Hitno promeniti gaće!!

:dontunderstand:, jel tebi dobro mila?

Kako da mi bude dobro , kada pročitam ovako nešto ?:sad2:

Pametnije i lepše žene nego što je Jorgovanka, naša Skupština nije odavno videla.
:(:dash:
:mrgreen:

Ne znam da li je i za nas pao mrak...nisam još pročitala zakon.:D


'Aj pročitaj pa nam baČi ovde, ja dobila novu "lektiru" o gore pomenutoj politikantkinji:rumenko: pa nemam vremena za ove prozaičnosti :D

p.s. Dragoše bre , izvini...rekoh još na početku da treba da promenimo gaće i šta se buniš :dontunderstand::)
 
Eto,makar je tebi ulepšala dan.
Шта ми је улепшала?Мени је одувек сметало мишљење тј просе*авање типа Хрватице су даме а Српкиње то нису.То не потиче од данас и само показује колика је сељачина неко ко тако размишља.
 
Шта ми је улепшала?Мени је одувек сметало мишљење тј просе*авање типа Хрватице су даме а Српкиње то нису.То не потиче од данас и само показује колика је сељачина неко ко тако размишља.

I onda neko pita zašto si moj omiljeni kolega na forumu.:D:cmok2:
 
Neću da tražim izvinjenje za ovo pošto smatram da si dovedena u zabludu ne svojom voljom. To što si napisala je strašno, obaška što je kleveta i laž.


E sad :dontunderstand:...jel' u vezi tebe il' JorgoBanke ?:think:

Za JorgoBanku tvrdim i stojim iza svakog slovceta što napisah, a ti si mi još nejasna...missim dal' si ozbiljna il' si ono napisala u brzini...za pravu Srpkinju u istoj rečenici sa dotičnom i sa sve opisom iste ?:dontunderstand:
 
E sad :dontunderstand:...jel' u vezi tebe il' JorgoBanke ?:think:

Za JorgoBanku tvrdim i stojim iza svakog slovceta što napisah, a ti si mi još nejasna...missim dal' si ozbiljna il' si ono napisala u brzini...za pravu Srpkinju u istoj rečenici sa dotičnom i sa sve opisom iste ?:dontunderstand:

Ali kakvom lakoćom ti sebi dozvoljavaš onakve uvrede na moj račun i uopšte ti ne pada na pamet da se izvineš ko čovek i da kažeš prenaglila sam,ponelo me, nisam razumela ili šta već.
I sad lepo nastavljaš diskusiju, leđero,zaboravilo se.
 
Ali kakvom lakoćom ti sebi dozvoljavaš onakve uvrede na moj račun i uopšte ti ne pada na pamet da se izvineš ko čovek i da kažeš prenaglila sam,ponelo me, nisam razumela ili šta već.
I sad lepo nastavljaš diskusiju, leđero,zaboravilo se.

O čemu ti bre pričaš...kakve uvrede...prijavljuj bre sve što ti smeta i duha malo devojko/ženo , šta god...nije sve tako crno:D
Ae, udovoljiću ti i završavam sve diskusije s tobom:worth:

Na neopravdane i nicim izazvane napade je red uzvratiti iz svih orudja, ako se dobro secam onih biltena iz Hrvatske '91

Pocupaj joj kosu, zebro!

:eek: Ovo su već novi momenti ( za mene) i pojašnjava mi tok radnje...hvala veliko :):D

Шта ми је улепшала?Мени је одувек сметало мишљење тј просе*авање типа Хрватице су даме а Српкиње то нису.То не потиче од данас и само показује колика је сељачина неко ко тако размишља.


:klap::hvala:
:)
 
  • Podržavam
Reactions: Reg
Ovo nema veze sa Nadeždom Donji Veš ali je u duhu diskusije :

aa85u0.jpg

Vidite kosu :lol:
 

Back
Top