Hoću da znam zašto sam banovan, mislim da je to logično

zaintrigiran sam
Заправо, ако не грешим, јако мали број изађе рехабилитован, а огромне су шансе да чак и они који су нехотично починили злочин изађу као окорели криминалци. :D
Ако стигнеш од фестивала пениса, секса бува и голих белосветских звезда, погледај статистике.. :malav:
 
Заправо, ако не грешим, јако мали број изађе рехабилитован, а огромне су шансе да чак и они који су нехотично починили злочин изађу као окорели криминалци. :D
Ако стигнеш од фестивала пениса, секса бува и голих белосветских звезда, погледај статистике.. :malav:
bavim se ja i ozbiljnim temama :)
 
Svi mi znamo zasto smo banovani i bez upozorenja.Bio sa banovan zbog mog teranja inata i besa.I sta da se zalim,a vecina je tako prosla.
bas tako..niko nije banovan bez razloga.

a i retko ko se banuje direktno nego ide u ban preko skupljenih poena..c po c ban
 
Sad Baby GIF
 
...ban, pa tek po isteku bana vidiš u PP zašto si bio banovan.
Predlažem da se prvo dobije obaveštenje "Poštovani taj i taj, kažnjeni ste na 5 dana zabrane pisanja zbog ( toga i toga)..."

A ne ovako da nemaš pojma zašto. Hvala lepo.
Dobar preglog. Mislim da svako ima pravo da zna zbog kog je to prekršaja dobio ban.
 
...ban, pa tek po isteku bana vidiš u PP zašto si bio banovan.
Predlažem da se prvo dobije obaveštenje "Poštovani taj i taj, kažnjeni ste na 5 dana zabrane pisanja zbog ( toga i toga)..."

A ne ovako da nemaš pojma zašto. Hvala lepo.
Otvorio sam istu temu sa istim predlogom. Rekli su mi sačekaj da ti istekne ban što je loš odgovor. Šta ako dobijem trajni ban, a stoji mi isto kao i vremenski ban?
 
ОК, али зар није боље упозорење пре бановања? Шта год неко написао у тих пар минута може да буде избрисано након бановања.
Чак и пре стрељања по кратком поступку је читана пресуда пре егзекуције не након. :roll:
Neki put dobiješ upozorenje.
 
...ban, pa tek po isteku bana vidiš u PP zašto si bio banovan.
Predlažem da se prvo dobije obaveštenje "Poštovani taj i taj, kažnjeni ste na 5 dana zabrane pisanja zbog ( toga i toga)..."

A ne ovako da nemaš pojma zašto. Hvala lepo.
Pošto je moj post (gle čuda!) bio spam,
Da ga uobličim.-

Slažem se sa predlogom.
Lepo je znati zbog koje gluposti si banovan pre samog odstranjivanja,
A ne da to saznaš tek kad se vratiš.
 

Back
Top