Хоћете ли примити једну од 1 800 000 вакцина?

Da li ćete primiti vakcinu protiv Covid - 19


  • Ukupno glasova
    74
Ljudi evo ja mislim cim oni prodaju sve vakcine pandemija nestaje 100%. Ja da primim to necu ja ne znam koja vakcina se napravila za manju od godinu dana al ajde nek im bude. Prvo mlad sam i ne konzumiram psihoaktivne supstance (cigare,alkohol) jedino pomalo kafe i tjt.
To i jeste poenta svake lazirane epidemije. Lazu nas testovima i brojkama i onda daju vakcine koja spreci bolest koja nije ni postojala.
 
Ako verujes da ima vise zarazenih nego sto se zna onda nema logike da tako pricas.


sta je tebi tu nelogicno?

navatas 3500 zarazenih od toga umre 17, a s obzirom da je broj zarazenih vrv veci, iz toga izlazi da virus nije ni deo opasan koliko pokusavaju da predstave i samim tim sve mere zajedno sa eventualnom nasilnom vakcinacijom su nepotrebne.
 
Nemam nameru da se vakcinišem za sada,prosto cela ova ujdurma u meni izaziva gađenje i revolt jer kada kreteni počnu da te ubeđuju da je u tebi problem jer si skepičan što nećeš vakcinu a ne u njima što su lagali i što i dalje lažu,to izaziva reakciju barem kod mene a i kod mnogih.I dalje tvrdim da je sve ovo ujdurma i ako sam svestan da taj covid 19 postoji ali mi sve to liči na hajku jer prosto to je bolest čija smrtnost u procentima počinje sa 0,nešto po zvaničnim podacima i gde SZO zabranjuje da se rade obdukcije jer je taj virus neviđeno zarazan...ideš u dupe na vašar.
 
Poslednja izmena:
Ne vidimo ništa.Vidimo ono što nam hunta servira.Najbolje je bilo oko izbora,tada je bio po jedan mrtav.I glasao je za acu naravno.Ne verujem nikom ništa a pogotove ne njima i njihovim gazdama.Pre ću u šumu nego na vakcinu.Nisam jedini.
Taj iracionalni strah od "gazde", čipova i Harpa se danas leči. Nije to problem, već što je internet dao mogućnost totalno nebitnim i neukim ljudima da pišu i iznose primitivne stavove, dok bi u nekom drugom vremenu oni ostlai tačno tamo gde im je mesto - u mraku svojih strahova i neznanja.
 
Којом то методом због нас (мада, ставим маску кад уђем у продавницу) умру ови што носе маске?

Заразимо их? Па ваљда би и ми били заражени?

Не кажем да вирус не постоји. Не кажем да маска не штити, с обзиром да се вирус преноси капљично. Али маска може само минимално да заштити. Људи међусобно имају свакодневну комуникацију, осим вас који цео живот седите у соби, и због те међусобне комуникације долази до преноса вируса, а не због нестављања маски. Проток вируса не може да се заустави. Маска само минимално успорава проток вируса кроз популацију. Али зато дистрибутери маски дебело зарађују.

Зашто ми да носимо маске, ако Тупавчевићка, *******и, Вулин и остала багра не носе маске? Зашто ми да будемо затворени у време полициског часа, а да они шетају како им се прохте?
Zarežen ne znači i bolestan. Bežalo se časova u školi?
 
Taj iracionalni strah od "gazde", čipova i Harpa se danas leči. Nije to problem, već što je internet dao mogućnost totalno nebitnim i neukim ljudima da pišu i iznose primitivne stavove, dok bi u nekom drugom vremenu oni ostlai tačno tamo gde im je mesto - u mraku svojih strahova i neznanja.
Vama prosvetljenima niko ne brani da se bodete u dupe.Odakle ta vaša iracionalna potreba da nama ''mračnjacima'' naturate svoje stavove?
 
Мислим да нисам на било каквом списку приоритета - нисам од најмлађих, нит сам од старијих...

Нисам никада био запослен код државе, нит намеравам да будем. И иначе не радим ништа што захтева много кретања.
Ставим маску код куће, одем до продавнице, вратим се кући, па тек онда скинем маску. Мислим да је боље окружење у продавници која има вентилацију, него у лифту који нема.
Врло сам задовољан што су маске сада стално доступне, и поготово што су 10 динара.

Што се тиче фамилије, задовољни смо што мож' да се чаврља бесплатно преко мобилног, и што може чак и са сликом. Моја слава је прошла, а за Светог Николу мислим да нећемо ићи нигде. Стање мора драстично да се поправи, мада мислим да ће прво ће да оде "у три лепе", једно 5000 на дан, можда да се поново уведе полицијски час, па ћемо на даље да видимо...

Иначе подржавам вакцинисање као процес, али разумем да је потребно прилично времена да би се добио квалитет. Сумњичав сам да може да се направи вакцина за само неколико месеци. Можда за још 6 месеци... А можда су се и методе промениле, ако су уложили велика средства (мада о томе баш и нисмо добро обавештени).
Ljudi ne kapiraju da ovo nije nova vakcina, već postojeća prilagođena novom kovid virusu. Nije ona nastala pre 6 meseci, već pre mnogo godina. I naravno da ne treba trčati, već sačekati da se pokaže kako radi vakcina.
A evo primera od juče, ulazim da platim benzin na pumpi, ispred mene mlada žena bez maske, kasirka spostila ispod nosa. Nisam bio raspoložen za svađu, ali sam trebao da se majki svima sa te pum pe jer su pustili idota da uđe bez maske. Pre neki dan ulazi žena bez maske u lift... to je naša svakodnevnica i onda kad jave da je zaraženo 3000 ljudi, a umrlo 20-+ak, pojave se ovi neobrazovani luzeri koji čitaju sektaške tekstova i gledaju Jutjub kanale raznih ravnozemljaša i ostalih Miroljuba, koji tvrde da korone nema.
 
Vama prosvetljenima niko ne brani da se bodete u dupe.Odakle ta vaša iracionalna potreba da nama ''mračnjacima'' naturate svoje stavove?
U dupe se bodeš ti, verovatno, kad ti je to prva asocijacija. Nema ovde tvojih ili mojih stavova, samo nauka, medicina i farmacija, konkretno po ovom pitanju. Pandemija je proglašena, ljudi masovno umiru, drugi obolevaju uz teške problem, na sreću mnogi prođu bez simptoma, što ne znači da baš ti bez simptoma nisu najopasniji jer prenose zarazu a da to ne znaju. Kad prestaneš da se plašiš "ljudi iz senke" ili "ljudi guštera" biće ti mnogo lakše u životu, čak i kad je tako oblikovan raznim teorijama zavera.
 
Ne bih uzeo vakcinu od Vucica i SNS ni kad bih znao da cu da umrem.Uostalom i sam virus je izmisljotina i manipulacija globalista i lokalnih vlasti kako bi ostvarili svoje ciljeve,mracne a vakcina sadrzi i cip u tecnom obliku koji nikad ne mozes da isoras..Postojanje virusa nikad nije dokazano.Kao sto ne postoji ni Hiv.Ljudi samo izmisljaju,lazu,petljaju.
Samo na ovom pdf imaš desetine forumaša koji su opisali svoje stanje kad su imali kovid 19, ali bitno je da ti ne veruješ. Za ostale te zabole, nek pocrkaju, zar ne?
 
Primio bih vakcinu, doduše ne verujem da bih samovoljno otišao da me bodu.

Ali ako pre mene vakcinu primi hiljade doktora koji se sa ovim zlom bore na prvoj liniji, ko sam ja onda da odbijem vakcinu ili pametujem u vezi nje.
covid19.png
 

Back
Top