ХИМНА ГЛАСАЧА БОРИСА ТАДИЋА

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hektorius:

Па шта си очекивао да нађеш ? Можда нешто што је научно објаснио Боби Таћи - Педеровић. Е, то баш неће моћи ове ноћи јер тај буздован осим онога што је преписао од др Маријана Кошичека и бузда Таћи "прекрсти" као "СУБВЕРЗИВНОСТ У СЕКСУАЛНОСТ " ништа друго нећеш пронаћи. Дакле, поштовани, твој бандоглави буздо се бави "науком" коју ми Срби називамо пичкин дим...

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Obersturmfuehrer:
nije ni cudo sto su te izbacili i iz crkve :)
sramotis hriscanstvo na svakom koraku :)
nego, 102. pitanje.
sto te nema u srbiji?


Ти стварно или си тотално луд, ил` ти ноге смрде, пре ће бити ово прво јер твој смрад није од ногу, већ од главе, када стално понављаш једно те исто и да опет чујеш одговор који сам ти већ написао. Прочитај ово на:
http://forum.krstarica.com/threads/156647&page=6&pp=25
па ћеш се уверити у то. Пошто сматрам да ти не знаш нити да отвориш ту страницу, а камо ли да пронађеш и прочиташ одговор које те занима ево, поново све то понављам.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Citat:
Original postavio Obersturmfuehrer
krsto, a gde si pobego 1999?
a?
uvatila prpa, kupi prnje pa tutanj?


Никуда и никада нисам бежао, Србин то никада не чини. Истина је да сам 01. 07. 1999. после четрдесетнице помена на мог на Небеса вазнесеног јединца сина (убили су га НАТО злочинци уз помоћ ПЕТОКОЛОНАША ЗОРАНА ЂИНЂИЋА и ВУКА ДРАШКОВИЋА) напустио, надам се не заувек јер досманлијска власт ваљда неће толико трајати, Србију и вратио се у свој стан у Словенију где сам пре тога живео више од двадесет година. Само будалама је то необично, но то је већ њихов проблем...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Са гађењем,

Крстан Ђ. Ковјенић


 
Alexxandar:
Pacijetni, pacijetni... pa jesi li ti "Patrioto" svestan da zaglupljuješ svoj narod time što ima daješ da čitaju takve gluposti... c c c
užas...
А што се ти за то секираш ? Зар се бојиш да ће неко да буде глупљи од тебе ? Него видим на аватару си дао себе и БОБИЈА ТАЋИЈА - ПЕДЕРОВИЋА, те пошто слабије видим објасни ми да ли си ти тај са мађарске стране ? Фуј, смрад !

Са гађењем,

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Даме и господо,

Како изгледа "демократија, правда и право на мишљење" досманлијске власти ево још једног малог доказа (напомињем, да ми је слична порука долазила и јавно на форуму БГД-каХве-а, но ову добих на свој e-mail: krstan.kovjenic@siol.net )


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krstane opet si nastavio da vredjaš našu vlast.Znaš li da sam sinoć baš sa Djilasom razgovarao o tvom slučaju.On mi je rekao da je dobio zeleno svetlo od tužilaštva da podigne optužnice protiv tebe za pozivanje na otpor i nasilno rušenje ustavnog poretka Srbije,kao i za sajber kriminal.Za sva ova dela zaprećena je kazna od 10 godina zatvora.Još mi je rekao da je pre neki dan razgovarao sa slovenačkim ministrom policije koji zgrožen činjenicom da jedan njihov državljanin piše ovakve gadosti o srpskoj vlasti i da ne bi trebalo da bude problem tvoje izručenje Srbiji
Optužnica još nije podignuta,ali se može očekivati uskoro ukoliko nastaviš sa svojim neprijateljskim aktivnostima.
Ja Krstane,se tome protivim,ali služba je služba i posao je posao.Naredjenja svojih pretpostavljenih moram da izvršavam.
Ti gledaj šta ti je činiti
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top