Hodanje na prstima

nacana

Obećava
Poruka
70
Imam cerku od 9 god. koja stalno hoda na prstima. Kad je bila mala pedijatar je rekao da je to normalno, imali su sistematski pregled za vrtic i onda su rekli da je sve u redu, pa sistematski pregled pred upis u 1.razred i tada je druga doktorka rekla da je sve u redu sa stopalima. Ona i dalje hoda tako, i nisam sigurna da li je to bas tako normalno. Molim vas za neki savet.
Normalno je rodjena, nije hodala u dubku, i moze da hoda i normalno kad je opominjem.
Hvala,
 
Ja mislim da joj se tako bas lepo oblikuju noge, i listovi i gluteus
svi bi trebalo da hodamo na prstima bar po sata vremena dvnevno! a ne da provodimo sate i sate sedeci....

Za ravna stopala nema bolje vezbe od hodanja na prstima
 
Poslednja izmena:
nekoliko dobrih samara i resena stvar!
ja kada sam imala oko 7-8 umisljala sam da mi je jedna noga kraca :lol:
i tako sam stalno copala.bila kod doktora koji je ustanovio da mi nije nista nego da umisljam, slali me kod decjeg psihologa,ni to nije pomoglo.opominjali me stalno..sve dok otac nije skroz popiizdeo pa mi lupio 2-3 ooogromna samara.posle toga vise nikada nisam umisljala da mi je kraca noga :)

inace otac me je mozda 2-3 puta tukao u zivotu.i neka kaze ko sta hoce. batine pomazu
 
nekoliko dobrih samara i resena stvar!
ja kada sam imala oko 7-8 umisljala sam da mi je jedna noga kraca :lol:
i tako sam stalno copala.bila kod doktora koji je ustanovio da mi nije nista nego da umisljam, slali me kod decjeg psihologa,ni to nije pomoglo.opominjali me stalno..sve dok otac nije skroz popiizdeo pa mi lupio 2-3 ooogromna samara.posle toga vise nikada nisam umisljala da mi je kraca noga :)

inace otac me je mozda 2-3 puta tukao u zivotu.i neka kaze ko sta hoce. batine pomazu
Cale ti je psiholog samo tako!
Hvala Ti ! ovo je mnogo dobro ! ja se secam moj deda je govorio "nema gore nego kad covek umisli nesto!"
 
Ne znam sta da mislim, da li je to strucno misljenje ili vase licno iskustvo? Pozdrav i hvala...

Iskustvo ! gledao sam decaka iz komslika koji je samo cupkao i paravio piruete,nije spustao pete na zemlju, ali vremenom je porastao i spustio se na zemlju.Vase dete je zdravo i pravo pa mu se moze .Sto Vi i ja ne idemo na prste?
 

Back
Top