Hrabra zena

...ti si ovde od 15.11.2007. ma ja sam bre za tebe dzomba pa ipak nisam dovoljno hrabra zzena...:)

Ja sam ovde od kraja avgusta 2005 godine.
Prvo pod nickom One moment, pa Bliss, pa CURSE, PA BIH 1, i sad finaly BIH 2.Jedna od mojih prvih tema na kojoj sam postovala je cuvena tema o papucarima...zbog koje se i dan danas smejem...:lol:

http://forum.krstarica.com/threads/69545&highlight=papucari&page=2

Evo ti link, chitajk od posta #59...
Bliss i BIH1 su ugasheni.

Pozz...:)
 
Ju Aleks oni koji nas ne znaju josh ce i istripovati da se ne gotivimo. Al bilo je to jedno skroz originalno forumsko upoznavanje. Uletela sam i onda je krenulo perje da prshti na sve strane. :lol: Ko bi rekao da cu se sada i to sa nostalgijom secati tih dana...:)
 
..podeliti sa nekim snove,svoje mracne zamisli i tajne...u sexu nezaustavljivi...bez laznih moralnih granica..bez stida i srama...bez straha....oduvek sam trazio takvu zenu...ima li takvih zena...ima...ovde,na forumu..bas i nema,a mozda i ima...svi beze iz neke svoje tuzne realnosti u ovaj digitalni svet slobode...ima li ovde slobode...ne bih rekao...puno je laznih moralista...puno je kurcevitih muskaraca...puno je slobodoumnih zena...ali samo ovde...u ovom lepom i tuznom forumu...hrabre zene...na forumu..malo,malo ih ima...ima lepih,ima tuznih,ima veselih,ima usamljenih,ima srecnih....hrabre zene...koje se ne boje zivota,uzivanja,straha,morala,sexa,ljubavi,stida....ima li hrabrih..????...

ps.Naravno sada slede cuveni odgovori...puni hrabrosti,pameti i humora...Prosto cu uzivati u odgovorima koji slede...pa izvolte....ovde je sloboda...ali digitalna...

Ja se samo bojim da ne poludim pa prestanem da imam stid i moral u ljubavi, uživanju u životu,....i sve što si napisao.
Dakle hrabrost mi ne nedostaje da pri zdravoj pameti uživam u normalnim stvarima i to podelim sa nekim.
To ne znači da hrabru ženu kakvu ti želiš na bilo koji način nipodaštavam, naprotiv.
 
..podeliti sa nekim snove,svoje mracne zamisli i tajne...u sexu nezaustavljivi...bez laznih moralnih granica..bez stida i srama...bez straha....oduvek sam trazio takvu zenu...ima li takvih zena...ima...
koje se ne boje zivota,uzivanja,straha,morala,sexa,ljubavi,stida....ima li hrabrih..????...
...

Hm, koliko se ti brzo otvaraš pred tim ženama koje si oduvek tražio?
 
..podeliti sa nekim snove,svoje mracne zamisli i tajne...u sexu nezaustavljivi...bez laznih moralnih granica..bez stida i srama...bez straha....oduvek sam trazio takvu zenu...ima li takvih zena...ima...ovde,na forumu..bas i nema,a mozda i ima...svi beze iz neke svoje tuzne realnosti u ovaj digitalni svet slobode...ima li ovde slobode...ne bih rekao...puno je laznih moralista...puno je kurcevitih muskaraca...puno je slobodoumnih zena...ali samo ovde...u ovom lepom i tuznom forumu...hrabre zene...na forumu..malo,malo ih ima...ima lepih,ima tuznih,ima veselih,ima usamljenih,ima srecnih....hrabre zene...koje se ne boje zivota,uzivanja,straha,morala,sexa,ljubavi,stida....ima li hrabrih..????...

ps.Naravno sada slede cuveni odgovori...puni hrabrosti,pameti i humora...Prosto cu uzivati u odgovorima koji slede...pa izvolte....ovde je sloboda...ali digitalna...

ne bih rekla da se tu radi o hrabrosti... chitajuci prve redove stichem utisak da se radi o trazenju "srodne dushe", jer, zashto bih ja delila ili josh gore pokushavala da podelim neshto sa nekim ko ne razume... ne kazem da ne zelim, vec da je teshko naci nekog ko ce skapirati sve ono shto zelim... tako da sam mishljenja da te granice (ukoliko ih ima) uvek odredjuje osoba sa kojom smo, odnosno da na njihovo postojanje ili brisanje, ona najvishe utiche...
 
a da li si dovoljno hrabra da kazes sve sto mislis na forumu...jedino moderator moze da povuce granicu...
To samo znaci da je za tebe ovo beg iz tuzne realnosti u digitalni svet slobode (sto je za mene inace, tesko njesra, ono kao, nemamo pravi zivot, pa se ovde mrcvarimo) cim se toliko opterecujes time da li drugi smeju da bla, bla, bla...
 
hrabra je ona koja zna da se nosi sa zivotom a ne tu navedeno od postavljaca teme...a granice treba da postoje....jer kad bi jeli ko slonovi, kad bi uzivali nekontrolisano u sexu, kad bi pili i itd., gde bi nam kraj bio??? volim odmerene ljude i mislim da je to vrlina...divljanje toga tipa mi lici na maloletnu delikvenciju.....
 

Back
Top