Hadersfild

Odlican film.
Taticu leze uloge notornih alkoholicara buduci da je kao beba dobijao rakiju i vinjak u flasici za mlijeko.
Ne svidja mi se sto se pojavljuje ona iritantna glumica sa crvenom kosom
koja prijeti da oduva Mirjanu Jokovic po broju filmova u kojoj njen lik biva silovan u sred neke mehane.
Seka Sabljic xexe ludilo
 
juce je bila neka emisija u kojoj su pustili par recenica Tatica,koji na pitanje DA LI IDETE U KAFANU
Odgovara # ,,kakvo pitanje,pa to se za mene barem zna,pitanje je da li idem kuci...
heehehe
bas kao Rasin otac ..:))
...danas sam videla da se prodaje dvd .....
 
Gledala sam Hadersfild u pozorishtu pre 2 godine. Glogovac me je rasplakao
svojom ulogom. I tako.. mnogi su izlazili iz sale nasmejani, dok je na mene
predstava ostavila potpunu drugachiji dojam.
Nebojsha je tom ulogom dao svoj maksimum. Svaka mu chast!
 
nishta posebno,nije lose,glogovac je stvarno dobar,ali mi je iritantan glavni lgumac(zaboravih mu ime jel se preziva susljik ili nesto tako...).
mislim da nije za ekranizaciju,ali fino je odradjen...(vise mi je za pozoriste).
Meni su malo dosadili filmovi na tu temu,svaki 2 je takav,ali to je moj problem,nema veza sa kvalitetom filma.
Bolja mi Klopka.
 
svaki drugi film mislim da pokusava da obradi tu temu ,ali ne uspeva
..ovo je onako bas
za mene,prvi domaci film posle koga ,,,,sve sto bi se moglo reci je suvisno jer je sve vec receno u filmu
 
U odnosu na predstavu, svakako neuporedivo. Ali dobar film, dobar.
Glumacka postava je izuzetno dobra. Gotovo svaka pojedinacna uloga je negde istaknuta kako treba.
Glogovac sjajan, ali u predstavi daleko bolje i emotivnije, ali to je razumljivo.
I jos jedan detalj - Seka Sabljic...one njene scene sa TV-om me neodoljivo podsecaju na Rekvijem...
 
Mrzim FOLIRANTE, kao sto je ovaj sto je otvorio ovu temu!!! Kao nisam verovao da domaci film moze da bude dobar, itd. Mislim, sto se bre vi folirate, kao nasi filmovi fuj, nase serije fuj, domaca muzika fuj... Nemojte da se folirate vise! Nase stvari su extra!!! I filmovi i serije...
 
Fantastican film!Jedan od mojih omiljenih domacih!Ja sam bila odusevljena i dalje sam! Hemija medju glumcima,gluma,text!Vrh vrhova! Glogovac odusevljenje,Cetkovic iznenadjenje,bas je postao dobar glumac... Ma film je predobar,nije sto je nas,al'...;) Skroz te skrca,bila sam 2 meseca pod utiskom:)
Nisam iz Bg-a i steta sto nisam mogla predstavu da pogledam,verujem da je i ona odlicna...
:super: za ukus;)
 
Dobar je i on,al' je uradio takav tip licnosti pa mi se ne svidja kao lik,ne volim besne ljude,ali na kraju mu se oprasta;) Ali Glogovac je uradio toliko slozenu licnost da sam odusevljena...
Je l' i predstava dobra?I gde su to "ovde" majke ti gostovali?:) "ovde" ,u Kragujevcu nisu:)
Sad je verovatno smaknuta sa repertoara?
 
jeste glogovac stvarno odlicno odglumeo
a gde je to bilo...
sta ti znaci da ti kazem
radim kao konobar u sklopu ustanove za kulturu i ceste su predstave ateljea 212 i ostalih
da,predstava je odlicna a ne znam dal je smaknuta sa repertoara stvarno.
mogu da se raspitam
 
Ma ne znaci..sta tebi znaci da kazes "ovde":p Nego se zabrinula da nisu u nekom gradicu ovako,a u Kg-u nisu..pa cisto bzv. Blago tebi,mozes da gledas sta hoces...ah..
Sad cu da kucam pa da vidim da l' je ima jos...mada cisto sumnjam..
 
Sta reci,sem da je "Hadersfild" postao jedan od mojih omiljenih domacih filmova :worth: Scenario je sjajan,Glogovac i Tatic rasturaju.Slazem se da je Susljik iritantan,ali takva i treba da mu bude uloga cinika i rezigniranog coveka.Doveo me je na ivicu suza moram da priznam :sad2: Sjajan film
 

Back
Top