Hemija

minonce,a ti nemash problema a?;) ... na temu : nece biti lako ...josh ako imash holesterol.. - shalim se , al stvarno bolje nemoj postavljati tako ozbiljne teme ... ljudi retko misle ovde - zezaju se ; a ako su bolidi , onda te zezaju i tako ...
 
Slobodno i dalje postavljaj ozbiljne teme, a bolidi ce da budu odstranjeni sa foruma, ukoliko i dalje budu urnisali takve topice...
Licno, bili bi mi vrlo drago da se to desi!
 
Obozavam ovu Gazdaricu, i ovaj tajac iza nje ...uf, stvarno je volEm :)
E, a sad, sto se tice teme- vidi, sve to tako ruzno izgleda zbog toga sto se skoro izdesavalo. Vreme te stvari postavlja na svoje mesto, veruj, znam sta pricam...i , glavu gore- hemija je nepredvidljiva stvar,moz' da te tresne, kad se najmanje nadas...
 
Holesterol:
Razveo sam se, prije odprilike godinu i po dana,sve je proslo po meni na najgori moguci nacin.Veoma malo stvari imam kojih mogu da se sijetim a da su pohvalne i da su u vezi bivse zene (ne zato sto ne zelim nego sto stvarno nemam),ali bez obzira na sve ne mogu da zivot nastavim dalje ,na normalan nacim,jednostavno imam osjecaj da je sva hemija ovoga svijeta otisla iz mene sa njom.


ma nije
ti si samo razocaran , procice to veruj, verovatno to nije lako, izgubi se vera u ljude , poverenje, ljubav.............ali sve to treba vremena da se ponovo sastavi u celinu
jedan dan ces samo da znas da ti se neko svidja, da tvoje ranjeno srce treperi za tog nekog novog
samo polako........ne zuri...............;)
 
Holesterol:
Na zalost pogresno sam protumacen izgleda od vecine,ne radi se ovde ni o kakvom pubertetliji,napacenom tipu,koji nema prijatelja da ga saslusaju,niti o covjeku kome na bilo koji nacin treba psiholog,naprotiv.Jednostavno sam zelio cuti misljenje normalnih i iskrenih ljudi,koje sam donekle ocekivao da sretnem ovde.


Pa ko te slagao bre da ovde ima normalnih ljudi :lol: ;)
 
Znam da je zvucalo surovo ali ako pazljivije pogledas/te uocices/te da sam ti/vam u ova dva posta dosta toga rekla samo treba zakljuciti sta. Iz iskustva. I najbolje namere.
 
Holesterol:
Razveo sam se, prije odprilike godinu i po dana,sve je proslo po meni na najgori moguci nacin.Veoma malo stvari imam kojih mogu da se sijetim a da su pohvalne i da su u vezi bivse zene (ne zato sto ne zelim nego sto stvarno nemam),ali bez obzira na sve ne mogu da zivot nastavim dalje ,na normalan nacim,jednostavno imam osjecaj da je sva hemija ovoga svijeta otisla iz mene sa njom.

Nadji neshto shto te chini srecnim, shto mora to da je ljubav? Mora li?
 

Back
Top