Guild Wars

jel ima pretplate kao u wow? ... ako neko zna gde ima u NSu ovaj complete edition ?

pogledaj na www.game-s.rs, ako me secanje dobro sluzi imaju prodajno mesto i u NS-u.

Aj i ja da potvrdim info iz posta iznad :D. Nema pretplate, znaci kupis igru i to je to. GW2 nece uskoro, bar ne finalna tj verzija za prodaju. Mozda bude beta krajem godine, opet kazem mozda jer nisu nista zvanicno objavili.

Kupi ti GW, ima i vise nego dovoljno vremena da se predje i po nekoliko puta dok izadje GW2. A posto je complete edition samo 3k (kazem samo jer je nekad kostalo skoro 10k da se kompletira ceo nalog), onda se isplati kupovina.

Poz,
Ivan
 
poz maso .. gw svet je od danas bogatiji za 1 igraca :)
uzeo sam ritualist i za drugu profesiju sam uzeo necromancer.
eh sad nisam siguran sta tacno da uzimam ... krenuo sam da dodajem poene najvise u onaj tree za lecenje (kod ritualista) i Curses kod necro, i pomalo blood ... sta kazete?
 
Rit je dobar izbor.
Lechenje kod ritualista je dobro , a necroa bih uzeo jedino zbog Enfeebling Blood , Shadow of Fear i Rip Enchantment. Takodje Splinter Weapon je mnogo dobar skill.
Ne znam koje kampanje imash pa ne mogu da ti kazhem vishe.
 
Rit je dobar izbor.
Lechenje kod ritualista je dobro , a necroa bih uzeo jedino zbog Enfeebling Blood , Shadow of Fear i Rip Enchantment. Takodje Splinter Weapon je mnogo dobar skill.
Ne znam koje kampanje imash pa ne mogu da ti kazhem vishe.

Factions, Prophecies, Nightfall i EotN ... kada budem zeleo da igram neku drugu kampanju (trenutno igram Factions) da li cu morati da napravim drugog lika ?
 
Evo sam stigo na lvl 20 i sad hoću da igram pvp--jel ja to uopće mogu, i kako (ovi iz guilda su mi nesto pričali, al izgleda da ni oni ne znaju baš), pa et ako može samo malo objašnjenje jer:dontunderstand:
 
Evo sam stigo na lvl 20 i sad hoću da igram pvp--jel ja to uopće mogu, i kako (ovi iz guilda su mi nesto pričali, al izgleda da ni oni ne znaju baš), pa et ako može samo malo objašnjenje jer:dontunderstand:
Odesh brodom u great temple of balthazar i odesh u random arena (RA) za najosnovniji oblik pvp-a , posle 5 uzastopnih pobeda otvara ti se team arena (TA). Tamo posle 5 (ne uzastopnih) pobeda ti se otvara Heroes' Ascent (HA). Ako imash factions i vash guild je kurzick ili luxon mozhesh da igrash Fort Aspenwood (FA) , Jade Quarry (JQ) i alliance battle (AB). Guil Wars ili GvG je najvazhniji oblik pvp-a. Za detaljnije opise ovih mesta pogledaj na GW wiki.
 
Ako ti se kojim slucajem desi da nemas random arenu vidljivu na mapi kad si u great temple uradi sledece:
dok si u great temple prodji kroz portal u isle of nameless. Razgovaraj sa master of paths (nalazi se odmah iza tebe kad udjes u isle) i izaberi trening arenu (ako imas opciju za random arenu, onda izaberi odmah nju).
Meni se ovo jednom desilo pa eto mozda nekome bude korisno. :D

Poz,
Ivan
 
a kad otmu kormir i zatvore je u onu gandaru, i ja se preobucem ko kournan guard i moram je nac--trazio sam svugdje i nikako da je nađem, i na netu sam gledo imal negdje objasnjeno--nema, pa ako ko zna da pomogne
 
Ja sam zahvaljujuci Precheru dobijo 16 z-keysa odma prodo jednom liku za 70k imo josh 40k kod sebe i kupio Dragonic Gauntels i Silver Eagle. Posle toga sam 3 dana bio siromasan dok mi drug nije dao 50k da kupim neke iteme...Posle sam radio PvP da bi dobio z-keyeve da bi mogo da vratim dug :)
I eto to je sve sto sam radio ovog meseca xD

Joj zaboravih da sam dobio Legendary Survivor na Rangeru i da sam Elea doveo do 20lvl-a
 
E ***, da si nas pratio cesce uzeo bi jos 10, jer sam morao da pravim neke last-minute izmene kod 1v1. Iritira kad cekaju poslednji krug da skupe tih 20-ak ili koliko vec qualify poena.
Anyway, za par dana krecemo novi krug, stay tuned ;) .

Poz,
Ivan
 
Hehe, ja na jedan od svojih naloga ulazim samo da pokupim poene/kljuceve. Odkako "prognoziram" sa vise od 1 acc, prestao sam da farmujem. Znam da zvuci k'o reklama, ali tako je. :D

Btw ako nije tajna, koji ti je nick ovamo kod nas?


Poz,
Ivan
 
Evo za sve koji traze guild ili traze drustvo in-game:

Ako ima početnika ili starih/novih igrača koji nemaju gildu - GZG prima nove članove. Whispujte "Radob Calerts" ili "S Kosach S" za više informacija

Gilda Zvana Gilda je mala gilda, sa 11 aktivnih igrača. Samim tim, nismo sposobni za PVP igru. Prvenstveno pomažemo jedni drugima, i trudimo se da igramo zajedno, a kroz druženje i napredujemo - to je i moto gilde. Važno, a možda i jedino pravilo je da NEMA TRGOVINE MEĐU ČLANOVIMA. Ako ti treba hammer koji sam našao, dobićeš ga besplatno, ne tražim ništa za uzvrat. Broj kampanja koje posedujete nije uslov, kao ni level, a ni znanje igrača. Težimo ka tome da od male gilde napravimo jednu normalnu, dobru, koja će učestvovati u PVP izazovima.
Ako se slažete sa ovim stvarima, whispujte gore navedene nickove, pa da se družimo i igramo.


Disclamer: Nije moj guild u pitanju :D

P.S. Ako imate domaci guild a treba vam forum gde cete da se dogovarate i planirate in-game aktivnosti, PM me ovde :D


Poz,
Ivan
 

Back
Top