Harry Potter Fan Club

  • Začetnik teme Harijeva sestra
  • Datum pokretanja
infidel:
voodoo dol:
infidel:
auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
sta je ovo ljudi?
nije valjda da nema nikoga na netu? :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

E evo,ja svratila malo. :wink:
Hhmmm :roll: ...ti opet pocinjes da nas trpas informacijama... :D

kako si danas?
jel ima nesto novo?

nema nista novo,evo gorim od temperature... :roll:
Hermiona kostim...zanimljivo...ma,ja cu za ovaj Halloween opet biti vestica,bllaaahhh... :roll:
bas sam danas zavrsila sa busenjem bundeve,hehhheee...tu sam ekspert. :D
 
voodoo dol:
infidel:
voodoo dol:
infidel:
auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
sta je ovo ljudi?
nije valjda da nema nikoga na netu? :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

E evo,ja svratila malo. :wink:
Hhmmm :roll: ...ti opet pocinjes da nas trpas informacijama... :D

kako si danas?
jel ima nesto novo?

nema nista novo,evo gorim od temperature... :roll:
Hermiona kostim...zanimljivo...ma,ja cu za ovaj Halloween opet biti vestica,bllaaahhh... :roll:
bas sam danas zavrsila sa busenjem bundeve,hehhheee...tu sam ekspert. :D

ja ne znam sta cu?
razmisljao sam da budem frankenstajn, ali ne znam
da dodjem da te ohladim? :lol:
da ti skinem temperaturu
 
infidel:
voodoo dol:
infidel:
voodoo dol:
infidel:
auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
sta je ovo ljudi?
nije valjda da nema nikoga na netu? :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

E evo,ja svratila malo. :wink:
Hhmmm :roll: ...ti opet pocinjes da nas trpas informacijama... :D

kako si danas?
jel ima nesto novo?

nema nista novo,evo gorim od temperature... :roll:
Hermiona kostim...zanimljivo...ma,ja cu za ovaj Halloween opet biti vestica,bllaaahhh... :roll:
bas sam danas zavrsila sa busenjem bundeve,hehhheee...tu sam ekspert. :D

ja ne znam sta cu?
razmisljao sam da budem frankenstajn, ali ne znam
da dodjem da te ohladim? :lol:
da ti skinem temperaturu

franky,a?! :roll: Dobra ideja... :wink:
ajd dodji,hahhhaaha... :D
 
voodoo dol:
infidel:
voodoo dol:
infidel:
voodoo dol:
infidel:
auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
sta je ovo ljudi?
nije valjda da nema nikoga na netu? :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

E evo,ja svratila malo. :wink:
Hhmmm :roll: ...ti opet pocinjes da nas trpas informacijama... :D

kako si danas?
jel ima nesto novo?

nema nista novo,evo gorim od temperature... :roll:
Hermiona kostim...zanimljivo...ma,ja cu za ovaj Halloween opet biti vestica,bllaaahhh... :roll:
bas sam danas zavrsila sa busenjem bundeve,hehhheee...tu sam ekspert. :D

ja ne znam sta cu?
razmisljao sam da budem frankenstajn, ali ne znam
da dodjem da te ohladim? :lol:
da ti skinem temperaturu

franky,a?! :roll: Dobra ideja... :wink:
ajd dodji,hahhhaaha... :D
ocu nego se plasim da te ne ohladim mnogo, posle moram da te grejem
vidis pa i nije toliko lose, mnogo bolje grejem nego sto 'ladim
 
infidel:
voodoo dol:
infidel:
voodoo dol:
infidel:
voodoo dol:
infidel:
auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
sta je ovo ljudi?
nije valjda da nema nikoga na netu? :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

E evo,ja svratila malo. :wink:
Hhmmm :roll: ...ti opet pocinjes da nas trpas informacijama... :D

kako si danas?
jel ima nesto novo?

nema nista novo,evo gorim od temperature... :roll:
Hermiona kostim...zanimljivo...ma,ja cu za ovaj Halloween opet biti vestica,bllaaahhh... :roll:
bas sam danas zavrsila sa busenjem bundeve,hehhheee...tu sam ekspert. :D

ja ne znam sta cu?
razmisljao sam da budem frankenstajn, ali ne znam
da dodjem da te ohladim? :lol:
da ti skinem temperaturu

franky,a?! :roll: Dobra ideja... :wink:
ajd dodji,hahhhaaha... :D
ocu nego se plasim da te ne ohladim mnogo, posle moram da te grejem
vidis pa i nije toliko lose, mnogo bolje grejem nego sto 'ladim
ma nista mene nemoze ohladiti sada :D
ajd...docu posle...baj 8)
 
voodoo dol:
infidel:
voodoo dol:
infidel:
voodoo dol:
infidel:
voodoo dol:
infidel:
auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
sta je ovo ljudi?
nije valjda da nema nikoga na netu? :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

E evo,ja svratila malo. :wink:
Hhmmm :roll: ...ti opet pocinjes da nas trpas informacijama... :D

kako si danas?
jel ima nesto novo?

nema nista novo,evo gorim od temperature... :roll:
Hermiona kostim...zanimljivo...ma,ja cu za ovaj Halloween opet biti vestica,bllaaahhh... :roll:
bas sam danas zavrsila sa busenjem bundeve,hehhheee...tu sam ekspert. :D

ja ne znam sta cu?
razmisljao sam da budem frankenstajn, ali ne znam
da dodjem da te ohladim? :lol:
da ti skinem temperaturu

franky,a?! :roll: Dobra ideja... :wink:
ajd dodji,hahhhaaha... :D
ocu nego se plasim da te ne ohladim mnogo, posle moram da te grejem
vidis pa i nije toliko lose, mnogo bolje grejem nego sto 'ladim
ma nista mene nemoze ohladiti sada :D
ajd...docu posle...baj 8)
ma ne znas ti mene, isisavam temperaturu preko... to sad nije bitno cega, ali je glavno da isisavam :twisted:
temperature sucker
 
Liz I Ket su sedele u sobi I razgovarale. Ket je veoma pazljivo slusala I gutala svaki rec koju bi Liz izgovorila . Smejale su se , plakale , savetovale sve dok neko nije pokucao na vrata sobe . Ket je ustala da otvori I ugledala Viktoriju
– Cao ja sam Viktorija a ti mora da si Ketrin – Ket je prihvatila Viktorijinu ruku I pomerila se u stranu da bi mogla da udje u sobu.
– Dolazim da vam kazem da nas je direktor pozvao u njegovu kancelariju , zamolice nas da mu nesto pomognemo – Rekla je Viktorija sva uzbudjena. Ket I Liz su se samo pogledale I u isto vreme rekla :
– A sta da mu pomognemo ?– Zatim u se sve tri nasmejale.
– Nemam pojma ali idemo da otkrijemo zar ne ? – Ket je pokupila magicni krug istine a Liz je popravila soljicu koju je razbila I zatim su se sve tri uputile ka kancelariji . Kada su stigle ispred su ugledale Lisu sa knjigama u ruci jer je verovatno dosla pravo sa dopunskog casa . Pored nje su stajale llena Amanda I Shila .Ubrzo zatim vrata su se otvorila I sve su usle unutra . Direktor je sedeo za stlom a ispred njega je bila gomila papira .
– Drage moje , pozvao sam vas da vas zamolim da mi pomognete oko lepljenja ovih plakata.-
– A sta pise na tim plakatma – Upitala je Shila , Direktor im je procitao plakat I zatim ih podelio. Svakom je dao deo zamka gde ih treba zalepiti . Zahvalio im se I ispratio do vrata . Kada su izasle napolje svaka je krenula na svoju stranu.
– Ej Ket , ajmo zajedno ionako su nam lokacije jedna do druge – Zatim su se obe uputile u pravcu Revenklovske kule . Zastale su pored ulaza u dnevni borak jer je Ket tu trebala da zalepi plakat .
– Sta vi trazite ovde ??? – Liz je vrisnula dok se Ket samo okrenula .
– Jesi li ti normalan Edi hoces srce da mi iskoci ? –
– Nisam imao nameru da te tako preplasim , izvini ,jel mi oprastas ?- Edi je slozio najumiljatiu facu koju je Liz ikada videla , tako da je zaboravila de se uopste naljutila na njega.
– Naravno da ti oprastam kako da se na tebe ljutim – Edi I Liz su se gledali pravo u oci sve dok se Ket nije zakasljucala . Oboje su se okrenuli I pogledali je .
– Edi mozes li da zalepis ovaj plakat u vas dnevni boravak – Ket je pruzila plakat koji je Edi uzeo idalje neskidajuci pogled sa Liz poljubio ju je u obraz I uleteo u dnevni boravk. Stajao je ispred oglasne table I citao NAS HOGWORDS CE SUTRA DA BUDE DOMACIN VILENJACIMA KOJI DOLAZE IZ LONDONA I U NJIHOCU CAST CE SE ODRZATI BAL SA POCETKOM U 20 CASOVA. POZELJNO JE DA UCENICI DODJU U STO VECEM BROJU .Edi je iznenadjeno gledao u plakat. Otisao je u kreveti I jos dugo , dugo je razmisljao o Liz sve dok ga umor nije savladao a na sasvim drugom kraju zamka u potpuno mracnoj sobi Liz je posmatrale mesec koji je sijao kao nikada pre I skoro celu noc je ostala budna razmisljajuci o sutrasnjem balu. Taj dan je proso neverovatnom brzinom . Casovi su bili odlozeni I sva deca su razmisljala samo o balu . Liz, Ket I Lisa su se spremile I uputile ka velikoj Sali , velika vrata su bila sirom otvorena I mogle se videti puno doteranih momaka I devojaka . Stolova nije bilo ,zacarana tavanica je oslikavala pun mesec sa zvezdama a svetla su bila zagusena , svirala je lagana muzika I njih tri su usetale u salu. Liz je bila obucena u vatrenocrvenu haljinu na bratela koja se sirila od kukova pa nadalje . Oci su joj bile potamljene a kosa uvijena u lokne . Ket je nosila plavu haljinu sa mnostvo srebrnih sljokica na prsima , rukavi su bili kratki I spusteni na ramena , sirila se od kukova I leprsavo je isla iza nje . Lisa je bila u beloj haljini sa izvezanim motivima ruze koja je potsecala na stare haljine iz 16. – 17. veka . Kosa joj je bila podignuta . Koracale su veoma sigurno I graciozno . Edi je sasvim slucajno bacio pogled u njihovom pravcu I dah mu je zastao
– Kako je lepa , boze sta sada da radim , da li da je pozovem na ples ??? – Liz se smeskala I posmatrala okolinu. Edi je duboko udahnuo vazduh I prisao joj
– Znas Liz ….. izgledas ….. mislim …. Stvarno si lepa veceras – Jedva je uspeo da izgovori reci
– Oh hvala Edi – Liz se nasmejala I pocrvenela
– Liz ….. ovaj …… hoces li …… da pleses samnom ? –
– Naravno – Liz se pravila kao da nema tremu ali po njenom hodu primetilo se da joj klecaju kolena . Zaplesali su , izgledali su tako tivno zagrljeni .Ket je I dalje razgledala a zatim joj se ucini da vidi Metta . Pomislila je u sebi :
– Ne to nije moguce –Zazmurila je I ponovo otvorila oci ali on je I dalje stojao tamo , Ket u to nije htela da poveruje I samo se okrenula . Liz I Edi su I dalje plesali , Liz je imala osecaj kao da su samo oni u prostorio , kao da je vreme stalo, kao da su samo oni bitni I kao da nista vise ne postoji . Edi ju je privio uz sebi I poceo da joj sapuce na uvo…………………..


Inf ti nastavi , Liz te je zamolila , Pozdrav svima
Pisite o balu (ako hocete) ....... :) :) :) :) :)
 

Back
Top