Hanioti ili Neos Marmaras?

Fudbalsko igralište se nalazi preko puta gradske plaže. Ukusi su naravno različiti. Neos Marmaras jako potseća na Dalmatinska letovališta. To je jedno od retkih mesta na Halkidikiju koje ima četri luke za brodiće. Na kraju grada gde počinje gradska plaža se nalazi luka u kojoj ujutru pristaju ribarski brodovi pa na licu mesta možete kupiti svežu ribu. Inače 12,5 km od Neos Marmarasa prema Solunu se nalazi divna plaža "Kalogrija".
 
Izvinjavam se sto nisam dugo javljala,a sto se tice Neos Marmarasa bila sam i nisam odusevljena.Sve je uzbrdo-nizbrdo,automobili prolaze na sve strane,nema pesacke zone(vrlo nezgodno ako ste sa decom).Skuplje nego u Haniotiju.Blizina Porto Carasa jedina dobra stvar,jer je plaza prelepa,a deci je bilo zanimljivo zbog bazena i ostalih atrakcija.Sto se mene tice tamo vise ne idem.Ove godine planiramo Krf.Pozdrav.
 
Mislim da je bolji Hanioti,iako treba paziti ko vam izdaje apartmane i kakva je reklama.Mi smo isli preko agencije u Blue sky...NIKAD VISE!!!!!!Nekako su nas premestili u Pegasus koji je sto puta bolji,ali zato nam je otisao ceo dan letovanja...Preporucujem Victor Eleni u Haniotiju i Pegasus,ljudi ciste svaki dan,a peskire i posteljinu menjaju svaki drugi dan...Hanioti je lepo malo mesto za porodice sa decom...A Neos Marmaris...Tamo smo bili prosle godine i zgrozili smo se...Gore je nego u selu...Odmah smo se premestili opet u Hanioti i nasli vilu Victor Eleni...najbolje je.Ja sam inace Nina i imam 30.godina i cerku 95.godiste pa zato stoji Ninchy 95,da vas ne zabuni...
 
Planiram da letujem u Sunsetu, da li se do centra N.Marmarasa moze ici iskljucivo kolima ili je moguce prosetati?

Ja sam bila proslo leto u Neos Marmarasu i znam gde se nalazi Sunset (na Paradiso plazi). To je udaljeno od "centra" Neos Marmarasa pa sigurno 2km i veoma je vazno da znas da su usponi i nizbrdice u tom mestu jako strme. To nimalo nije mesto ukliko imate decu uzrasta do 10 godina. Paradizo plaza je siroka i dugacka ali se do pocetka jula ne ceisti (mi smo bili krajem proslog maja i pocetkom juna). U samom mestu nema nikakvih sadrzaja za decu tako da je mom sinu (6god) bilo veoma dosadno jer nismo mogli da ocekujumo da ce mu setnje uzbrdo i nizbrdo biti posebno zanimljive.
 
Hvala na odgovoru. Vrlo sam zbunjena jer ocigledno da su misljenja oko N. marmarsa podeljena. Ili ga hvale ili ga kude. Znala sam za uzbrdicu ali nisam znala da je bas tako jako izrazena. Dobro, posle vecere prijace nam malo setnje http://forum.krstarica.com/images/icons/icon7.gif
Smile. Da li mozete da mi kazete nesto vise o restoranima i prodavnicama u blizini Sunseta? Da li ih ima ili cu zbog toga morati da sedam u auto svaki cas i odlazim u N. Marmaras.?
 
Definitivno N.Marmaras zbog predivne plaze. Velika je peskovita, more je i vise nego cisto, ima tuseva , WC, a najveca prednost ove plaze je prirodna hladovina koju svako moze da nadje jer nema velike guzve. Suncobran uopste nije potreban. Preporucljivo je i za decu. Naravno bolja varijanta je da ste smesteni blizu plaze, a ne na brdu. Paradiso plaza nije uopste lepa, kamenita je i nesredjena. U svakom slucaju meni se ovo mesto dopalo. Cene su mozda jace, ali postoje supermarketi kao sto je DIA koji je od plaze udaljen 10tak metara, u kome je sve mnoooooogo jeftinije.
my.php
[/URL][/IMG]
 
Sve zavisi kakav ste tip: ako volite urbanije - definitivno hanioti i uopšte poluostrvo Kasandra, a ako volite prirodu - definitivno Sitonija. meni se lično više dopao N.Marmaras, ali bih kao što i jesam sa bebom ponovo išla u Hanioti.
 
Ja ove godine idem u Hanioti sa porodicom,inace sam prosle godine bio jedno vece,zato sto sam bio u pefkohoriju.inace,mesto je lepo,a ove godine bih otisao na izlet do soluna ili brodom do svete gore(manastiri se gledaju odozdole,sa brodica).
 
Dali je neko bio u hotelu Angelo-Hanioti ?
Posto idemo autobusom ,koliko kosta rent-a car za motor ili auto?
Bio sam sa porodicom u septembru 2006. i bili smo prezadovoljni smeštajem i bazenom. Osoblje je mlado i vrlo ljubazno. Gosti hotela su, u vreme kad smo mi boravili, bili uglavnom mladi englezi. Hotel ima discoteku na otvorenom koja radi svako vece do ponoci; tri dana nedeljno su karaoke, petak grcko vece...
http://www.hotelangelo.gr/
Bazen im je strava, basta sa parkom za decu je super, ima dosta lezaljki i ljuljaski za suncanje u dvoristu. Sve u svemu, odnos cene i kvaliteta je zadovoljavajuci.
 
Jel moze neko da mi preporuci neko fino mesto za izlazak u Haniotiju,da moze i da se sedi i djuska i da ne budemo medju klincima?ima li nesto takvo ili je sve univerzalno?
Dali je neko mozda letovao u vili Olimpija?
Ove godine smo se decko i ja odlucili za Hanioti i nadam se da nismo pogresili.Prosle godine smo bili na Krfu i utisci su prelepi i videli smo stvarno prelepe prirodne lepote,ali je zato provod nula,jedino da svako vece idete do glavnog grada Krfa.
 

Back
Top