Хрвати оптужили Србе за геноцид у Другом светском рату, реаговало Више јавно тужилаштво у Београду (видео)

Kažu nemci da su u Jugoslaviji ubili samo 44.000 ljudi a što se tiče ostalih, kažu to smo se mi medjusobno pobili. Koje licemerje ...
никакво лицемерје него ти исказујеш своју тупост
 
Они чине хрватску политичку елиту.
Али не треба се заваравати да већини Хрвата та политика није мила. Само су неки отворени, ватрени подржаваоци, дог други мудро ћуте и глуме коректност у етнички чистој држави.
Па у покољима у ДСР нису само учествовале усташе, већ су читава хрватска села (мушкарци и жене) атаковала на суседна српска села.
Та сећања се не могу избрисати комунистичком репресијом после рата.
Ја се искрено надам да Русија овог пута неће истрговати на наћу штету као што су то урадили док су били Совјетија.
Ма не чуди мене Руси (совјети) и остали. Мене чуди како Божија правда до овог момента није реаговала на све ове силне демонске пирове.
 
Srbijansko državno tužilaštvo otvara predmet protiv stranog državljanina u stranoj državi zbog loše kritike na njegovu knjigu?

Da je to neko normalno ponašanje Hrvatska bi trebala otvoriti predmete protiv skoro čitavog SANU i mase raznih pisaca Srba koji olajavaju i izmišljaju o njoj.
Tuđmanov pionir bi da sudi svim Srbima jer su se drznuli da reaguju na Lozovljeve ustaške propagandne bedastoće?
 
To ti je ko kad je za vreme Miloševića sud osudio Klintona, Šredera, Blera, Solanu i Veslija Klarka. Pa umesto ljudi sudili stolicama sa ceduljicama.

Predstava za smradikale drogoše, smejurija za ostatak sveta.
Ti si izgleda devedesete proveo u intenzivnim strahovima od poziva u VJ. Ostavilo je traga, misaoni proces jasno pokazuje. :kafa:
 
Ма не чуди мене Руси (совјети) и остали. Мене чуди како Божија правда до овог момента није реаговала на све ове силне демонске пирове.
:pop:
 
Nikad čula za tog Lozu. Eto koliko je utjecajan u HR.
Inače, Lozo zbog ovog završetka prezimena na O rekla bih da je iz Hercegovine.
Obično se oni koji su nekad bili Srbi a onda kasnije postali Hrvati najviše ističu u mržnji prema svom nekadašnjem plemenu.
Nije on bitan - čovek deluje kao da ima neku opsesiju, problem je HDZ koji ga forsira na sve moguće načine.

Problem je kad jedan opskuran lik kao što je on dobije mesto u Državnom arhivu pa onda daje ideje Tuđmanovim pionirima i nepismenom krilu HDZ koji za razliku od njega znaju šta rade.
 
Tuđmanov pionir bi da sudi svim Srbima jer su se drznuli da reaguju na Lozovljeve ustaške propagandne bedastoće?
Tko je taj Lozo uopće, nikad čuo za njega?
Majmunsko busanje u prsa i ispuštanje neartikuliranih zvukova sigurno nije pravi način demantija. Ako je napisao gluposti to sigurno ne bi bilo teško.
 
Tko je taj Lozo uopće, nikad čuo za njega?
Majmunsko busanje u prsa i ispuštanje neartikuliranih zvukova sigurno nije pravi način demantija. Ako je napisao gluposti to sigurno ne bi bilo teško.
Ne lupetaj, dotičnog imaš na YT u neograničenim količinama.
 
Stjepan_Stevo_Filipovi_.jpg

Ovo visi u UN-u. Hrvat borac otpora i Srbi šajkači sa nacistima ga vješaju.
 
Ne lupetaj, dotičnog imaš na YT u neograničenim količinama.
Iskreno ne znam ga, podcastove sa takvim likovima izbjegavam u širokom luku. Ništa pametnog se ne vidi, a samo gubi vrijeme.
 
Ма не чуди мене Руси (совјети) и остали. Мене чуди како Божија правда до овог момента није реаговала на све ове силне демонске пирове.
Како се оно каже, правда је спора али достижна?
 
Govoriš gluvom.
Није да нема у свему томе пууууно грешака наших елита.
Ми још увек искијавамо потезе оног лудог Карађорђевића који је формирао Југославију.
 
Како се оно каже, правда је спора али достижна?
Имаш исто и ону изреку, по мени прихватљивију...."Спора правда је равна неправди" !! Или што би рек'о "Змај од Шипова"......"Ко почини тешку неправду Бог га мора казнити у истим опанцима" !
 
Имаш исто и ону изреку, по мени прихватљивију...."Спора правда је равна неправди" !! Или што би рек'о "Змај од Шипова"......"Ко почини тешку неправду Бог га мора казнити у истим опанцима" !
Универзум не функционише тако.
Али функционише.
Људи не схватају да чињење зла удари пре или касније, и то идентично, у вредносном смислу.
Зато се ја не секирам.
 
Опет сте упали у замку и сада се правдате. Сто пута сам говорио куда све то води и шта можете да очекујете...
Ukoliko ćutiš dok neko izvikuje laži rizikuješ da njegove laži jednom postanu istina.
 

Back
Top