hapse hrvate koji su ratovali i radili ratne zlocine 1995 oko mrkonjica

Zranan ti je lijepo odgovorio...bar onaj dio sa izbjegavanjem teme...valjda ti je lakše da vrijeđaš ;)

Po tome su fasisti bili cuveni,po izbegavanju tema, a posto se zna ko je njihov moralni naslednik... ovakvo ponasenje od persone iznad uopste ne iznenadjuje.
Ubili zene,decu,starce,a njemu to sprdjna,ne moze da sakrije odusevljenje,a jedino za cime zali,je sto nisu ubijali vise...
 
nisam znao da ima ovoliko zlikovaca u Varazdinu kyo

sta kazes na eshumatorovu pricu o likvidaciji preko 400 civila u Mrkonjic Gradu od strane Varazdinske bojne?

Sta su trazili Varazdinci u Mrkonjicu?

link!? :think:

imena i prezimena onih koji su mučili :rtfm:

pa da vidimo odakle su i šta su radili...:idea:

ako su ubijali civile i zarobljenike slobodno ih sudite ::ok: i zatvorite doživotno na robiju :eek: što se mene tiće:idea:...bio bih vam kao čovek i građanin baroknog grada NEIZMERNO zahvalan jer zločincima :evil: i psihopatama :evil: nema mesta u lepom Varaždinu vekovne kulture, baštine, muzike, baroka, umetnosti, dvorova i kraljevskih palača.... :idea:

pozz:bye:
 

link!? :think:

imena i prezimena onih koji su mučili :rtfm:

pa da vidimo odakle su i šta su radili...:idea:

ako su ubijali civile i zarobljenike slobodno ih sudite ::ok: i zatvorite doživotno na robiju :eek: što se mene tiće:idea:...bio bih vam kao čovek i građanin baroknog grada NEIZMERNO zahvalan jer zločincima :evil: i psihopatama :evil: nema mesta u lepom Varaždinu vekovne kulture, baštine, muzike, baroka, umetnosti, dvorova i kraljevskih palača.... :idea:

pozz:bye:

И НАЈЛЕПШЕГ ГРОБЉА У ЕВРОПИ.
 

link!? :think:

imena i prezimena onih koji su mučili :rtfm:

pa da vidimo odakle su i šta su radili...:idea:

ako su ubijali civile i zarobljenike slobodno ih sudite ::ok: i zatvorite doživotno na robiju :eek: što se mene tiće:idea:...bio bih vam kao čovek i građanin baroknog grada NEIZMERNO zahvalan jer zločincima :evil: i psihopatama :evil: nema mesta u lepom Varaždinu vekovne kulture, baštine, muzike, baroka, umetnosti, dvorova i kraljevskih palača.... :idea:

pozz:bye:

...ma nešto..se šuškalo...kao..kad je oboren..naš..pilot Perišin..(postoje dokazi da je da je iskočio..i živ se spustio..)..i da je ubijen..
...da su onda "neki"..zarobli..te..tamo "neke"..nekog pukovnika..kapetana..bem li ga..koji je i kakv čin....itd..i tako...u pokušaju bijega..trt....tako..se "šuškalo"...mada ja sumljam..u ratu su svakakve priče...kružile..i da Hrvati...prave lančiće od prstića..da svercaju orgnima...svakakvih propagandi ima...sumljam da su to ..pripadnici..HV napravili..sumljam...
 
Poslednja izmena:
...ma nešto..se šuškalo...kao..kad je oboren..naš..pilot Perišin..(postoje dokazi da je da je iskočio..i živ se spustio..)..i da je ubijen..
...da su onda "neki"..zarobli..te..tamo "neke"..nekog pukovnika..kapetana..bem li ga..koji je i kakv čin....itd..i tako...u pokušaju bijega..trt....tako..se "šuškalo"...mada ja sumljam..u ratu su svakakve priče...kružile..i da Hrvati...prave lančiće od prstića..da svercaju orgnima...svakakvih propagandi ima...sumljam da su to ..pripadnici..HV napravili..sumljam...

pa zato kažem lepo

LINK, dokazi, broj žrtava imena špočinioca, kazna dotičnima familiji žrtava odšteta i priči kraj

a zločinačke gnjusoobe prvi ne želim vidjeti u svom gradu :idea:

oni koji su išli branit Hrvatsku časno ok dok su pijane četničke horde s rakijom, poškama i tenkovima ulazili 91 u Vukovar i ubijali nevine ljude a 2/3 proterali na 5 godina... e te branitelje koji su izginuli... njima svaka čast

al na žalost da smo iz istog stabla pali (Srbi i Hrvati) vidi se u ""Oluji" gde su naši ubijali nedužne civile...

tako da zahvaljujuć tim 8olidima danas možemo samo i isključivo pričati o građanskom rato sa nekim elementima agresije izvana (a i tu su opet imali naši prste...npr. BiH)

jedni ubijali i proterivali 91 drugi 95...

 

pa zato kažem lepo

LINK, dokazi, broj žrtava imena špočinioca, kazna dotičnima familiji žrtava odšteta i priči kraj

a zločinačke gnjusoobe prvi ne želim vidjeti u svom gradu :idea:

oni koji su išli branit Hrvatsku časno ok dok su pijane četničke horde s rakijom, poškama i tenkovima ulazili 91 u Vukovar i ubijali nevine ljude a 2/3 proterali na 5 godina... e te branitelje koji su izginuli... njima svaka čast

al na žalost da smo iz istog stabla pali (Srbi i Hrvati) vidi se u ""Oluji" gde su naši ubijali nedužne civile...

tako da zahvaljujuć tim 8olidima danas možemo samo i isključivo pričati o građanskom rato sa nekim elementima agresije izvana (a i tu su opet imali naši prste...npr. BiH)

jedni ubijali i proterivali 91 drugi 95...

A jel imas ti imena tih cetnika,koji su ubijali nevine?
 
...ma nešto..se šuškalo...kao..kad je oboren..naš..pilot Perišin..(postoje dokazi da je da je iskočio..i živ se spustio..)..i da je ubijen..
...da su onda "neki"..zarobli..te..tamo "neke"..nekog pukovnika..kapetana..bem li ga..koji je i kakv čin....itd..i tako...u pokušaju bijega..trt....tako..se "šuškalo"...mada ja sumljam..u ratu su svakakve priče...kružile..i da Hrvati...prave lančiće od prstića..da svercaju orgnima...svakakvih propagandi ima...sumljam da su to ..pripadnici..HV napravili..sumljam...

Nema tu nedoumica,on je poginuo na licu mesta, sto se lako utvrdi pregledom delova aviona...
a evo i sta je bio cilj negovog napada....

Dakle , pitanje je sta bi se sa njime desilo,da se katapultirao...
 
Poslednja izmena:

pa zato kažem lepo

LINK, dokazi, broj žrtava imena špočinioca, kazna dotičnima familiji žrtava odšteta i priči kraj

a zločinačke gnjusoobe prvi ne želim vidjeti u svom gradu :idea:

oni koji su išli branit Hrvatsku časno ok dok su pijane četničke horde s rakijom, poškama i tenkovima ulazili 91 u Vukovar i ubijali nevine ljude a 2/3 proterali na 5 godina... e te branitelje koji su izginuli... njima svaka čast

al na žalost da smo iz istog stabla pali (Srbi i Hrvati) vidi se u ""Oluji" gde su naši ubijali nedužne civile...

tako da zahvaljujuć tim 8olidima danas možemo samo i isključivo pričati o građanskom rato sa nekim elementima agresije izvana (a i tu su opet imali naši prste...npr. BiH)

jedni ubijali i proterivali 91 drugi 95...

Smanji malo dozu čaja od bunike.Mrkonjić Grad je u Bosni,regularne hrvatske jedinice tu nisu imale šta da traže,nema opravdanja što ih je pozvala takozvana BiH vlada.Po toj logici vojska tadašnje SRJ je trebala isto da bude u BiH i pomogne jedinice bosanskih Srba i Fikreta Abdića u Cazinskoj Krajini.Znači,svi oni koji su likvidirali civile treba da budu kažnjeni.
 
Познате ми куће......Из мог текста у блогу ПЕСМОМ ДА МОГУ ДА УБИЈЕМ
Овде нема злочина....:rtfm:


bolje da ni ne razmišljam šta su ovom starcu napravili....

1991-2006_Vukovar.jpg


svaki daljni komentar il diskusija je suvišna :bye:
 
Nema tu nedoumica,on je poginuo na licu mesta, sto se lako utvrdi pregledom delova aviona...
a evo i sta je bio cilj negovog napada....

Dakle , pitanje je sta bi se sa njime desilo,da se katapultirao...

..postavio si video-klip..a da ga i sam nisi pogledao...zasto..nije mi jasno..
koliko sam ja cuo i vidio...čuje se zvuk...nekog od topničkih ili minobacačkog oruđa(ne od aviJona)..nema zvuka aviona..niti bilo kakve druge letjelice...predstavljajuci se kao vrstan znalac..(sa avijacije i vojske)..i sam vidis da si se zayebao..u ovom klipu s youtube-a...
..da li se cuju oruđa..s nase strane ili s vaše..trebalo bi utvrditi..tako da..osobno mislim da si fulao..podatak i dokaz..:bye:
.P.S..onaj "#super Srbin#..sto mu stoplao visi...ajde..nisi ti vidio..bojišta..samo preko..youtube-a...
 
Poslednja izmena:

Back
Top