***HAOS u privatnom zivotu***Pomozite!

a tebi forum sluzi da savatas nesto?:P

vidis, nekome je lakse da se pozali nepoznatima.

Sluzi mi da ubijem vreme dok skidam filmove :)

Bez namere da se svadjam :) ja samo ne volim izgovore tipa "muz me ne primecuje zato ga varam" ili "zena mi je losa u krevetu" i te gluposti.
Najlakse je prebaciti odgovornost zaboravlja se da je nasa sudbina samo u nasim rukama i ne mozes da kazes uradio sam to i to zbog drugih,ili principijelnost nije bila pogodna u to vreme.
:super:
Svako nek radi sta hoce ali ne mora posle da kuka :)
:super:
 
@tema

Osnov svih nesporazuma ovde je manipulacija. Manipulacija po bilo kom osnovu, a ova vrsta je najcesca u musko - zenskim odnosima.
To je ona vrsta manipulacije kad drugu stranu vezujes za sebe ne birajuci sredstva - od izliva ljubavi do bedacenja i kukanja, dok sebi pravis manevarski prostor za drugu stranu.
Mozda bi u ovom konkretnom slucaju trebalo reci - dobili ste sto ste trazili, ali to nije fer. Zato sto izmanipulisana osoba ne vidi dalje od nosa.
Ja licno se klonim toga koliko mogu. Video sam da mogu da izmanipulisem za svoj racun svasta, ali mi se to nekako na drugoj strani obijalo o glavu.
Tako da sada umem da ostavim i najsladje parce, ako smatram da ce mi biti muka.
I ne kajem se. A iskreno, preporucujem i tebi da uradis isto.
Uvek se dobro zapitaj zasto neko bas tebe i bas toliko stavlja na pijedestal boginje. Lako se proveri da li je u pitanju racun ili iskrena ljubav. Ko hoce da zna, a ko nece - dzaba mu sve.
 
Sa jednom od devojaka je i pokusavao da napravi dete (poznavao ju je samo 1 mesec) i to u isto vreme kada je pokusavao (na njegovo insistiranje) da i meni napravi dete. Na sreku-ni jedna od nas dve nije ostala trudna u tom periodu. Sve mi je palo u vodu-shvatila sam da je on neki patoloski slucaj-da sam ja sve osim negova velika ljubav (na tim papiricima je pisalo da voli i tu drugu devojku-ali od svih da ipak mene najvise voli).

Taj ima veliko srce: voli decu i u stanju je da voli dve žene! Svaka mu se dala!
 
Cao svima!

Prvi put sam na forumu i zelim podeliti svoju pricu sa Vama-hitno trebam misljenje od sto vise ljudi :-(...................... devojke u isto vreme-to je stvarno nenormalna situacija. Sad sam se vratila u svoj grad, razocarana, u kompletnom haosu. Dali se moze verovati ovakvom coveku, koji sa 40 godina radi ovakve stvari.

Pomozite sa savetima-stvarno su mi potrebni..Hvala svima unapred na razumevanju!

ne moze.iz prostog razloga sto je covjek slucaj za psihijatra.
 
Imam 30 godina i 5 godina sam u braku, bez dece, koji je u bio u zadnje 2 godine u krizi na intimnom planu. Zbog svih tih problema oko sexulanog zivota (nismo spavali skoro 2 godine)-ja sam slucajno upoznala jednog coveka koji je 10 godina stariji od mene i zapocela tajnu vezu sa njim. Cinilo se da se radi o velikoj ljubavi(sa moje strane to je istinski bila velika ljubav) i uveliko se pricalo da ja napustim svoj muza i da zapocnem zajednicki zivot sa tim covekom. ..............

Zbog loseg sexualnog zivota upustila si se u avanturu sa tim tipom, zaljubila se, pogrijesila...
Nema nazad...
Meni se cini da zene cesto prave ovakve greske... ako imas los sexualni zivot, ne ide ti sa partnerom, pokusavas to da resavas... tebi niko ne brani da imas ljubavnika... razmislis, odlucis mozes li se boriti sa tim i zadovoljis svoje potrebe...
To sto si ti jos u braku, zar znaci da ne treba da budes sexualno zadovoljena?
Vjernost je glupost... ako imas frku u vezi, resavaj je, ali ne zanemaruj sebe, ne gubi vrijeme...
Sta treba, da se probudis u sezdesetoj, u losem braku i shvatis da ti dvadeset i kusur godina nisi dozivjela orgazam... ma zajebi ti to... gledaj sebe, ne brini ti za muskarce, pobrinuce se on za svoju guzu... samo, da bi imala sex, ne moras voljeti tog covjeka i pravdati se za svoje postupke...
Zene ubijede sebe da vole da bi opravdale vodjenje ljubavi sa njim... ne radi to, saberi se, nadji ljubavnika, sredi brak, odmori se emotivno i onda ces biti spremna za novu ljubav...
 
Posto je on arhitekta-uvek crta i pise nesto po papiricima. Zamolio me da mu sredim stan-tako da su ovi papirici ispopadali meni pred nos (mislim da uopste nije imao pojma da je to napisao i sacuvao-po datumima-to je pisao prije 7-8 meseci-kad smo bili u velikoj euforiji i kada me svaki dan zvao i vrsio mi pritisak da se razvedem sto pre). Ja znam da je njemu bilo tesko da se ja godinu dana odlucim sta cu, kako napustiti muza i sve ostalo. Da je samo muvao neke cure okolo-mozda bi i imala razumevanja. Ali da istovremeno sa 2 cure pravi dete-makes no sense.
To sto je pisao emocije i razmisljanja na papiru-verovatno je napisao u nekom depresivnom stanju, verovatno i pod dejsvtom alkohola-ali to ipak nije za opravdati. Ima tu i puno lepih stvari oko kojih se razumemo, dobar sex, mogucnosti zajednickog vrlo interesantnog biznisa-ali ovo je ipak previse. Kako mu mogu verovari????? To sto je cinio (mozda jos uvek cini) je pomalo bolesno.

To sto ti pises je cisto sr4nje.Trkeljisala si matorom po stanu i pitaj Boga sta si trazila.Jeste,prala si mu klonju kad ono umesto toalet papira on nakacio cedulje na exer da sa njima brise bulju!
Kao prvo,kr3sala si se sa matorcem dok si jos bila u braku,sto je totalno neposteno i amoralno.Niste imali sex 2 god!Pa sta,nekad su srpske zene cekale muzeve po 2 godine da dodju sa sluzenja vojske i nisu se trpale sa prvim koji im je to ponudio.Sta bi bilo da je tvoj muz otisao preko da radi da bi vam zaradio malo vise para i da je ostao 2 godine??Trosila bi lovu i opet nasla nekog da te firca(pod izgovorm da je to "Velika ljubav") jer,pobogu,nemas sex??Pa ne vencavaju se ljudi valjda samo da bi se kecali?!Pa ako te neko rastrti a tebi se to svidi,ne znaci bre da je to "Velika ljubav"!!
Nemas ti pojma ni sta je ljubav ni kako to izgleda.To se ne kupuje na pijaci znas?Tek ces da vidis u sta si se uvalila.Sve sto si zamesila moraces da pojedes.Sutnuce te "arhitekta" zato sto ima jos koju na lageru.Cim pocnes da zvocas i da ga smaras dobices pedalu.Ne radi se o tome da li ti mozes da verujes njemu,vec o tome sto ti ne mozes da verujes nikome jer mislis da su svi prevaranti kao i ti.On nikoga ne vara,nije se covek nicim obavezao prema tebi.On zna da si varala muza sa njim i takvoj zeni muskarci nikada ne veruju.Zna da bi sutra to isto njemu uradila i zato je pokusao da te iskoristi samo kao inkubator.
Los si covek.Ne zasluzujes nista dobro,i ne vidim da ce ti tvoja alavost za kurtzem doneti ista dobro.Pokri se usima icuti.Kako si ono napisala "...moj ljubavnik..." ccccccc
I jos kao nesto kukas i jadas se....sramota.:otkacio::otkacio::otkacio:
 
Zbog loseg sexualnog zivota upustila si se u avanturu sa tim tipom, zaljubila se, pogrijesila...
Nema nazad...
Meni se cini da zene cesto prave ovakve greske... ako imas los sexualni zivot, ne ide ti sa partnerom, pokusavas to da resavas... tebi niko ne brani da imas ljubavnika... razmislis, odlucis mozes li se boriti sa tim i zadovoljis svoje potrebe...
To sto si ti jos u braku, zar znaci da ne treba da budes sexualno zadovoljena?
Vjernost je glupost... ako imas frku u vezi, resavaj je, ali ne zanemaruj sebe, ne gubi vrijeme...
Sta treba, da se probudis u sezdesetoj, u losem braku i shvatis da ti dvadeset i kusur godina nisi dozivjela orgazam... ma zajebi ti to... gledaj sebe, ne brini ti za muskarce, pobrinuce se on za svoju guzu... samo, da bi imala sex, ne moras voljeti tog covjeka i pravdati se za svoje postupke...
Zene ubijede sebe da vole da bi opravdale vodjenje ljubavi sa njim... ne radi to, saberi se, nadji ljubavnika, sredi brak, odmori se emotivno i onda ces biti spremna za novu ljubav...[/QUOTE]
Ja u zivotu nisam procitao goru izjavu od ove!!!!Takva glupost je epskih razmera!!Da ponovim:"...saberi se(o.k.),nadji ljubavnika(!!),SREDI BRAK(!!!),odmori se emotivno(sto je naravno lako ako se trpas sa "ljubavnikom" muzu iza ledja),i onda ces biti spremna za novu ljubav(!!!!!!!! e ovo je stvarno mnogo,previse,suze su mi krenule od smeha!!!)....
Ako se ova zena ne drogira onda ja ne znam sta je....:super:
 

Back
Top