Guns'n'Roses

Courtney:
Kurt Cobain:
Anonymous:
mortishaaa:
Kurt Cobain:
Slash je odlichan gitarista i sve najbolje o njemu.
Shot se tiche Guns-a, ja njih nikada nisam preterano voleo. Imaju par ok pesama ali Axl Rose mi ide na *.
a sto????? :? :?

Chovek ima strava glas ali mi ponashanjem ide na *****.

Zaboravih da se potpishem
:lol:
Kako mozes da se ne potpises kad si clan?Hmmmm,sumnjivo mi je to... :lol: :? :? :lol:

Ok ok! pogreshno sam se izrazio!!!ZABORAVIO SAM DA SE PRIJAVIM!! :lol: :lol:
 
Kurt Cobain:
Courtney:
Kurt Cobain:
Anonymous:
mortishaaa:
Kurt Cobain:
Slash je odlichan gitarista i sve najbolje o njemu.
Shot se tiche Guns-a, ja njih nikada nisam preterano voleo. Imaju par ok pesama ali Axl Rose mi ide na *.
a sto????? :? :?

Chovek ima strava glas ali mi ponashanjem ide na *****.

Zaboravih da se potpishem
:lol:
Kako mozes da se ne potpises kad si clan?Hmmmm,sumnjivo mi je to... :lol: :? :? :lol:

Ok ok! pogreshno sam se izrazio!!!ZABORAVIO SAM DA SE PRIJAVIM!! :lol: :lol:
Pa sto lepo nisi kliknuo na zapamti me za sva vremena ili tako nesto.Imas tu opciju kad se prijavljujes,samo trba da stavis stiklu.
 
Anonymous:
mortishaaa:
Kurt Cobain:
Slash je odlichan gitarista i sve najbolje o njemu.
Shot se tiche Guns-a, ja njih nikada nisam preterano voleo. Imaju par ok pesama ali Axl Rose mi ide na *.
a sto????? :? :?

Chovek ima strava glas ali mi ponashanjem ide na *****.
slazem se i jos da dodam JAKO JE SLADAK!!!!!!! ( :roll: u stvari jako je BIO sladak) :wink: :P
 
Courtney:
Kurt Cobain:
Courtney:
Kurt Cobain:
Anonymous:
mortishaaa:
Kurt Cobain:
Slash je odlichan gitarista i sve najbolje o njemu.
Shot se tiche Guns-a, ja njih nikada nisam preterano voleo. Imaju par ok pesama ali Axl Rose mi ide na *.
a sto????? :? :?

Chovek ima strava glas ali mi ponashanjem ide na *****.

Zaboravih da se potpishem
:lol:
Kako mozes da se ne potpises kad si clan?Hmmmm,sumnjivo mi je to... :lol: :? :? :lol:

Ok ok! pogreshno sam se izrazio!!!ZABORAVIO SAM DA SE PRIJAVIM!! :lol: :lol:
Pa sto lepo nisi kliknuo na zapamti me za sva vremena ili tako nesto.Imas tu opciju kad se prijavljujes,samo trba da stavis stiklu.

Ma jesam nego mi se komp neshto sje**o pa mi nije prihvatio ime a ja nisam obracao paznju jer znam da mi je ukljucheno kad god da dodjem ovde da se automatski prijavim kao chlan
 
mortishaaa:
Shelobina:
Slash girl:
Aj bre malo o gunsima ,ko ovde LOVES SLASH!!!

pju ogavni matorac s' groznom frizurom!!!
Al covek ume na gitari, tu nema polemike!
Axl je lik!
sto bas je gotivna frizura!! :lol: :lol:
Stvarno! Aj,ostavite coveka na miru! Svako ko je gledao spot za Sweet child o' mine zna da je on u svoje vreme bio nesto najlepse... :oops:
 
Chan Shaolin Si:
a jel´ vam moj prijatelj lici na SLASH-a samo jos gitara i to je to, ne?

ma to sam samo ja rekao, imaju skoro istu frizuru ..... :roll: a tvoj prijatelj, ko sto si mi rekao pokojni, nazalost, nije melez kao slash ali zbog tipicne frizure podseca na njega ... to je to :wink:
 
Keeper:
Chan Shaolin Si:
a jel´ vam moj prijatelj lici na SLASH-a samo jos gitara i to je to, ne?

ma to sam samo ja rekao, imaju skoro istu frizuru ..... :roll: a tvoj prijatelj, ko sto si mi rekao pokojni, nazalost, nije melez kao slash ali zbog tipicne frizure podseca na njega ... to je to :wink:

to sam samo zbog tebe i pitao, da vidim da li jos nekog asocira na slasha.
ili samo tebe.
pozdrav...
 
Chan Shaolin Si:
Keeper:
Chan Shaolin Si:
a jel´ vam moj prijatelj lici na SLASH-a samo jos gitara i to je to, ne?

ma to sam samo ja rekao, imaju skoro istu frizuru ..... :roll: a tvoj prijatelj, ko sto si mi rekao pokojni, nazalost, nije melez kao slash ali zbog tipicne frizure podseca na njega ... to je to :wink:

to sam samo zbog tebe i pitao, da vidim da li jos nekog asocira na slasha.
ili samo tebe.
pozdrav...
I mene je podsetio...zao mi je zbog njega,stvarno,uvek me takve price rastuze.Imala sam ja druga koji je poginuo kad sam bila 3. osnovne,uzas...
 
Shelobina:
Courtney:
mortishaaa:
Shelobina:
Slash girl:
Aj bre malo o gunsima ,ko ovde LOVES SLASH!!!

pju ogavni matorac s' groznom frizurom!!!
Al covek ume na gitari, tu nema polemike!
Axl je lik!
sto bas je gotivna frizura!! :lol: :lol:
Stvarno! Aj,ostavite coveka na miru! Svako ko je gledao spot za Sweet child o' mine zna da je on u svoje vreme bio nesto najlepse... :oops:

frizura mu je bljuf
Kako za koga :? :wink: :lol:
 

Back
Top