H A P P Y B I R T H D A Y Mare34!!! :)

hvala na lepim zeljama........
posebno me je iznenadila Madonnagirl koja mi je poslala jedan lep sms, a sto je jos veci kuriozitet poslala je ravno u 00:00....... :D
@Dovla: hmmm, gde jednu, ja ovako neizivljen, ma treba mi 1000, bolje da si napiso harem devojaka evropskih shvatanja :lol:
neko je spomenuo zurku...... to sam ranije zeleo da pravim, ali u konsultacijama sa starterskim timom sam doneo amandman na skupstini kluba, da pravljanje zurke nije u skladu sa poveljom kluba i da moj skromni budzet koji ne prelazi 5k ne bi trebalo uludo trositi na ljude koji to ne zasluzuju i ribe koje gledaju tako povrsne stvari, neg da je bolje da ta skromna sredstva ulazem u vijanje riba po inostranstvu, gde sam lepi labud, za razliku od srbije gde sam ruzno pache........
evo kako sam proveo danasnji dan:
-ustao sam u 8 ujutro
-skuvao sam proso i miso supu
-pojeo sam svoj obrok
-u 11 sam se nasao sa Victorom i Carlom
-do 12 smo bili na filoloskom faxu i nagledali smo se puno ruznih riba i proklinjali smo pink tv, gde pricaju da su srpkinje najlepse
-oko 13 smo poceli da startujemo na kalisu bio sam prilicno uspesan, popio sam 10 korpi, citaj skutera, samo zato sto je Carlo uleteo klizeci sa zeleznicom, a to je kad nasim ribama pomenes, kao da jevreju pricas kako su nemci divni........... za razliku od mene je Victor imao procenat 3 uzeta broja od 12 riba..........
-oko 15 smo se vijali po kladzama Victor je uplatio tikete i sve puko, a cale je dosao u grad da mi da neku kintu........
-tad smo se rastali sa Carlom i nastavili da startujemo u turskom parku pa posle ponovo kalisu i dobijali skutere.........
-kao najvazniji detalj dana bih izdvojio napusavanja sa ribama, neke na kalisu smo isprozivali da su sponzoruse, zato sto nisu htele da se upoznaju sa nama, gistro su lez, kad smo osuli paljbu, zazalile su sto su pile majcino mleko, na kraju kad smo ih napustili, rekle su nemojte da idete i tada sam ja stupio na scenu i grubo ih izvredjao, tako da ce dobro da porazmisle sledeci put kako ce da odbiju nekoga i da li ce smeti da gledaju na nekog kao na ciganina :evil:
-jos jedno napusavanje je palo kad je Victor startovao ribu koja ima decka slovenca, na njoj sam ispraznio sav bes kao da je kanta za smece :evil:
-posle smo otisli do royala na klopu
-oko 19 smo sa Peterom otisli do kladze i ispratili maestralnu partiju hrvatske i radovali se pobedi na englezima...........
-posle sam se rastao sa Victorom i Petrom i naso se sa Carlom i izblejali smo u revolutionu.........
-u toku dana me je uhvatila velika tuga zato sto su ribe takve kakve su i zato sto sam na rodjendan dobio korpe, ali kad ja budem bio u poziciji da dominiram sa kolima i stanom, videce one svoga boga :evil: samo me je tesilo to sto sam pored takvog cara kao sto je Victor........ :D
-od lepih stvari koje su se desile danas pored smsa od Madonne, rodj su mi cestitali:pored gore navedenih ortaka, brat iz Sidneja Vanya, zatim Vesna Victorova sestra, ortak iz osnovne Luca, komsije, poneki rodjaci i site cybermacro........ :D dalje Peteru je stigla poruka da se svidjam nekoj ribi koja je juce pricala s njim i Victor mi je predao ingerencije da zovem neku ribu sto smo zajedno startovali kao poklonza rodjus........ :D
-jos jedna iznenadjujuca vest danas je bila kada je moj imenjak inace italijanski fudbalski reprezentativac Marco Matterazzi napisao knjigu o duelu sa zidanom i tako nadmasio mene po tome kako od jednog obicnog dogadjaja ume da napise ceo roman :D bravisimo ragazzo
a sada cu da predstavim koji su mi planovi i ciljevi u 23 godini zivota:
-da diplomiram iako mi je ostalo 13 ispita + diplomski, jer ono sto me najvise stimulise da zavrsim fax je to sto ribe u studentu gledaju ciganina i sto pre zelim da postanem inzenjer.........
-da upisem master studije.......
-da pocnem da radim posao bar od 500 evra, sto mi je vec Peter sredio samo da se nakanem.......
-da nastavim da se usavrsavam kao projektant softwarea i da konacno komercijalizujem svoje znanje.......
-da zavrsim sve kurseve centra modenih vestina pregovaranja i komunikacije.......
-da pocnem da pricam engleski bolje od sprpskog, da reanimiram francuski i da zapocnem sa ucenjem nemackog (citaj maternjeg), spanskog, portugalskog, italijanskog, madjarskog, bugarskog, makedonskog, slovenackog, ceskog i japanskog.........
-da se i dalje usavrsavam u markobiotici, da odem do zagreba u macronovu, da stpim u kontakt sa Zlatkom Pejicem i da zavrsim kurs tamo i sto pre steknem sertifikat za makrobiotickog terapeuta i pocnem da prepisujem terapije i drzim seminare kuvnaja...........
-takodje zelim da zavrsim kurseve akupunkture, tradicionalne kineske medicine i shiatsu masaze.......
-da budem sto aktivniji u bonsai drustvu i ekoloskim organizacijama i predstavim svoje projekte za smanjenje globalnog zagadjenja.........
-da sto vise idem po inostranstvu da vijam tamosnje ribe, jer od ovih nasih nema leba........
-da odradim crnkinju i japanku ida ostvarim obecanje nekih riba iz bugarske koje mi obecavaju trojku :mrgreen:
-da odem na mesec dana u Prag kod rodjaka da zivim...........
-da ponovo svartim u Barcelonu........ :))))))))))))))
-da dobijem nemacko drzavljanstvo, sto i realno zasluzujem.........
-da pocnem da zivim u iznajmljenom stanu odvojeno od matorih, jer ovde nemogu ni posteno da rucno operem ves, a ne kamoli masinom :mrgreen:
-da kupim kola na plin cisto da se ne patim po prevozu jer ovde te ribe gledaju kao cigosha, ako nemas kola :cry:
-da vise nikad ne ustanem posle 8 ujutro i da ispunim druge uslove zdravlja po Georgesu Ohsawi..........
-da nastavim sa duhovnim usavrsavanjem,da praktikujem rad na sebi, da nastavim da uravnotezujem licnost i ostvarim jedinstveno ja........
-takodje zelim da sto vise izucim izvorne religije istoka i okultna ucenja zapada..........
-i sto je najvaznije da sacuvam obraz kao sto sam sacuvao do sada, a imao sam dosta puta priliku da izgubim, puno me je djavo kusao do sada......... :mrgreen:

TOLIKO OD MENE
jos jednom svima vam fala na lepim zeljama!!!!!!!!!!!!
vidim da ste mi pozeleli da nadjem devojku i da se zenim, ali niste shvatili sta ja zaista zelim, imao sam ja dosta prilika za vezu, ali ja zelim da menjam, jednom je covek mlad i dok prozivljava svoju mladost treba da menja partnere i stice razna iskustva, a ne da se drzi jedne devojke ko pijan plota zbog nekih ogranicenih shvatanja drustva u kojem zivi :wink:
 

Back
Top