREBRENICI , a sta je bilo sa VUKOVAROM i BOROVIM SELOM , sta je bilo sa narodom Republike Srpske Krajine .... kolonu koju su bombardovali i presreli HVO i 5.korpus ATIFA DUDAKOVICA , nista ..... sta je sa pobijenim i nestalim civilima sa KOSOVA ,....nista . Mi smo osudjeni pred celim svetom .... i mozemo da uradimo bilo sta , tebi decko nece biti bolje u dzepu nego sto ti je sada , bogatstvo zgrcu politicari koji su razjebali sve sto su stigli , sve firme su sjebali , sjebali policiju , sjebali vojsku ... a sada od nas traze nesto . Od vojske su uradili ono sto je trazio zapad REFORMU , a sta je to reforma : oni smanjili broj ljudi i nista vise , tehnika zastarela , nista novo ne uvode , samo rasturaju .... Ma ko god misli da je Mladic u SRBIJI taj je budala , pa to je cilj da nas zajebavaju kako hoce .... sta krije se u vojnim objektima , pa to su price za malu decu ...... !!!



Alo, sta si se zapalio za Mladica. Nisam ja napisao da drugi zlocinci ne trebaju u zatvor. Vec da svako treba da odgovara za svoja djela. Recimo, da li je Mladic junak ako se negdje sakriva iza vojske i srpskog naroda.
Tacno da mi dzepu nece biti bolje ako ga izruce, ali taj "Heroj Mladic" i "ostali heroji koji se kriju po rupama i podrumima" da nisu bili na mjestima od 1991-95 svima bi bilo mnogo bolje i ljepse.
Sto se tice drugog dijela o vojsci. Naravno da vojsku koja je izgubila sve ratove koje je vodila, treba smanjit. Ta armija nema ni od koga da brani Srbiju.
 
nokia88:
Alo, sta si se zapalio za Mladica. Nisam ja napisao da drugi zlocinci ne trebaju u zatvor. Vec da svako treba da odgovara za svoja djela. Recimo, da li je Mladic junak ako se negdje sakriva iza vojske i srpskog naroda.
Tacno da mi dzepu nece biti bolje ako ga izruce, ali taj "Heroj Mladic" i "ostali heroji koji se kriju po rupama i podrumima" da nisu bili na mjestima od 1991-95 svima bi bilo mnogo bolje i ljepse.
Sto se tice drugog dijela o vojsci. Naravno da vojsku koja je izgubila sve ratove koje je vodila, treba smanjit. Ta armija nema ni od koga da brani Srbiju.

STA JE BRE VOJSKA IZGUBILA RATOVE , NE LUPAJ NOKIA GLUPOSTI !!!!!
 
nokia88:
Alo, sta si se zapalio za Mladica. Nisam ja napisao da drugi zlocinci ne trebaju u zatvor. Vec da svako treba da odgovara za svoja djela. Recimo, da li je Mladic junak ako se negdje sakriva iza vojske i srpskog naroda.
Tacno da mi dzepu nece biti bolje ako ga izruce, ali taj "Heroj Mladic" i "ostali heroji koji se kriju po rupama i podrumima" da nisu bili na mjestima od 1991-95 svima bi bilo mnogo bolje i ljepse.
Sto se tice drugog dijela o vojsci. Naravno da vojsku koja je izgubila sve ratove koje je vodila, treba smanjit. Ta armija nema ni od koga da brani Srbiju.
Imam utisak da pusimo ako ne ode tamo, a pusimo i ako ga drzava izruci.Brate, bolje da ponosno pusimo!
 
miskov:
Ja bolje je pusiti cistog obraza. :grin:

Ja mislim da je ipak bolje da ga popuse svi nacisti,fasisti i okupatori , a nas da puste da zivimo u bedi kao i svih ovih godina i da mozemo javno da im skresemo svima sve u lice ... samo politicari ce se obogatiti , a narod ce jos uvek da jede po kantama za smece ....!!!
 
Evo na primjer kod nas u RS i BiH vojska je svedena na minimum i jos ce biti smanjivanja. Evo Zasto:
Okruzenje se, u Deytonu, obavezalo da nece medjusobno voditi rat. Stim vojska je nepotreban lusuz.
 
whitenicky:
Ja mislim da je ipak bolje da ga popuse svi nacisti,fasisti i okupatori , a nas da puste da zivimo u bedi kao i svih ovih godina i da mozemo javno da im skresemo svima sve u lice ... samo politicari ce se obogatiti , a narod ce jos uvek da jede po kantama za smece ....!!!

To nije tacno. Stvar je vlasti, odnosno u izboru vlasti. Evo jedan primjer: 1996. kod nas na vlast poslije rata je dosao SNSD, posle omrazenog SDS. Tada je bilo lijepo. Bilo je ljepse nego sada. Nakon SNSD na vlast je dosao SDS i vladao sve do prije 7 dana. Republika Srpska je izgubila zivotni standard i toliko prestiza i ugleda da je njeno postojanje dovedeno u pitanje. Zato mislite za koga glasate.
PS. Znam da je ovo mozda politicka poruka, ali nemam namjeru da ikoga uvrijedim.
 
E moja nokio vidis ti da oni vise vole da dobro PUSE nego makar da pokusaju da izbegnu to. To se oni vode verovatno onom starom forom:
Kaze Klinton Milosevicu da ce sve biti reseno u korist srpskog naroda al da mora prvo Sloba da mu popusi! A Sloba ce njemu:
Moze al se moras popeti na sto! A zasto? - upita Klinton.
SRBIJA SE NI PRED KIM SAGINJATI NECE!!!!
Tako i ova kompanija nokio, bolje neka PUSE al ponosno!
 
crnigrujica:
E moja nokio vidis ti da oni vise vole da dobro PUSE nego makar da pokusaju da izbegnu to. To se oni vode verovatno onom starom forom:
Kaze Klinton Milosevicu da ce sve biti reseno u korist srpskog naroda al da mora prvo Sloba da mu popusi! A Sloba ce njemu:
Moze al se moras popeti na sto! A zasto? - upita Klinton.
SRBIJA SE NI PRED KIM SAGINJATI NECE!!!!
Tako i ova kompanija nokio, bolje neka PUSE al ponosno!
a moz` i ti !
 
nokia88:
EJ Whitenicky,
Ja ne vrijedjam "HRABRU SRPSKU VOJSKU", vec samo kazem da ovakva, kakva je nesposobna da brani bilo koga. Mozda mi ti mozes reci, gdje se vojska SCG borila i pobijedila neprijatelja.



Pa ako dobro pogledas podatke skoro na svakom frontu dobili smo borbu , e druga je prica u kojoj politicari manipulisu sa vojskom pa kazu osvoji ovo podrucje , povlaci se sa tog podrucja , povucite tehniku iz RSK da Hrvatska uzme to bez problema , Kosovo rasturite pa se povucite , Vukovar osvojite i razrusite pa ga predajte mirnim putem bez metka ...... to su samo primeri a ima ih mnogo ,mnogo vise .... mi rat izgubili nismo govorim u ime PRIPADNIKA VOJSKE , a ako ste vi rat forumasi izgubili u vasim srcima i ne volite ovu zemlju i klanjate se FASISTIMA , ne treba da pljujete po nama koji volimo SRPSTVO , POLICIJU I VOJSKU .....volimo nase generale kakvi - takvi su jer oni su pokazali da mogu da pariraju svim generalima stranih vojnih sila , sta su nam unistili na Kosovu od tehnike 5 % , dokaz da smo hrabri uvek bili i ostali , a to sto politicari sebi trpaju pare u dzep i nemaju kao para da nama plate za novu tehniku , to su price za malu decu .... moraju njihovi unuci i praunuci da se dobro materijalno i finansijski obezbede pa ce razmisljati o narodu i vojsci !!!! :lol:
 
nokia88:
To nije tacno. Stvar je vlasti, odnosno u izboru vlasti. Evo jedan primjer: 1996. kod nas na vlast poslije rata je dosao SNSD, posle omrazenog SDS. Tada je bilo lijepo. Bilo je ljepse nego sada. Nakon SNSD na vlast je dosao SDS i vladao sve do prije 7 dana. Republika Srpska je izgubila zivotni standard i toliko prestiza i ugleda da je njeno postojanje dovedeno u pitanje. Zato mislite za koga glasate.
PS. Znam da je ovo mozda politicka poruka, ali nemam namjeru da ikoga uvrijedim.

Ma za koju god stranku i politicara da glasas ovde ni BOG u nasoj zemlji ovo nece promeniti , mi hocemu u ne EVROPU negu EUROPU , sa U ... kao ustase :) !!!! Bas nam je EUROPA , plate ocajne , penzioneri umiru od danas do sutra , drzavne firme zatvorene , privatnici rasturise - mnogo rada , male plate , cene rezija : struja , infostan .... pa treba to da zaradis covece .... secas se naseg omiljenog SLOBE :lol: , rezije su bile DZABAK-a a sada navodno sve vracamo svetu ... aha , placamo mesecno 300,00 dinara za RTS , koji bre RTS ni nema nista na toj televiziji , samo izmisljaju neke gluposti , kao uveli PDV ... ma samo da rasture narod , koji bre politicari .... oni pre nego sto dodju na vlast daju obecanje : NOVA RADNA MESTA , BOLJE OPREMANJE SKOLA , VECE PLATE , IZGRADNJA STANOVA , POVOLJNI KREDITI , IZGRADNJA PARKOVA ZA DECU , e kad dodju Hehehehhehehhe :) VIDELI SMO I SAMI .... dobra kola za decu i familiju , kuca 300 kvadrata , stanova 3-4 + za svalerku :) :) , e onda malo da stave koji dinar u BANKU za crne dane i tako jedno 2godine dok se nakrade on i njegovo okruzenje , dodje drugi i tako u krug :lol: , kome je u svemu najlepse pa NAMA LJUDI :shock: , sigurno ste gledali MILE vs. TRANZICIJA ... sve je lepo rekao i prikazao , mi nemamo sta da jedemo a njih sve boli cose sto narod kuka , njima je samo SVE U HAG da bi oni mogli da se jos nakradu para ... Ne morate da mi zahvaljujete na glupostima koje sam napisao , ali takvu sam inspiraciju imao , nemate pojima :lol: :lol: :lol: ZBOGOM POLITIKO na hmmmm TE NABIJEM !!!! :lol:
 

Back
Top