Homofobi su najveci neprijatelji Srbije???

jasno je kao dan koji je tvoj sistem vrednosti koji ovde pokusavas da proguras a to se vidi i iz antihriscanskog i antireligijskog filma koji reklamiras u potpisu.
Dakle prekini sa foliranjem kako si zabrinut za turisticku perspektivu Srbije i slicne bajke. :roll:
Nije tacno. Ja se zalazem za najece hriscanske standarde, a ti si protiv njih.
Nekako ne mogu da zamislim da bi isus da je sada ziv bio sa svim tim batinasima zajedno. covek bi sigurno vidao rane povredjenima. i ako je srecan, batinasi ga ne bi prebili....
Ja sam protiv nasilja, za gay paradu sam naveo samo kao primer.
 
Zivim i radi u jednoj od zemalja EU. Ubih se promovisuci Srbiju. Konacno zainteresujem neke prijatelje da dodju u Srbiju kao turisti, poceli su cak i da se pakuju. I onda su videli na youtube razbijanje gay parade. Kako su krvnicki tukli nase sugradjane.
Izvini, Srbi su previse nasilni...
Odustase.
E ovi moji prijatelji bi verovatno u Srbiji ostavili nekoliko hiljada eura, sitne ribe. Al da su dosli i da im se svidelo sigurno bi reklamirali Srbiju svojim prijateljima.
Sigurno i poneki investitori odustanu.
Koliko Srbija gubi zbog nasih nasilnika? Koliku oni Stetu prave Srbiji?

Pa ovo je smešno šta ti pišeš, zapravo, uverena sam da je razlog zbog kojega
tvoji prijatelji nisu došli u Srbiju izmišljen sem ako tvoji prijatelji nisu
toliko isfeminizirani da svojim nekontrolisanim ponašanjem iritiraju sve ne samo običan svet.
 
Poslednja izmena:
Какве везе имају стране инвестиције у Србији са хомофобијом, осим ако страни инвеститори немају намеру да праве геј клубове и онда закључе да им тај посао у Србији због неразвијеног "тржишта педерима" неће бити исплатив.
Да ли би геј параде у Србији повећале број страних туриста? Не би. Према томе, то двоје доводити у везу не држи никаква логика.
 
Какве везе имају стране инвестиције у Србији са хомофобијом, осим ако страни инвеститори немају намеру да праве геј клубове и онда закључе да им тај посао у Србији због неразвијеног "тржишта педерима" неће бити исплатив.
Да ли би геј параде у Србији повећале број страних туриста? Не би. Према томе, то двоје доводити у везу не држи никаква логика.
Ne pricam o homofobiji. Pricam o nasilju. Na videu se vidi mnogo nasilnih ljudi. Sreca i ne znaju kako su ubili onog francuza.
Za turizam, i za celu privredu, moramo da PRIVUCEMO strance, ne da ih ODBIJAMO na svaki moguci nacin.
Najjadniji su komentari: neka, ko ih ****, mozemo mi i bez njih doci ce neko drugi.
Tako ni nemci ne komentarisu. Svako ko hoce da ostavi u Srbiji pare, meni je mio i drag.

Evo jos jedan primer. Pre destak god radio sam u jednoj muslimanskoj zemlji. Spijateljili smo se sa CEO velike kompanije, i sa jednin od vlasnika iste kompanije. Ja sam ih nagovarao da dodju u Srbiju kao turisti, a oni trose MNOGO, a mogli bi da i investiraju u nesto. Moje drugarice Srpkinje su me odgovarale. Nemoj, ubice ih neko....
*******. Nasilni smo.
 
Zivim i radi u jednoj od zemalja EU. Ubih se promovisuci Srbiju. Konacno zainteresujem neke prijatelje da dodju u Srbiju kao turisti, poceli su cak i da se pakuju. I onda su videli na youtube razbijanje gay parade. Kako su krvnicki tukli nase sugradjane.
Izvini, Srbi su previse nasilni...
Odustase.
E ovi moji prijatelji bi verovatno u Srbiji ostavili nekoliko hiljada eura, sitne ribe. Al da su dosli i da im se svidelo sigurno bi reklamirali Srbiju svojim prijateljima.
Sigurno i poneki investitori odustanu.
Koliko Srbija gubi zbog nasih nasilnika? Koliku oni Stetu prave Srbiji?

Mene prvo interesuje, da li su ti tvoji prijatelji gejevi?
 
Zivim i radi u jednoj od zemalja EU. Ubih se promovisuci Srbiju. Konacno zainteresujem neke prijatelje da dodju u Srbiju kao turisti, poceli su cak i da se pakuju. I onda su videli na youtube razbijanje gay parade. Kako su krvnicki tukli nase sugradjane.
Izvini, Srbi su previse nasilni...
Odustase.
E ovi moji prijatelji bi verovatno u Srbiji ostavili nekoliko hiljada eura, sitne ribe. Al da su dosli i da im se svidelo sigurno bi reklamirali Srbiju svojim prijateljima.
Sigurno i poneki investitori odustanu.
Koliko Srbija gubi zbog nasih nasilnika? Koliku oni Stetu prave Srbiji?

Ne sumnjam u sta gadjas ti i tvoji prijatelji :lol:
Gay turizam je ekspanzivna i perspektivna grana, neki kazu Beograd je rasadnik gejeva i jeftine kobaje ali ruku na srce nije to za nas :mrgreen:
 
Kakvu stetu prave? Ljudi se bore za pravo da zive, da ih niko ne tuce i maltretira.
A ako nam se devojke prodaju za male pare to je slika o nama samima. Kako mi nismo dovoljno muskarci.



Kažeš da se homoseksualci bore za svoja prava i pravo da žive. A žašto izbacuju parole i štampaju majice sa natpisom "Kosovo je sused Srbije"!!!!????
Jel to ta njihova borba?
 
Ne pricam o homofobiji. Pricam o nasilju. Na videu se vidi mnogo nasilnih ljudi. Sreca i ne znaju kako su ubili onog francuza.
Za turizam, i za celu privredu, moramo da PRIVUCEMO strance, ne da ih ODBIJAMO na svaki moguci nacin.
Najjadniji su komentari: neka, ko ih ****, mozemo mi i bez njih doci ce neko drugi.
Tako ni nemci ne komentarisu. Svako ko hoce da ostavi u Srbiji pare, meni je mio i drag.

Evo jos jedan primer. Pre destak god radio sam u jednoj muslimanskoj zemlji. Spijateljili smo se sa CEO velike kompanije, i sa jednin od vlasnika iste kompanije. Ja sam ih nagovarao da dodju u Srbiju kao turisti, a oni trose MNOGO, a mogli bi da i investiraju u nesto. Moje drugarice Srpkinje su me odgovarale. Nemoj, ubice ih neko....
*******. Nasilni smo.

Тако је требало да поставиш тему, о насиљу, јер се зна шта се под хомофобијом подразумева.
Али, тврдим, јер живим у Србији и знам, када не би било толиког медијског пристика, кад се не би инсистирало на томе да педери буду стално у медијима, сигурно би ствари биле далеко простије, не би било контра-стране која би инсистирала на једној врсти одмазде.
Осим тога све то контролише ДБ и све су то политичке игре, на које је обичан грађанин у Србији спреман и на које је научен, и сасвим друкчије размишља. Чини ми се да размишљаш на начин на који су се о Србији пласирале вести у страним медијима и то је неосновано.

Навео си два случаја која покушаваш да генерализујеш Евентуално можеш да набројиш још десет за последњих 10 година.
Ево теби пример да нисмо насилни: наведи ми неке инциденте и насиље према странцима на Егзиту, синоћ је завршен. Ксенофобија би МОРАЛА да буде ту испољена да постоји.
 
nije neprirodan odnos.
a zasto mora da bude produktivan odnos? Znam dosta heteroseksualaca koji ne zele decu. A i ja do sada u svim vezama nisam zelio decu. Hteo sam da uzivam.
jeste, ali ovca ne moze da voli njega...

Zato da bi se ocuvao natalitet...Ajde zamisli sitauciju da smo svi ****** ili lezbejke...Gde su tu deca?

Dalje, ovo oko heteroseksualaca...Da zele, ali nek ih naprave!

A ovo trece boldovano je tvoje subjektivno misljenje, i ne opravdava gej osobe, niti to sto ne doprinose natalitetu.
 
Pogledaj video. Koliko je ljudi doslo.

Ovaj li iz tvoj potpis?

Medjutim, gledajuci ovo koliko je ljudi doslo, verujem da je u pitanju gej parada?E tu vec treba da jedu cutek.Njih niko ne ometa da zive svoje zivote, nit sam pa aj video da ih je neko tukao iz cista mira zato sto su ******.Ali, kada pokusaju da uvale kitu ostalima, tako sto ce se javno propagirati i traziti nesto sto vec imaju, tu vec nastupaju problemi.
 
Zato da bi se ocuvao natalitet...Ajde zamisli sitauciju da smo svi ****** ili lezbejke...Gde su tu deca?

Dalje, ovo oko heteroseksualaca...Da zele, ali nek ih naprave!

A ovo trece boldovano je tvoje subjektivno misljenje, i ne opravdava gej osobe, niti to sto ne doprinose natalitetu.
U Srbiji, kao i u svakoj drgoj zemlji VECINA ljudi su heteroseksualci. I poren globalnog porasta stanovnista na planeti mi imamo belu kugu! Ne mogu homoseksualci biti krivi za to.
Homoseksualci su samo osobe koje sexualno ne privlaci suprotni pol. Ovo je 21. vek, postoje nacini da imas decu bez sexa. I ljudi to koriste.
Naravno da je moje subjektivno misljenje.
 
Ovaj li iz tvoj potpis?

Medjutim, gledajuci ovo koliko je ljudi doslo, verujem da je u pitanju gej parada?E tu vec treba da jedu cutek.Njih niko ne ometa da zive svoje zivote, nit sam pa aj video da ih je neko tukao iz cista mira zato sto su ******.Ali, kada pokusaju da uvale kitu ostalima, tako sto ce se javno propagirati i traziti nesto sto vec imaju, tu vec nastupaju problemi.
ups. zaboravih da ostavim link
 
Pogledaj video. Koliko je ljudi doslo.

ниси ми одговорио на једно питање

Уколико неко због пребијања педера пре десет година не жели да дође у Србију онда нам заиста и није потребан..............А вероватно ти исти ликови не иду ни у Братиславу, Пешту, Загреб. Москву..............из истих разлога.

А такође не иду ни у Грчку на море због конастантних ратова измежу навијача и хаоса који праве анархисти, не иду у Немачку због спаљивања зграда у којима живе Турци, не иду у Швајцарску због забране минарета, не иду у пола Европе због забрана зарова.............Да ли је то тачно?
Уколико је пребијање педера пре 10 година њима разлог да не дожу у Србију, онда они вероватно нигде и не излазе из својих домова пошто не постоји држава у Еропи у којој се у протеклих 10 година није десио неки облик масовног насиља
 

Back
Top