Hranjenje Suncem ili Obrok od Sunca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ah da....nadam se da avatare ne uzimas licno...:D...nisu oni krivi

lol

ma jok brate, ja se samo zezam malo sa avatirima :hahaha:

http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/vremenskaprognoza.htm evo ga direktan link za UV zracenje kao i za IZLAZAK i ZALAZAK sunca kako bismo svi radili siguran sungazing!!!

;)

Dobro nam dosao brate u nasu zajednicu, ljudi koji zive srecno, zadovoljno, bez bolesti i naravno mnogo duze nego oni koji ne rade sigurni sungazing, ali opet zato je to sloboda volja i to je samo izmedju tebe i sunca, najbolje je i to sto nema nikakvih posrednika niti bogova, vera ili religija u svemu ovome!!! samo ti i zraci sunca :)
 
Ови бре не одустају...
Само каже СајберМикан, ради како ти МИ кажемо...
Па је ли ти пишеш или ти диктирају?
Знаш ли за Анту из Дубровника који већ 10 година не једе?
Пардон,једе,али само зими,и то супе од поврћа...
Иначе пије само воду и воћне сокове.
А онда још зими дода коју воћку и поврћку.
И то БЕЗ сангејзинга.
Само проводи по цео дан напољу.
А ја сам рецимо смршао 18 килограма.
И то БЕЗ сангејзинга,али са другачијм прехраном и шетњом.
Него,је ли циљ гледања у Саншајн мршављење?
Јер много се нешто хвалите бифор енд афтер килажом.
 
citao sam o tome davno...ali ipak mi je trebala ova tema da se odlucim...inace skoro godinu dana radim tibetanske vezbe...i za to vreme sasvim prirodno smrsao sa 120 na 92 kg....a radim i neke druge vezbice....tako da cu sa ovim da upotpunim program...
hvala

Bravo brate, cestitam ti na hrabrosti da probas sungazing, videces za samo par dana kada ti se aktiviraju chakre (energetski centri u organizmu, ima ih 7- za one koji ne znaju) i kad pokrenes kundalini energija u svom telu... WOW! koji je to filing samo... :klap:

Samo se drzi Hirine metode i sve ce biti OK kako zdravlje, tako apetit ali i mnogo duzi zivot + naravno slag na tortu, aktivacija parapsiholoskih moci i sposobnosti!!!
:)

Ocekujem te ovde nakon samo 5- 10 dana da nam preneses svoje odusevljenje, inace ja sam danas na 10 minuta gledanja u sunce..... EKSTRAAAAAAAAAAA... STA RECI VISE?
:lol::lol::lol:
:vatromet::vatromet::vatromet:

:sunce:
 
Mene u celoj toj priči (u, yebote, ''cela ta priča'', zvučim kao neki moderni političar od 2000-e, pa naovamo :roll:) najviše zanima efikasnost prerade fotona. Konkretno, da li ima nusprodukata? Ima li potrebe ići svaki dan na WC ili je to nužno zlo ljudske egzistencije potpuno eliminisano?
 
Mene u celoj toj priči (u, yebote, ''cela ta priča'', zvučim kao neki moderni političar od 2000-e, pa naovamo :roll:) najviše zanima efikasnost prerade fotona. Konkretno, da li ima nusprodukata? Ima li potrebe ići svaki dan na WC ili je to nužno zlo ljudske egzistencije potpuno eliminisano?

Odlicno!

Probaj sungazing i videces sam kako to sve utice! Samo 10 dana ti trazim da probas!!!

WOW kako mi struji energija kroz telo..... :super::super::super: nema boljeg osecaja. inace danas sam na 10 minuta konstantnog gledanja u sunce, u izvor svog zivota na zemlji i na drugim planetama u nasem suncevom sistemu!

Neka je proslavljen PRASTVORITELJ (vi ga zovete Bog), sto je stvorio tako MOCAN izvor energije i hrane, da zaista ne zivi covek o samom hlebu...
:)
 
А мене занима како Сајбер Микан од 9 минута и 40 секунди гејзинга
прије 10 дана ТЕК САД дође до 10 екстраааа минута?
Требало је да је већ на 11...
И каже се ееекстра.
Сајбер бато,гледао сам интервИју са твојим лидером(како га зовеш).
Чова је ладно рекао да НИЈЕ ПОТРЕБНО да видите Сунце.
Може и по облачном времену да се гејзира.
Али пошто скидаш све са нета,како би то знао...
 
Probacu da odgovorim obojici od jednom :D

Ovako ja uvek gledam kada ima sunca, ali ponekad i kada su samo fotonski oblaci kako im ja zovem jel tada imam bolje rezultate. Primeti da vise ne stavljam svoj dnevnik ni na jedan forum, jel mi tako intuicija kaze da se tako ponasam nadalje.

57. dan (vece) 18. april 2009. god.
9 min i 40 sek.

58. dan (vece) 20. april 2009. god
9 min i 50 sekundi

59. dan (vece) 21. april 2009. god.
10 minuta tacno!

Da treba svi da probaju da rade sungazing jel je to bila redovna praksa svih ljudi na planeti zemlji, svi su praktikovali sungazing, ali posto ti se oci otvaraju tom praksom pa vidis sve kristalno jasno, posto ne zavisis od necijeg budzeta niti hrane, takodje ni od farmaceutske industrije.... onda su morali vlasnici sveta iz senke da tu praksu satru kao i ostala stara saznanja kako bi drzali ljude u svojoj kontroli...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Verbal_Kint- kazem ti samo da probas da radis sungazing 10 dana to je samo 100 sekundi gledanja u sunce (prvi dan 10 sek. i svaki dan po 10 sekundi vise), i to je ono sto i ja radim, ne vredi ti da pricas o necemu a, da ni sam nisi probao!

kada bi u Africi znali da trebaju da primaju sunce kroz oci, sigurno bi resili svoje probleme!!!
:D
 
Verbal_Kint- kazem ti samo da probas da radis sungazing 10 dana to je samo 100 sekundi gledanja u sunce (prvi dan 10 sek. i svaki dan po 10 sekundi vise), i to je ono sto i ja radim, ne vredi ti da pricas o necemu a, da ni sam nisi probao!

Pa, ono, nisam probao ni zelenu pupavku, a opet sam prilično siguran da je otrovna. Mada, možda su vladari iz senke satrli znanje o eliksiru mladosti i večnog života, a koji je zelena pupavka... treba ipak probati... Ja ti postavim jednostavno pitanje, a ti izbegavaš očigledan odgovor. Fecesiraš il' ne fecesiraš? :D
 
Bravo brate, cestitam ti na hrabrosti da probas sungazing, videces za samo par dana kada ti se aktiviraju chakre (energetski centri u organizmu, ima ih 7- za one koji ne znaju) i kad pokrenes kundalini energija u svom telu... WOW! koji je to filing samo... :klap:

Samo se drzi Hirine metode i sve ce biti OK kako zdravlje, tako apetit ali i mnogo duzi zivot + naravno slag na tortu, aktivacija parapsiholoskih moci i sposobnosti!!!
:)

Ocekujem te ovde nakon samo 5- 10 dana da nam preneses svoje odusevljenje, inace ja sam danas na 10 minuta gledanja u sunce..... EKSTRAAAAAAAAAAA... STA RECI VISE?
:lol::lol::lol:
:vatromet::vatromet::vatromet:

:sunce:
ma upravo ,vec godinu dana radim vezbe koje teraju na rad tih 7 energetskih centara...mislim ,razumem kako se osecas :P
 
WOW! Danas (veceras) 23. aprila 2009. 10 minuta i 20 sekundi najbolje iskustvo ikad!!!!

Video sam nakon gejzanja kada sam drzao ZATVORENE oci ogromnu spiralu jarko crvene boje koja se okretala kao ogromni vir, i u sredini malo zeleno oko, ta zelena je bila toliko izrazena da sam video samo to oko a, ne vise crvenu spiralu... osecao sam kako sam uplovio u to oko (kao star gate timovi kada prolaze kroz vrata), i oko tog oka dok sam prolazio kroz njega su bili u krugu kao neki krugovi koji su se takodje okretali i onda su nestali. Posle toga crvena mi se boja vratila ali mnogo bledja, na kraju je i ona nestala!
;)
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

sve vas mnogo :heart:
 
Evo da malo razumete sta je to kundalini, i sta su to chakre ili energetski centri u telu!!!

(OVO NEMA VEZE NI SA JEDNOM RELIGIJOM!!!)

Kundalini - Serpents of Wisdom

The Human Body Energy Centers, Beautiful! (1 of 3)

The Human Body Energy Centers, Beautiful! (2 of 3)

The Human Body Energy Centers, Beautiful! (3 of 3)
 
WOW! Danas (veceras) 23. aprila 2009. 10 minuta i 20 sekundi najbolje iskustvo ikad!!!!

Video sam nakon gejzanja kada sam drzao ZATVORENE oci ogromnu spiralu jarko crvene boje koja se okretala kao ogromni vir, i u sredini malo zeleno oko, ta zelena je bila toliko izrazena da sam video samo to oko a, ne vise crvenu spiralu... osecao sam kako sam uplovio u to oko (kao star gate timovi kada prolaze kroz vrata), i oko tog oka dok sam prolazio kroz njega su bili u krugu kao neki krugovi koji su se takodje okretali i onda su nestali. Posle toga crvena mi se boja vratila ali mnogo bledja, na kraju je i ona nestala!
;)
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

sve vas mnogo :heart:

Hej, to ja vidim kad jako stisnem oči prstima!
 
Hej, to ja vidim kad jako stisnem oči prstima!

E, a ja nisam stiskao oci prstima nego gledao u sunce ;)


62. dan (jutro) 24. april 2009. god.
10 minuta i 30 sekundi
WoW, Wow da bi WoW!!! Posle jutarnjeg gajzinga sa balkona cimerove sobe, bos i ispravljenom kicmom kada sam zatvorio oci nakon gejzinga opet sam video ogromno crvenilo koje se okrece u krug, u pravcu kazaljke na satu i ovaj put rupu u sredini koja je bila jarko plave boje i koja se takodje okretala u krug. Nakon sto su boje i rupe nestale pokrio sam oci jos malo rukama i video sam na obema rukama (zatvorenih ociju) po jednu rupu jarke zelene boje kako se okrecu i energiziraju tj. pune energijom... E, da i to da kazem jutros je sunce bilo poprilicno jako pa sam drzao ruke svo vreme iznad ociju! Nakon toga stavio sam vodu u providnoj flasi na sunce, i uradio Breath of Fire inace jedina stvar za koju HRM nije imao protiv da se radi uz sungazing jel ista pospesuje uzdizanje kundalini i ciscenje chakri.

:heart::)
 
bas sam radoznao !!
juce je ovde padala kisa...uvece...odvezao sam se na brdo iznad grada,taman kad sam stigao na vrh,pojavilo se sunce,iza oblaka....bio sam jako zadovoljan da isprobam stopericu sa zvucnim signalom...:lol:
..odradio 20 sekundi...ispravan ali obuven...zasad ne prepoznajem nikakve posledice ...
 
bas sam radoznao !!
juce je ovde padala kisa...uvece...odvezao sam se na brdo iznad grada,taman kad sam stigao na vrh,pojavilo se sunce,iza oblaka....bio sam jako zadovoljan da isprobam stopericu sa zvucnim signalom...:lol:
..odradio 20 sekundi...ispravan ali obuven...zasad ne prepoznajem nikakve posledice ...


Samo napred!!! Tek ti je drugi dan! Videces za samo par dana kada ti se aktiviraju chakre i pocne dizati kundalini!!!!!!! :super::super::super:

eto pogledaj malo te snimke sa youtub-a ja sam se odusevio kada sam video kako su samo mocno to uradili! i da ja sam danas gledao cak 2h posle izlaska u jarko sunce kako i pise u mom prejasnjem postu i ne samo da nemam posledice nego sam tako privikao oci da mogu i bez naocara polako !!!! ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top