Hey boys! Šta je po vama idealna devojka?

Kada se svi toliko lozite na rokerke u starkama, bez sminke, stikli........... sto se onda okrenete na prvu plavusu sa golom.......... i dupetom koje se vuce za njom 15 minuta? A i ako govorite istinu na kojoj planeti vi zivite jer vas ja jos nisam videla! Ja sam gothic 100% i uglavnom odgovaram opisima vase idealne devojke al nista.Od vas ni traga ni glasa!

Ne okrecu se svi za takvim curama a i kada se okrenu uglavnom to rade da bi mogli medju drustvom da komentarisu kakve je s..e imala i kakvo d..e.Dobro ima i kretena koji bale po petnaest minuta ali su to uglavnom napaljeni likovi.
 
oh, boze, i sta radite, samo se svadjate i medjusobno citirate! a ne govorite apsolutno nishta?Zashto onda neko nadje idealnu devojku, slatku, pametnu, zgodnu, normalnu koja ne izgleda kao da joj je neko zabio shtap u zadnji trap...Onda se pojavi neka kretenka, shiri tracheve, pametnica poveruje, raskine nazalost, a on se smuva s kretenushom koja nije ni do kolena njegovoj bivshoj!objasnite mi, molim vas!Zasto se onda ne potrudite da je sachuvate????
 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shirok pojam...znas li ti da moras da zivis s nekim godinama,pa da vidis po cemu je idealan i da li je... a spisak je dug 2 km po cemu se devojka prepoznaje muskarcu da li je idealna i taman kad on pomisli da je to ta idealna devojka, ona posle svih tih godina napravi neko sranje koje se suprostavlja njegovim standardima idealnosti kod zena :)
 
Muskarci se palse lepih devojaka,a jos su laki...tako da ako ima jos uvek,pored mene hrabirih devojka,svakog mozete da imate-samo mu pridajte,malo ga muvate-i vas je i najsladji frajer...

Xe xe MALO PRETERUJES.E ne mozes SVAKOG DA IMAS.MI ODMAH CIM PRIDjEMO DEVOJCI ZNAMO KAKVA JE DEVOJKA.PO dovoru se zna kakva je devojka.Idealnma devojka je LEPA I =N E U O B R A Z E N A=...
 
Ma nista....samo obicne predrasude o plavusama, ono fenserke, utegnute,stiklice i tako to....:-D

zavisi. na primer, ja relativno ne volim plave devojke, ali nemam predrasude.. imam svoje stavove koje sam utemeljila svojim iskustvom i znanjem, iako su situacije i razne cinjenice opravdale moja razmisljanja o plavusama, imam najbolju ortakinju koja je plavusa, i bez problema uzivam u njenom drustvu..
tako da nisu obicne predrasude.. stvarno treba covek da upozna dovoljan broj plavusi da moze da napravi nekakvu sliku o njima..
 
Po mom mišljenju je idealna devojka ona sa kojom mogu da razgovaram o svemu i koja će me razumeti...
Devojka koja će ceniti stvarno vredne stvari...
Naravno, tu je i fizički izgled...
Devojka sa kojom će svaki trenutak proveden sa njom biti nešto najlepše...



A što se tiče tih na štiklama, ne gledaju ih baš svi... Po mom mišljenju, to je odvratno...
 

Back
Top