Humor

Vi zaista mislite da je moj životni cilj da vama objasnim i sa vama vodim filozofske rasprave o nečemu što je moje mišljenje na zadatu temu?

Мислимо да је знак слабог ега кад иницираш дебату па побегнеш из ње након што видиш да не иде како си замислила. Такође мислимо да је знак неодговорности кад износиш тешке оптужбе без доказа.

Ово прво је само твоја ствар, али ово друго је већ јавна, и зато немој да се чудиш кад те људи позову на одговорност.
 
Мислимо да је знак слабог ега кад иницираш дебату па побегнеш из ње након што видиш да не иде како си замислила. Такође мислимо да је знак неодговорности кад износиш тешке оптужбе без доказа.

Ово прво је само твоја ствар, али ово друго је већ јавна, и зато немој да се чудиш кад те људи позову на одговорност.
Po tvom mišljenju, trebala bih dane da provodim ovde, debatujući sa vama zašto nešto mislim da jeste ili da nije? Čemu? Time niti ću promeniti vaše mišljenje ,niti ću odstupiti od svog. Smatram da je moj doprinos temi izložen, a da nastavim da vama izlažem, ne osećam više potrebu.Smatraj to kako god hoćeš, zaista me ne vređa tvoje vređanje mog ega, koji je u granicama normale, hvala na pitanju :mrgreen: pozdrav i tebi.
 
Po tvom mišljenju, trebala bih dane da provodim ovde, debatujući sa vama zašto nešto mislim da jeste ili da nije?

По мом мишљењу би требало да приложиш доказ(е) за тврдње и оптужбе које износиш. Као што ти је Светозар рекао, рећи да је нешто очигледно се не рачуна као доказ у дебати са неистомишљеницима. Ако те из било ког разлога не занима да ишта доказујеш тим неистомишљеницима, онда једноставно не покренеш дебату са њима, али ако си је већ покренула, онда је ред да дебатујеш.


Томе што не можеш тек тако да оптужиш неког, а онда одшеташ након што људи захтевају да то докажеш.

Time niti ću promeniti vaše mišljenje ,niti ću odstupiti od svog.

Онда није требало да покрећеш дебату.
 
По мом мишљењу би требало да приложиш доказ(е) за тврдње и оптужбе које износиш. Као што ти је Светозар рекао, рећи да је нешто очигледно се не рачуна као доказ у дебати са неистомишљеницима. Ако те из било ког разлога не занима да ишта доказујеш тим неистомишљеницима, онда једноставно не покренеш дебату са њима, али ако си је већ покренула, онда је ред да дебатујеш.
Po mom skromnom mišljenju, nije mi baš toliko dosadno u životu :mrgreen:
 
Baš nešto razmišljam..I ne razumem.
Zašto je naš balkanski humor zasnovan na prostaklucima, vulgarnosti ..
Balkanski humor kao i svaki drugi, nema jednu tematiku . Za svačiji ukus ima ponešto. Balkanski humor su i knjige balkanskih pisaca, stripovi, ni u jednom delu ne nađoh prostakluke i vulgarnost, verovatno se osvrćeš samo na sedmu umetnost. Ko nije ljubitelj filmova, i nije gledao te komedije, pitaće se o čemu je govoriš . Sasvim nam je ok humor. Pritom mislim i na viceve, aforizme itd . Kad smo prolazili kroz najteža vremena , naš narod je koristio humor da se izrazi , kroz parole, transparente, i ne videh vulgarnosti.
A masni vicevi, su vicevi tog tipa, ako ne voliš preskoči.
Previše asocijacija i seksualnih konotacija.
(tipa.Krastavac ili kaktus u obliku penisa i svi umiru od smeha.)
Vicevi i šale su zasnovane na SEXU, ili asocijama na isti ,
vulgaritetu i balvanizmu i primitivnosti.
Nije karakteristično za Balkan, ali naravno da ima i takvog humora, koga to zabavlja.
Izvinjavam se , ali meni je to primitivizam.
Nisam ni ja oduševljena, ali desi se i tu dosta dobrih.
Je li ovo humor ovog našeg podneblja? ...
Ne može postojati samo pravolinijsko razmišljanje i jedna vrsta humora, šta ti se ne dopada, preskoči.
Mislim da smo kao narod jako duhoviti. Kvalitetno duhoviti.


...
 
EfC9Y7cWAAAo-yb.jpg
 
Onda nemoj ni da iznosis teske optuzbe. Ili ako vec moras, recimo zato sto je jace od tebe i ne umes da se kontrolises, onda nemoj da se cudis kad te drugi raskomadaju :)

Ti bi da kazes sta god hoces a da ne snosis nikakvu odgovornost . . . Bas onako razmazeno.
По мом мишљењу би требало да приложиш доказ(е) за тврдње и оптужбе које износиш. Као што ти је Светозар рекао, рећи да је нешто очигледно се не рачуна као доказ у дебати са неистомишљеницима. Ако те из било ког разлога не занима да ишта доказујеш тим неистомишљеницима, онда једноставно не покренеш дебату са њима, али ако си је већ покренула, онда је ред да дебатујеш.



Томе што не можеш тек тако да оптужиш неког, а онда одшеташ након што људи захтевају да то докажеш.
Мислимо да је знак слабог ега кад иницираш дебату па побегнеш из ње након што видиш да не иде како си замислила. Такође мислимо да је знак неодговорности кад износиш тешке оптужбе без доказа.

Ово прво је само твоја ствар, али ово друго је већ јавна, и зато немој да се чудиш кад те људи позову на одговорност.
Koji ste smorovi neopevani.
 

Back
Top