Horor filmovi,Gledali..Obrazlozili...Ocenili

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Snima se...
Flatmate
30wnjvm.jpg


Od reditelja filmova: Rec, Para entrar a vivir,
Darkness, Fragile, Los sin nombre.
 
Inace...
Skinuo mi se Putevoy obkhodchik,
ili bolje da ga nazovem Trackman,
jer je film na engleskom jeziku
i to je ono sto mi jasno nije (?!)
Na imdb-u pise da je jezik ruski,
a ja sam, avaj, bio raspolozen za
malu dozu ruskog.
Dobih engleski...
(trenutno ga mrzim,
jer za nepunih cetiri sata imam ispit iz istog,
a jos nisam legao)

Ne vidim u cemu je fora ruske filmove
sinhronizovati na engleski,
a engleske (americke) na ruski.
Neka vrsta kompenzacije bice...
Ugovori, carinski (filmski) protekcionizam,
uvoz-izvoz...
Sta god da je u pitanju,
Trackman ce izgleda
da brise sa mog lapa.

Tzare, na kom jeziku si ti gledao film?

p.s
Inace, shvatih da sam poceo da se odazivam na
Darko. Mogao bih da odem u opstinu i
promenim ime, jer bi tako bilo jednostavnije. :cool:
 
Poslednja izmena:
double-indemnity-box-cover-poster.jpg

Super film,dobra priča sa integitetom,super je snimano(film noir),Barbara Herši je baš dolično odigrala negativku,kao i Fref Mekmuraj premazanog agenta osiguranja,a i njegov šef je super...Gomila super monologa,glavnog junaka kao i dijaloga,uopšte način govora sve je :super:,ovako se više ne snima10/10
 
when-in-rome.jpg


dobra zamisao,ali tako ispatetisan i uzasno lose odradjen da nemam reci.....bukvalno su pravili filmove za one babe koje padaju na latino-americke zvake i bez imali kreativnosti amerikanci su po stoti put stvorili jednu glupu romanticnu komediju.....
za ideju i simpaticnu glumicu i poneke ok scene dajem 5/10

Slazem se...

http://www.imdb.com/title/tt0281358/
Ovaj film je za romanticare... Meni je odusevio.. 10/10
 
Potpuno razocarenje:
http://www.imdb.com/title/tt0114369/

Tako dobro ocijenjen film,a ustvari...nista novo..
Ovo je stari film ,ali sam ga ja tek sad gleda
Rekli su mi da je trenutno najbolji film o serijskim ubicama
Nisam ocekiva nesto posebno,ali sam se totalno razocara,ima milion boljih filmova o serijskim ubicama od ovoga...
Film nije dosadan ali je razocaravajuci,kraj filma je totalno bezveze
Od pocetka sam znao sto ce da se desi i nije bilo zanimljivo,bas je predvidiv
Npr.pronadju ubicu na pola filma i onda ga nesto hvataju..mene je bas bezveze ocekiva sam da ga nadju pred kraj i ondaa sam pomislio mozda nije on pravi ubicaa,odlicno bi bilo da se ispostavi pred kraj da ustvari on nije taj covjek,ee da se to desilo ja bih dao ovome filmu 10 desetku!!
OVAKO OCJENA OD MENE
OD 0 DO 5
3

ALII SIGURNO OVAJ FILM NE OPRAVDAVA OCJENU KOJU IMA NA IMDB,ZA BILO KOGA,NEMA VEZE TO AKO SE NEKOME SVIDJAJU MALO DRUGACIJI FILMOVI
 
Poslednja izmena:
Potpuno razocarenje:
http://www.imdb.com/title/tt0114369/

Tako dobro ocijenjen film,a ustvari...nista novo..
Ovo je stari film ,ali sam ga ja tek sad gleda
Rekli su mi da je trenutno najbolji film o serijskim ubicama
Nisam ocekiva nesto posebno,ali sam se totalno razocara,ima milion boljih filmova o serijskim ubicama od ovoga...
Film nije dosadan ali je razocaravajuci,kraj filma je totalno bezveze
Od pocetka sam znao sto ce da se desi i nije bilo zanimljivo,bas je predvidiv

Npr.pronadju ubicu na pola filma i onda ga nesto hvataju..mene je bas bezveze ocekiva sam da ga nadju pred kraj i ondaa sam pomislio mozda nije on pravi ubicaa,odlicno bi bilo da se ispostavi pred kraj da ustvari on nije taj covjek,ee da se to desilo ja bih dao ovome filmu 10 desetku!!
OVAKO OCJENA OD MENE
OD 0 DO 5
3

ALII SIGURNO OVAJ FILM NE OPRAVDAVA OCJENU KOJU IMA NA IMDB,ZA BILO KOGA,NEMA VEZE TO AKO SE NEKOME SVIDJAJU MALO DRUGACIJI FILMOVI


WTF!? Ne mogu da verujem sta pricas, jesi ti gledao taj film uopste, i nije mi jasno kako si mogao da predvidis kraj takvog filma. Mozda si vidovit?
 
when-in-rome.jpg


dobra zamisao,ali tako ispatetisan i uzasno lose odradjen da nemam reci.....bukvalno su pravili filmove za one babe koje padaju na latino-americke zvake i bez imali kreativnosti amerikanci su po stoti put stvorili jednu glupu romanticnu komediju.....
za ideju i simpaticnu glumicu i poneke ok scene dajem 5/10

previse si bila darezljiva pri ocenjivanju. :D
 
WTF!? Ne mogu da verujem sta pricas, jesi ti gledao taj film uopste, i nije mi jasno kako si mogao da predvidis kraj takvog filma. Mozda si vidovit?

Nisam vidovit,sinoc sam gleda :)
Normalno nisam moga predvidjet onakav kraj!
Ali glupo je sto su ubicu nasli na pola filma,ja sam ocekiva na kraj,i mislio sam da to nije taj ubica jer ovako je film mnogo glup.Mogli su mnogo bolje da ga naprave!
Kraj je bas bezveze!
Znaci ne mogu se cudom nacudit da je ovaj film ocijenjen sa 8.6
Za razliku od ovoga filma koji je ocijenjen sa 6.3 a bolji je od filma SEVEN sigurno 10 puta
http://www.imdb.com/title/tt0145681/
 
Kingdom of Heaven (2005)

clipboard1s.jpg


Nakon mnogo, mnogo odlaganja konačno sinoć pogledah „Kingdom of Heaven“ i ne znam baš, ajde da za početak kažem da mi je u kontekstu Ridleya Scotta daleko ispod „Gladiatora“ (koji je inače po meni malo precijenjen film), ali opet daleko iznad friškog „Robin Hooda“ koji mi je baš bio loš. Što implicira da mu je bolje da se kani istorijskih priča.

E, sad što se Kraljevsta nebeskog tiče gledano u globalu mi je nedostajlo to ’nešto’ da film digne iznad prosjeka, da mi postane bitan glavni lik, da stanem na stranu hrišćana ili muslimana, bilo šta, ali to se nije desilo i onda mi je zaista žao što je tek tako u prazno otišao sav taj trud, lijepi prizori, scenografija, kostimi, zastave i ostalo. No kada je sama priča u pitanju, iako vjerovatno (?) daleko istorijski netačnija, ona u Gladiatoru je sigurno bila puno bliža gledaocu.

Po pitanju glumačke ekipe bilo mi je super što Liam Neeson nije dugo trajao jer mi nikako nije odgovarao, ajde za Orlanda Blooma da kažem da je prosjek jer sam se već navikao na njega, dok mi je Evu Green ubila uloga koja joj je data i jednostavo na kraju ona kao i da nema smisao jer se eto vrti, tuguje, sječe kosu ili šta već, ali to nije to. Tužno, ali kao najbolja uloga na kraju dođe ona Edwarda Nortona koji nije ni prikazan pod maskom Kralja Baldvina.

Sve u svemu, „Kingdom of Heaven“ me nije razočarao kao Robin no nije me oduševio, pa ni na trenutak. Mislim da je to moglo puno bolje, a sada čitam da je film dosta skraćivan i editovan jer je orginal trebao da bude preko tri sata. Vidim da postoji taj Director’s Cut, pa ima li možda neko ko tvrdi da je on taj koji će ovom filmu dati smisao? Bez toga, 7/10. :neutral:


She's Out of My League (2010)

clipboard2.jpg


Jutros, želeći da se malo opustim, pred naporan dan pogledah i ovu romantičnu komediju i mislim da sam bio više na ivici novog umaranja. Mada me je nekako navukla na to da bi mogla donijeti nešto novo na kraju je to bila hrpa standardnih klišea, ništa zanimljivo i uglavnom niti ništa komično. Pokušao sam hrabro, ali ništa više od 6/10. :tajna:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top