Hrana i piće

... i dobro zapamtite gde i kako se zove,... da ne bi dobili BATINE,... jer se ,,mnogo vole Grci i Turci
... imam jednu sestru od tetke,... dva fakulteta ima (to obavezno svima prica, k'o Radasin kad je bio u JNA, na granice s Italiju)
... i ona, lujka na Kipru narucuje TURSKU KAFU,... a Grk joj rukom pokazao da s one strane ,,zida,, moze TO da dobije,...
---------------------------

To je ako iz onog vica kada su Lalu, odmah nakon zavrsetka drugog svetskog rata pitali da li je on za Ruse ili Amerikance....

A naivni Lala rece: "Pa za Amerikance narode...!"

I oni ga strpase u zatvor.....

Kada je 1946 gudine, u vreme informbiroa konacno izasao, a udbasi ga opet priupitase: "Za koga si ti Lalo, za Ruse ili za Amerikanca?"

A Lala, pùcen ranijim iskustvom, rece: "Ta za Ruse sam braco..."

A oni njega ponovo u zarvor....:rotf:


Kada je za koju goidinu ponovo izasao, otisao u poslasticarnicu da konacno pojede nesto slatko, i zatrazi BAKLAVU...

A poslasticar ga upita: "Hoces li Lalo GRCKU ILI TURSKU?"

Tada Lala planu i rece: "Ta donesi mi TULUMBU, askurdjela ti tvog!"
 
Egzoticno tropsko voce koje se zove PUMALACA. Miruse dok ga jedete na latice ruze i vrlo je osvezavajuce. Velicine je kruske i u sredini ima povecu okruglu semenku.

288-a.jpg
 
Poslednja izmena:
Možeš slobodno :)
E pa ovako, logički je da kažem na pijaci, ali sigurno je neko trik pitanje :lol:
Poznajući tebe ovako virtuelno, reako bih da si to ti posadila, uzgajala, ubrala i fotografisala :D
 

Back
Top