Humor za one 40+ i nešto više

1fa01837c006bfb889bc5fd79a3e377d.jpg
 
Ovakav pogled sam doživela više puta, jer znam dosta Hercegovaca. Pa kad mi se omakne da im, ne daj Bože, kažem da su Bosanci, skoro bez uzuzetka svi reaguju, bar pogledom, ako ne komentarom. :)
Ima jedan stari vic...
Pitaju lika sto uvek, kad je napolju, kaze da je iz Bosne, a on je iz Hercegovine.
On im odgovorio, sto ti koji radis u JKP"Vodovod i kanalizacije", kad te pitaju gde radis, kazes u vodovodu 😉
 
Ima jedan stari vic...
Pitaju lika sto uvek, kad je napolju, kaze da je iz Bosne, a on je iz Hercegovine.
On im odgovorio, sto ti koji radis u JKP"Vodovod i kanalizacije", kad te pitaju gde radis, kazes u vodovodu 😉
Malo je vic kontradiktoran.
Pravi se paralela između Bosna i Hercegovina i "Vodovod i kanalizacija".
Pa po nazivima ispada da je Bosna paralela za vodovod a Hercegovina paralela za kanalizaciju (ne dao Bog). :sad2:
Teško da bi bilo koji Hercegovac dao takav odgovor, pa makar i u vicu. :)

P.S. Par postova iznad je postavljen taj vic, ali su akteri ipak Mujo i Haso, a ne Hercegovci. ;)
 
Malo je vic kontradiktoran.
Pravi se paralela između Bosna i Hercegovina i "Vodovod i kanalizacija".
Pa po nazivima ispada da je Bosna paralela za vodovod a Hercegovina paralela za kanalizaciju (ne dao Bog). :sad2:
Teško da bi bilo koji Hercegovac dao takav odgovor, pa makar i u vicu. :)

P.S. Par postova iznad je postavljen taj vic, ali su akteri ipak Mujo i Haso, a ne Hercegovci. ;)
Ovo sam cuo pre 20tak godina. Mislim, stvarno da se lozis na neki vic...Sad ce svi iz Bosne da se loze na viceve gde su glupi, Crnogorci lenji, plavuse tupave,...
 

Back
Top