Horor filmovi,Gledali..Obrazlozili...Ocenili

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sad odgledah ovo http://www.imdb.com/title/tt0927595/
Preporuka,film je solidan
84.gif
 

pogledala nocas..
legendarni i vise puta nagradjivani strip od DC Comicsa (koji ja nikada nisam citala:rumenko:)
dobio je filmsku ekranizaciju..
svi koji ocekuju bombasticno holivudski film pun akcije a tonama eksploziva..
bice razocarani...
radnja je kompleksna i smestena je u 1985. god
gde su kostimirani superjunaci stvarnost
a USA se nalazi na korak od nuklearnog rata sa SSSR...
film nije preporucljiv za decu
jer osim sto traje skoro 3 sata, film je brutalan
i prikazuje heroje kako ni jedan film do sada nije..
btw tu su i scene sexa...
u svakom slucaju nesto skroz drugacije
od svega onoga sto sam na ovu temu gledala...
iznenadjena sam i pomalo zbunjena..
ocekujem bolji snimak, pa cu opet da ga pogledam..
 
Palo Alto (2007)

f_PaloAlto1m_b858a5d.png


Odgledah ovu simpa drama/komediju.
Prica o cetri prijatelja koja su dosla kuci za praznike i njihovoj poslednjoj veceri u malom gradu pre povratka.
Nije jedan u nizu glupavih i suvise prostih teen filmova i ima sjajan soundtrack i interesantnu gl. postavu.
Meni se svideo pa preporucujem :)
 
Poslednja izmena:
serija the friends zavešio 4. i počeo 5. sezonu jedna od najboljih serija ikad
jay and silent bob strike back verovatno najkulji film ikad 8/10

Smokin weed, smokin weed.
Doin' coke, drinkin beers.
Drinkin beers, beers beers.
Rollin' fatties, smokin blunts.
Who smokes the blunts? We smoke the blunts.
Rollin' blunts and smokin um'

šta reći:grudvanje:

Nije kulji od od Clerks - http://www.imdb.com/title/tt0109445/
 
Odgledah nastavak "House on Haunted Hill" iz 2007. "Return to the house on haunted hill", najvece moguce razocarenje. Razlog postojanja duhova u kuci je preinacen, iz obscenih mucenja i ubistava koja su se desila u negdasnjoj ludari u idol necete verovati cega, idol Bafometa. Nisu se trudili ni da pomenu Templare ciji je on navodni idol bio, vec su ga samo stavili tu bez ikakvog drugog konteksta, osim toga sto donosi zlo, i drzi duhove u kuci. Ne zna se kako je on tamo dospeo...
I kada se glavna junakinja nekako izvuce iz kuce, ona ne pozove pomoc, ne pobegne glavom bez obzira, vec uzme pistolj iz kola i vrati se unutra.
Prica nema smisla, narocito onom ko je gledao prethodni film. Nisu rekli nista o junacima filma iz 1999, i kako su oni sisli sa 100 metara visokog krova kuce na ukletom brdu.
 
Poslednja izmena:
Odgledah nastavak "House on Haunted Hill" iz 2007. "Return on the house on haunted hill", najvece moguce razocarenje. Razlog postojanja duhova u kuci je preinacen, iz obscenih mucenja i ubistava koja su se desila u negdasnjoj ludari u idol necete verovati cega, idol Bafometa. Nisu se trudili ni da pomenu Templare ciji je on navodni idol bio, vec su ga samo stavili tu bez ikakvog drugog konteksta, osim toga sto donosi zlo, i drzi duhove u kuci. Ne zna se kako je on tamo dospeo...
I kada se glavna junakinja nekako izvuce iz kuce, ona ne pozove pomoc, ne pobegne glavom bez obzira, vec uzme pistolj iz kola i vrati se unutra.
Prica nema smisla, narocito onom ko je gledao prethodni film. Nisu rekli nista o junacima filma iz 1999, i kako su oni sisli sa 100 metara visokog krova kuce na ukletom brdu.
E,covece,ja bas nabavila Return to the....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top