He who dares...

Da li ste upoznali likove (ili imate prijatelje) koji najbezobraznije u prvoj komunikaciji predlažu seks i dobijaju ga na taj način povremeno (uz veliki procenat odbijanja naravno)...?

Da li je taj nastup pošteniji (iako je brutalno primitivan) od onih koji će da zavlače svojim seksi pogledom ili finim ponašanjem, pričom i sl., ne bi li samo kresnuli i ništa više?

Šta je tajna njihovog "uspeha"?

Da li ste ikada bili tako neposredni (ili slično) prilikom upoznavanja i prve priče?

Svaka roba nađe svog kupca.....Sve se na kraju svede na trgovinu....ja tebi ovo ti meni ono. To vam je kao oni trgovački putnici što idu od kuće do kuće. Neko mu zalupi vrata pred nosem. Neko razmotri ponudu. A neko kupi ponuđeno....
 
Da li ste upoznali likove (ili imate prijatelje) koji najbezobraznije u prvoj komunikaciji predlažu seks i dobijaju ga na taj način povremeno (uz veliki procenat odbijanja naravno)...?

Da li je taj nastup pošteniji (iako je brutalno primitivan) od onih koji će da zavlače svojim seksi pogledom ili finim ponašanjem, pričom i sl., ne bi li samo kresnuli i ništa više?

Šta je tajna njihovog "uspeha"?

Da li ste ikada bili tako neposredni (ili slično) prilikom upoznavanja i prve priče?

Ne, nisam ih upoznao, sačuvaj bože da imam takve prijatelje, ali primetio sam ovde na forumu gomilu takvih pičкоpата, "veliki procenat". :mrgreen:
Ne znam da li je pošteniji, neki tvrde da jeste, ali da mi je odvratan, odvratan je.:thumbdown:
Tajna je u nedoјеbanosti. :lol: Kakva tajna, o kakvom uspehu se radi ako beleže visok procenat odbijanja? :mrgreen:
Ne, nisam, i neću. Ne pada mi na pamet da tako dolazim do pičке.
 
Znao sam jednog lika koji je bez problema isao Adom startovao i pitao "Jel moze jedan opusteni, neobavezni seks sa odlicnim ljubavnikom?" :lol:. Pio je shamare, napushavali su ga najgore, ali on je jednom u 30ak pokusaja u toku dana dobijao, cak je i snimao nesrecnice :lol:. Sto ce reci, covek je pi.ckopacenik, ali uspesni u svojoj branshi. Kad sam ga pitao, sta mu to treba u zivotu, pola grada ce ga znati kao totalnog idiota, on mi rece "Al ja sam bar kresao onoliko koliko tog pola grada nece za zivota,a i ne dr.kam ga svako vece na netu ili na por.nice, kao sto radi pola tog istog grada".
Mislim da je covek shvatio svoju prirodu (ma kakva ona bila) i najpostenije trazi, i dobije ono za cim zudi, kvantitet... Zato momci, pustajte tastature i dzojstike, pravac grad za onim za cim vam dusha ishte :lol:, jer ako ne trazis, ne mozes ni da dobijesh :lol:..
to mi je kao da si rekao da neko žicka/prosi lovu na ulici, ali da uspe dobro da zaradi... rečju - fuj! :confused:
svako spram sebe meri šta mu je u životu važno i kako će delati - ako je nekome satisfakcija da kre.sne 100 žena pri tom ih ne birajući, misleći da je to neko životno dostignuće, ne birajući način, ponižavajući sebe, odričući se zadovoljstava koje put do cilja nosi... and so on... ne bih volela da sam mu u koži... i ne mislim da mu je lepo i lako...
 
Ne, nisam ih upoznao, sačuvaj bože da imam takve prijatelje, ali primetio sam ovde na forumu gomilu takvih pičкоpата, "veliki procenat". :mrgreen:
Ne znam da li je pošteniji, neki tvrde da jeste, ali da mi je odvratan, odvratan je.:thumbdown:
Tajna je u nedoјеbanosti. :lol: Kakva tajna, o kakvom uspehu se radi ako beleže visok procenat odbijanja? :mrgreen:
Ne, nisam, i neću. Ne pada mi na pamet da tako dolazim do pičке.

Ovde su mnogi kao ono žestoki, odma na prvu loptu, ovo ono...
Mislim da su u realu drugačiji...i da su bubice, jako stidljivi blabla...
To je što se tiče foruma...
U realu...onaj ko to čini...:lol: potez očajnika...
 
to mi je kao da si rekao da neko žicka/prosi lovu na ulici, ali da uspe dobro da zaradi... rečju - fuj! :confused:
svako spram sebe meri šta mu je u životu važno i kako će delati - ako je nekome satisfakcija da kre.sne 100 žena pri tom ih ne birajući, misleći da je to neko životno dostignuće, ne birajući način, ponižavajući sebe, odričući se zadovoljstava koje put do cilja nosi... and so on... ne bih volela da sam mu u koži... i ne mislim da mu je lepo i lako...

:ok:
eh steta sto skvo nema nesto u zadnje vreme
 

Back
Top