Hleba i igara

Srbi su jako rano doziveli nacionalno oslobadjanje i samim tim su jos pre 100 god.imali osecaj i potrebu za vecom zajednicom i formirali Jugoslaviju.Znaci u velikoj meri su iziveli nacionalno.Ove nove nacije imaju potrebu da to nadoknade i kod njih ce to trajati jos neko vreme..

Kojim dijabolama covek da objasni sta je nacija.Prvo treba da ima svoje pismo(jezik) a ne da sada izmislja izraze koje nemoze ni sam da ga prevede u znacenje.Drugo sveopstu kulturno-istorijsku kulturu.Trece tradiciju postojanja kao naroda koju bilo ko sem Srba ne moze materijalno dokazati na ovim prostorima.Samo ovih par stvari govori o tome ko je ko, a dabi podvalili Srbima svi se upinju iz petnih zila raznoraznim podvalama i izmisljanjem nekakvih cinjenica zbog sopstvene inferiornosti prema Srbima, ne primecuju da ispadaju ne samo glupi vec i smesni a u tome im nesebicno pomazu,zapadnjaci koji ni sami vise neznaju gde ce im biti kraj u svojim mesetarenjima nebili Srbe potpuno zbrisali sa lica zemlje.Ali su se grdno svi skupa prevarili jer su glupi da shvate da Srbina doteras da krene putem inata da bi odbranio pravu istinu o sebi kao naciji, ostali ce onda razmisljati sta su pokusali da urade ali bice kasno jer su za sve ove godine mnogo zla naneli i Srpskom rodu i porodu, mada uz pomoc Srpskih evropejaca to jos uvek cine bezkorpulozno,bedno i nadasvega jadno ALI NECE DUGO! JER NICIJA NE GORI DO ZORE.STICI CE IH SRPSKA:kletva::kletva::kletva:KADTAD:amen:
 
Pa..jedino jos ostaje Guca..Tamo se nose sajkace..kokarde...zastave..Ajd' da zabranimo Bregovica-cuvenog srbocetnika :mrgreen:

Pa sta cemo sad, zar mi ne volimo svoje ko sto kaze kolega susjed sa simpaticnim nickom "udariga"?
Ili da pozovemo Tomsona da gostuje na sledecem festivalu u Guci, da se malo druze i razmenjuju akorde:hahaha:
 
Poslednja izmena:

Slabo se secam da je Baja ikad napunio Marakanu k'o sto ovaj puni Maksimir i svaki stadion gde se pojavi :think:
Prvo on puni svoje djepove,a ovaca za sisanje koliko hoces,drogiranata opijenih mrznjom,time se vi dicite.doduse cega se normalan stidi blesav se hvali.Svet zna da je majmun odavno sisao sa drveta i da je ostao majmun ali daih ima toliko i to samo na maksimiru to veruj mi nisam mogao ni da zamislim.To su verovatno evropske vrednosti civilzacijskih normi? SMESNO!!!!:bljak::bljak::bljak:
 

Back
Top