Houston, we have a problem

ma bre...ona je jedina u koju sam se,,,zaljubio,zavoleo,sta vec...
pre nje su bile recke po stolu i ona je bila...nesto najlepse sto mi se desilo u poslednje 3 godine,pored rodjenja bratanice...
ne znam,zelim da je i zadrzim i da raskinem i da...ma ne znam...ne znaaam :dash:

cujes, imas 19 godina, prosao sam ja to vec dva puta do 24. godine. Mislis da je jedina na svetu, a pored nje imas 28 puta bolje persone.

Ta tvoja je smradina i budi ponosan na sebe kad je odjebbes. Ne treba ti to u zivotu uopste. Veruj mi.
 
ma vagina nije centar paznje,ali <3 jeste....sta da radim,sta da kazem...ne znam ni sam...

budi musko makar u usponu! Reci jasno sta ocekujes, sta ti smeta, sta ti je potrebno kazi da ti nedostaje njeznost na kraj krajeva cula sam da je u mladih moderan i petting, pipajte se i pita ti nju JELI ona ima nekoga sa strane devojke znaju biti grozne jedan kupuje i skida zvijezde sa neba a seoski krimos je iebe...............desava se
 
Konjiću?Je l' ti sad lakše...xD
Opusti se ovo je LjIS...xD

pa brate...aj dobro...jel ti se više sviđa "mlakonja"...

...misim...jednog dana kad shvatiš šta si radio i koliko si od sebe pravio budalu, shvatićeš da su oba izraza potpuno adekvatna...

...sorry, al istina zna da zaboli...

budi musko makar u usponu! Reci jasno sta ocekujes, sta ti smeta, sta ti je potrebno kazi da ti nedostaje njeznost na kraj krajeva cula sam da je u mladih moderan i petting, pipajte se i pita ti nju JELI ona ima nekoga sa strane devojke znaju biti grozne jedan kupuje i skida zvijezde sa neba a seoski krimos je iebe...............desava se



1-da mi je do zezanja,bio bih sad u kafani,kao sto sam i trebao,ali nisam....
2-tako je prikladnije reci...i hvala na savetu
3-govorio joj godinu dana,ali ne vredi,a za ovo sa strane,definitivno ne...
 
znaš...kad nekom u ovakvoj situaciji kažeš "konjina", to mu dođe onako očinski, dobronamerno...time ne želiš da ga uvrediš, nego da ga trgneš da progleda...žao ti što od sebe pravi budalu...
...e sad...ako je neko bukvalista, šta ću mu ja...
...

...tako da...nemoj tu da mi se đipaš...
 
Elem tema.....svako od nas ima različit prag tolerancije. Neko trpi batine i zlostavljanja a nekome je i jedna ružna reč dovoljna da ode zauvek.
U uvodnom postu ti navodiš šta ti u vašoj vezi smeta. Ali govoriš i da ste zajedno već 2 godine. Znači postoji razlog zbog koga si sa njom toliko dugo. Ljuba, navika, šta god.
Stavi na tas ono "za" i ono "protiv" nastavka zabavljanja, i onda odluči.

Mada po onom delu da je više ne želiš, rekla bih da ti već znaš odgovor.....
 
e onda ti lepo reci da je tebi potrebno ostojanje (na zapadu je to veoma moderno i jedno i drugo sebi uzme out vremena da se sortira i porazmisli)

iskreno gubis vrijeme ti si mlad i tvoje je da eksperimentises jer se samo i jedino tako mores formirati u zrdavu u zadovoljnu licnost, ti nisi za tu devojku a ona nije za tebe
 
....big mami ,uvek stroga,plemenita i pravedna .............:heart::heart::zag:

Pa čika Kambi, očekivala sam da ćeš ti, čovek od akcije i iskustva (:lol:) prozboriti koju na zadatu temu i pomoći momku.

Svi smo mi bili mladi i neiskusni i mislili da se svet raspada i prestaje da postoji ako se nesrećno zaljubimo. A i nismo sa cuculom dobili svo znanje na planeti.
Uz to, na ovom pdf-u obrišem i zaključam dnevno bar 10 tema koje svojim sadržajem vređaju ljudsku inteligenciju.
Ova tema je sasvim korektna.
I zato il postujte ili je zaobiđite.
 
Pa čika Kambi, očekivala sam da ćeš ti, čovek od akcije i iskustva (:lol:) prozboriti koju na zadatu temu i pomoći momku.

Svi smo mi bili mladi i neiskusni i mislili da se svet raspada i prestaje da postoji ako se nesrećno zaljubimo. A i nismo sa cuculom dobili svo znanje na planeti.
Uz to, na ovom pdf-u obrišem i zaključam dnevno bar 10 tema koje svojim sadržajem vređaju ljudsku inteligenciju.
Ova tema je sasvim korektna.
I zato il postujte ili je zaobiđite.

.patio je chika kambi u mladosti mnogo ,tukao se ,opijao ,razbijao po kafanama al je znao da preseche kad ne ide ,chak i u njegovim godinama chekanje od mesec dva je bilo korektno sve preko toga mislim da je zabluda .....................ajd da i ja kao kazem nesto ...........
 

Back
Top