HAARP

haarp utice na klimu...

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pirke, ti ne znaš ni to što misliš da znaš.

Plus si na tinejdžerskom nivou razgovora.

Idi s milim Bogom, al prestani da se praviš neki poznavalac kad očigledno ništa ne znaš nit oćeš da razumeš kad ti čovek lepo pojasni.

Što mi nije mozak ko tvoj mozak bar jedno popodne, da se sit odmorim.

Ja što znam ne mislim da znam jer znam da znam. Ali što ti misliš da znaš ne znaš i samo misliš da znaš..

Plus shvatio si poentu. A i ja sam shvatio da sa vama jedino mogu komunicirati ako se spustim na vaš nivo. A ne sviđa ti se kada Musa dere jarca jeli?

Idi sa tvojim milim HAARP-om od kojeg sve prštiš i grmiš. Tvom niku trebao si dodati poznavalac buudala. Pa se možda nađe koji je kao tvoj nik. Ja kada sam lepo objašnjavao ti se pravio prost i sprdačio samnom. E pa nek ti se sada pune kondenzatori u tvojoj jonosferi i litosferi pa nek ti grmi i pršti.

Pa ne možeš imati moj mozak jer kod mene ne pršti i grmi niti se kod mene pune kondenzatori u mojoj jonosferi i litosferi. :hahaha:
Ti jedino treba da se odmoriš od buudala-štine.
 
Ja što znam ne mislim da znam jer znam da znam. Ali što ti misliš da znaš ne znaš i samo misliš da znaš..

Plus shvatio si poentu. A i ja sam shvatio da sa vama jedino mogu komunicirati ako se spustim na vaš nivo. A ne sviđa ti se kada Musa dere jarca jeli?

Idi sa tvojim milim HAARP-om od kojeg sve prštiš i grmiš. Tvom niku trebao si dodati poznavalac buudala. Pa se možda nađe koji je kao tvoj nik. Ja kada sam lepo objašnjavao ti se pravio prost i sprdačio samnom. E pa nek ti se sada pune kondenzatori u tvojoj jonosferi i litosferi pa nek ti grmi i pršti.

Pa ne možeš imati moj mozak jer kod mene ne pršti i grmi niti se kod mene pune kondenzatori u mojoj jonosferi i litosferi. :hahaha:
Ti jedino treba da se odmoriš od buudala-štine.

Pirke , nemaš pojma.
leakycondensor.jpg
 
U članku „Povećanje ljudske energije“ Tesla eksplicitno piše da je moguće materiju, odnosno atome i molekule, sintetisati direktno iz svetlosti, luminoferoznog etra, za koji je po njemu neka vrsta fluida koji se razređuje i zgušnjava. On ima merenja, konkretne merne rezultate superluminalnih brzina, odnosno brzina većih od svetlosne za nehercijanske talase koji se rasprostiru kroz zemlju ili obuhvataju zemljinu površinu.

Tesla je Zemlju tretirao kao sferni kondenzator vrlo velike snage koji se sam elektriše i nabija potencijalom. Zašto?

Sama planeta Zemlja očigledno je rotor gigantskog električnog generatora. Zemlja je zapravo magnet koji se obrće, i prema tome Tesla je zaključio da nema nikakve potrebe graditi objekte koji proizvode struju, jer Zemlja to već i onako čini, nego samo antene kojima bi se to zemljino ogromno električno polje jednostavno upotrebilo. Ono bi u potpunosti bilo i ekološki čisto, jer energija zemljinog elektriciteta koja bi došla na aparat, izvršila rad i vratila se u sistem planete u istom elektromagnetskom obliku, ne bi podlegla konverziji. Dakle, konverzija energije, posebno preko fosilnih goriva, kao glavni zagađivač naše sredine, bila bi apsolutno izbegnuta.

Ajd malo da te ja opasuljujem kad već škola nije.
 
A ti imaš pojma. Da se vidimo sad lično i da te pitam za Omov zakon, siguran sam da bi blejio kao tele na šarena vrata. Našao si neku sliku i ti si sada kao pametan. Pa sa netom su svi kao pametni a razumeju se u to kao Ivica i Marica u televizor.

Ti da uopšte shvataš kako si smešan , sam bi se izgubio ili bi se bar izvinio ljudima za neosnovanu nadmenost koju prosipaš ovde.
 
Poslednja izmena:
Ti da uopšte shvataš kako si smešan , sam bi se izgubio ili bi se bar izvinio ljudima za neosnovanu nadmenost koju prosipaš ovde.

A Ivica i Marica ti je smešna a? Ti da uopšte shvataš koliko se praviš pametan bilo bi ti sramota dalje da tu izigravaš nekog. Ili bi se bar izvinio ti što praviš buudalu od drugih.
Samo se ti nadimaj dalje dok ti se kondenzator u jonosferi ne napuni.
 
Da, da... suša usred leta je nešto totalno neočekivano i nepriridno. Msm, pa kada je još pa bila suša usred leta... :roll:

..usred leta 1 septembar...bas je sredina leta...i apsolutno tacno da tokom leta nije ni potrebna kisa ni jednom.i prirodno je da ne pada jel..leto je jel....ajde bre spameri i provokatori odjebite u velikim skokovima
 
Пошто у Бељини не нађоше ХААРП Бељанци кренуше у "Хватање Активних Абсорбованих Потенцијала" да барем неку вајду имају.
:tajna:
 
To su krivi tvoji kondenzatori koje pršte od tvog HAARP-a sa jednim antenom. Da vidiš koliko pršti i grmi kod tebe ti bi ugasio tu tvoju jonosferu i litosferu. :hahaha:

Daklem, nemaš pojma ni o osnovnim stvarima, a hteo bi da pričaš o HAARP u.

Zamisli, majstor ne zna šta je električna kapacitivnost planete , a hoće nekom da drži slovo.

Begaj bre u mišiju rupu, bruko i sramoto ignorantska.
 

Back
Top