HotMail - Gmail - Yahoo

Do juce sve bilo ok, ali od juce msn mi jednostavno ne prepoznaje wecam. Kamera je ispravna jer radi na skype-u. Evo par slika da vidite o cemu se radi. Molim za pomoc...
 

Prilozi

  • untitled.jpg
    untitled.jpg
    29,9 KB · Pregleda: 10
  • untitled1.jpg
    untitled1.jpg
    26,1 KB · Pregleda: 8
pogledaj u podesavanjima msn-a da li je sve u redu. msn je dosta problematican, moze svasta nesto da bude, mogu da ti preporucim da uradis reinstalaciju msn-a ili da proveris da nije neki virus, pitaj ljude sa kojima se dopisujes da li te vide, posto sam video na netu neki ljudima nije radila kamera, odnosno bila je kao kod tebe ta ikonica, a ljudi sa kojima se dopusiuju ih vide. probaj nesto od ovoga, pa javi sta se desava.
 
Za one koji imaju često problema sa messengerom...
Msn-9.0plus.exe -- Ovo je Virus!

Ne klikaj nikad na njega!!!

MSN Repair - Program koji sam popravlja Windows Live Messenger i MSN Messenger

MSN Repair je mali alat kojeg je napravio italijanski programer Valentino Marangi. MSN Repair 2 je nasljednik prve verzije koja je downloadovana vise od 50000 puta a ova druga verzija vec je presla i cifru od 200000 downloada to samo govori o tome koliko je koristan alat.
MSN Repair 2 rješava probleme i uobičajene greske u Windows Live Messenger i MSN Messenger -u.
Rad u programu je vrlo jednostavan jer sadrzi samo jednu glavnu tipku i ima izbornik koji vam omogučava da odaberete koje greske zelite da popravite. Program je na italijanskom jeziku ali tipke su na engleskom tako da ne bi trebalo biti problema u snalazenju. I kada kliknete na "Repair" program počinje da radi popravak Windows Live Messenger -a i MSN Messenger -a.
Program mozete skinuti sa ovog linka ili odavde
http://www.virustotal.com/analisis/...fb0972acdcc40b63dda3d34f6dc64be936-1243715272

msn_repair_2.jpg


Spisak greski (Error) koje program popravlja:

* Error 81000314
* Error 800b0001
* Error 81000370
* Error 80040111
* Error 800401f3
* Error 80048820
* Error 80048883
* Error 80072ee6
* Error 80072efd
* Unable to send / receive sounds (Plus)
* Incorporates Windows Messenger (version already installed on Windows)
* Not accessed but not by errors
* Unable to add contacts

Možete pokušati prvo ovako repair
Start>My Computer>Lokal Disk(c)>Program Files>Windows Live>Installer>wlarp i uzmite opciju Repair.
 
Poslednja izmena:
Pitanje! :)
Danas sam promenio windows live id zato sto mi je bio najmnogopunije dugacak.Stavio sam drugi id i pisalo je da ce svi prijatelji da mi budu offline neko vreme(kao da treba da se izloguju pa uloguju),ali i posle 1-2h nista se nije promenilo. pls help kako da namestim to :@ :dontunderstand::confused::(
 
pa ako si promenio id, trebalo bi da tvojim prijateljima bude poslato ponovo poziv za spajanje. e sad, mozda tvoji konakti na msn-u ne zele da prihvate taj novi poziv, tako da ces morati da ih obavestis sve da znaju, da treba da prihvate tvoj poziv.
 
prvo za te slike: najverovantije su ti bile na particiji gde ti je bio sistem, pa su uradili formatiranje i sve izbrisali. a za usb: instaliraj drajvere za usb, ako to nece da proveris da nisu iskljucili u bios-u, mada cisto sumnjam, pa ako ni to nece reklamiraj.
 
Ljudi, izvinite ako sam duduk, ali kako mogu da vidim koje sve grupe postoje na msn-u? Ne želim sam da kreiram novu grupu, već da se priključim nekoj od postojećih.

Jasno mi je kako se pretražuju osobe (kontakti), ali ne i grupe.
 
Ranije sam imao MSN messenger. verzija 8.5 .Sve je lepo radilo.
Ali , Microsoft ga je iskljucio,pa sam morao da instaliram novi Windows Live Mess. 14.08 . Medjutim nikako nece da se konektuje. Da li neko zna u cemu je problem.
 
cvrlebg - ne razumem "imas na pdf-u internet lepljivu temu" . Na sta mislis "pdf"? Ima ova lepljiva "MSN - HotMail.........Sva pitanja ovde!". Ali ne znam sta treba da uradim da mi ovaj novi msn proradi.
Preko Mirande mi lepo radi,ali bi voleo i Windows Live . :)

Ljubota - compatibility nije resio problem.
 
cvrlebg - ne razumem "imas na pdf-u internet lepljivu temu" . Na sta mislis "pdf"? Ima ova lepljiva "MSN - HotMail.........Sva pitanja ovde!". Ali ne znam sta treba da uradim da mi ovaj novi msn proradi.
Preko Mirande mi lepo radi,ali bi voleo i Windows Live . :)

Ljubota - compatibility nije resio problem.

koliko se ja secam ti si otvorio zasebnu temu, pa sam ti rekao da pogledas lepljivu temu, ali nema veze. aj da resimo taj problem.

prvo koja greska je u pitanju?
 
Ispisuje:

"We cant sign you in to Windows Live Messenger....
error code 80040154"

Kada pritisnem "retry" nece. Opet isto.

Imam program Miranda, i sa njim lepo ulazim u svoj MSN . Znaci da su nickname i password ispravni.
 
probaj ovo:

1.b.i. Click "Start," click "Run," type the following command, and then click "OK":
REGSVR32 %windir%\system32\msxml3.dll

1.b.ii. If the file can be located and is available, you receive the following message:
"DllRegisterServer succeeded in C:\Windows\System32\msxml3.dll is succeeded."

1.b.iii.If this step is not successful, go to the next step.
1.b.iv. If this step succeeds, go to step 3.

2. Reinstall MSXML3. To do so, follow the steps below:

2.a. Visit this Microsoft Web site.
2.b. Click the "msxml3.msi" link near the bottom of the page, and then follow the wizard to complete the installation.

3. Restart the computer, and then sign in to Windows Live Messenger again.
 

Back
Top