HotMail - Gmail - Yahoo

ljudi pomagajteeeeeeeeee!
promenila sam komp,kada sam aktivirala mesenger i usla u history, pisalo je da na ovom kompjuteru
nema zapamcen history! kako da ponovo dodjem do istog? dali postoji opcija na msn kao na gtalk
ja sam sve probala ali nemogu da nadjem.molim pomoc
 
ljudi pomagajteeeeeeeeee!
promenila sam komp,kada sam aktivirala mesenger i usla u history, pisalo je da na ovom kompjuteru
nema zapamcen history! kako da ponovo dodjem do istog? dali postoji opcija na msn kao na gtalk
ja sam sve probala ali nemogu da nadjem.molim pomoc

pa naravno da nema kad se history ne pamti na serveru nego na tvom kompu..jedino da kopiras history sa starog kompa..ja mislim da ne postoji drugi nacin..mada ipak sacekaj odgovore drugihljudi pa vidi sta ce ti i oni reci
 
Imam problem sa msn-om.Pre nekih 15-ak dana msn mi se sam updatovo ,sada je neki Windows live mesanger 2009.I sada ne radi opcija video call.To nije samo kod mene vec kod jos nekih drugova kod kojih se updejtovo.Znaci ja kada nekog pozovom pokazuje meni da zvoni,moj drug se javi ali meni pokazuje da i dalje zvoni.Da li ima leka za ovo??????
 
@bojana44
History se cuva iskljucivo na racunaru i jedini nacin da se vidi jeste da se pristupi folderu gde je sacuvan. ;)

@milutinkg
Hm,to bi trebala biti ona beta verzija. I kod mene je bilo nekih bagova....
Ides u control panel , add or remove programs i tu pronadjes msn i uklonis ga (uninstall). Zatim skines recimo 8.5 verziju (kod svih koji su je koristili pokazala se ok) i instaliras. ;) To je to. ;)
 
Imam jedno pitanje za tebe sto se tice msn-a. Kako da skinem one ad koji so pojavi kad se ulogujes na msn. to sam u ranijim verzijama mogao da stikliram da se vise nikad ne pojavljuje kad se ulogujem a u ovoj 8.5 ne mogu.
 
Poslednja izmena od moderatora:
To kod mene nema,ali ako mislimo na isto onda sam imao prilike videti.
Ovako,procitaj sta pise na ovom linku,pa ako prepoznas problem isprati uputstva. ;)
http://www.mydigitallife.info/2006/...ustomize-messenger-options-and-visualisation/

Javi sta je bilo. ;) Pozz

nije ovo :( sad cu bolje da ti objasnim. kad se ulogujem na msn iskoci mi tab sa kao najnovim vestim na MSN sajtu kao sto ti se prikazuje kad odes na njihov sajt. o tome ti pricam. jel se to i tebi desava?? meni taj pop-up bas uspori komp :(
 
Ma ja to nisam imao. Ali video sam slicice sa leve strane kao reklamice...
Pop-up nisam imao prilike videti...ali kontam na sta mislis.
Ajde baci mi je jedan screenshot da se ne igramo gluvih telefona. ;) Ako ima resenja,a ima ga sigurno,pronacemo ga. ;)
 
evo slike problema koji zelim da se resi
 

Prilozi

  • MSN.jpg
    MSN.jpg
    47,7 KB · Pregleda: 22
Na onom linku gore...izmedju ostalog pise i "Remove Windows Live Today Button".
Predpostavljam da je to to. Jedino je dilema da li nudi da se izabere sta uklanja ili uklanaj sve zajedno...

Posto sam ponovo sinoc instalirao beta verziju msn-a,mozes sacekati da se vratim na 8.5 pa da tacno proverim da li je to to. ;)
 
Na onom linku gore...izmedju ostalog pise i "Remove Windows Live Today Button".
Predpostavljam da je to to. Jedino je dilema da li nudi da se izabere sta uklanja ili uklanaj sve zajedno...

Posto sam ponovo sinoc instalirao beta verziju msn-a,mozes sacekati da se vratim na 8.5 pa da tacno proverim da li je to to. ;)

aj proveri pa mi napisi ovde sta treba da radim da uklonim to cudo koje mi ide na zivce vec duze vreme
 

Back
Top