Gubljenje nevinosti - Tehnikalije

Sto se te nevinosti tice, ako sretnem takvu zenu, prvo sto mi padne na pamet je njena porodica.
Dakle u njenoj porodici gde je odrastala nije bilo kucanja, vec keva uleti sa dup u njenu sobu. Moja kuca, moja pravila, sta to Ona ima da radi sama u sobi tako mlada. Ja bih takvim roditeljima odrzao samo takvu bukvicu. I to mi bude uzasna pomisao. Da roditelji nisu pruzali intiman prostor deci da ona izrastu nevina. Jer tako se gubi nevinost, a ne da Mustafa probije po carsafu. 21 je vek.
 
Ne moze analnim seksom nista :think:

Moze da izgubi nevinost jer nevinost nije samo je l imas ili nemas gospodara univerzuma. Al' vidi, to ti danas nije na ceni, da devojka cuva nevinost, tako da moze da se je.be kol'ko hoce i s kim hoce. Zapravo, to se gura jer kad ce nego sad ce? Danas niko ne trazi kvalitetne proizvode, ko sto rece Dionys na pdf filozofija, tako da . . . Bitno je samo je l os da das il nes da das.
 
Moze da izgubi nevinost jer nevinost nije samo je l imas ili nemas gospodara univerzuma. Al' vidi, to ti danas nije na ceni, da devojka cuva nevinost, tako da moze da se je.be kol'ko hoce i s kim hoce. Zapravo, to se gura jer kad ce nego sad ce? Danas niko ne trazi kvalitetne proizvode, ko sto rece Dionys na pdf filozofija, tako da . . . Bitno je samo je l os da das il nes da das.
Kad čujem da neko sastavi rečenicu "21 vek je, normalno je da izgubi nevinost mlada" zgrozim se. Kao da se to društveno očekuje od nje, a ne kada ona to želi..
 
Oslobedjena je stega drustvenog laznog morala

To je skoro pa 100% tacno. Jedino sto trebas da izbacis jeste rec "laznog". Nisu oslobodjene laznog morala vec morala generalno. Moral vise ne postoji, ubijen je, postoji fino upakovana totalna nekultura. Nekad se vrlo dobro znalo da se mladim devojkama ne sme dozvoliti da same donose odluke po pitanju toga kada ce i s kim ce izgubiti nevinost vec da u tom procesu mora da ucestvuje i neka starija osoba, recimo otac.
 
To je skoro pa 100% tacno. Jedino sto trebas da izbacis jeste rec "laznog". Nisu oslobodjene laznog morala vec morala generalno. Moral vise ne postoji, ubijen je, postoji fino upakovana totalna nekultura. Nekad se vrlo dobro znalo da se mladim devojkama ne sme dozvoliti da same donose odluke po pitanju toga kada ce i s kim ce izgubiti nevinost vec da u tom procesu mora da ucestvuje i neka starija osoba, recimo otac.
Da, to je bilo u vreme kada su zene imale status izdrzavane osobe i posle punoletstva. Neformalno ali su tako stvari bile.
Mislis da danas zeni koja zavrsi skolu, zaposli se, ima svoju platu, placa svoju kiriju itd treba tata da bira decka i kada?
Ako mene pitas, bolje da se sto pre osamostali i u tom smislu i sama odlucuje, uci, pa i pogresi. Inace ce ovako samo biti zbunjena i praviti velike greske i ici u krajnosti. Ne zvuci li to poznato?
Uzgred i to i jeste deo savremenog morala. Ukljucuje i edukaciju koja nije samo set moralnih pravila, vec osnova od koje je zrela osoba sposobna da donese moralni sud iako nigde u bibliji ili tradicionalnom vaspitanju nije navedeno.
 
Da, to je bilo u vreme kada su zene imale status izdrzavane osobe i posle punoletstva. Neformalno ali su tako stvari bile.
Mislis da danas zeni koja zavrsi skolu, zaposli se, ima svoju platu, placa svoju kiriju itd treba tata da bira decka i kada?
Ako mene pitas, bolje da se sto pre osamostali i u tom smislu i sama odlucuje, uci, pa i pogresi. Inace ce ovako samo biti zbunjena i praviti velike greske i ici u krajnosti. Ne zvuci li to poznato?
Uzgred i to i jeste deo savremenog morala. Ukljucuje i edukaciju koja nije samo set moralnih pravila, vec osnova od koje je zrela osoba sposobna da donese moralni sud iako nigde u bibliji ili tradicionalnom vaspitanju nije navedeno.
ja ne znam takve kojima je tata birao momke.
ni u ono vrijem ne znam da su tako stvari bile. to ima kako onda tako i sada kod oceva koji su krelci i materijalisti.

no to sto roditelj nekada ukaze na problematicnog lika nije nista problematicno, ono sto ona recimo ne vidi u trenutku zaslepljenosti u tim godinama.
zasto to roditelji ne bi normalnim razgovorm sa njom (naravno niko je ne primorava ona sama bira) ukazali na neke cinjenice koje se ticu tog momka i vide od strane odrasle osobe, pa da ona to mzoe potom i sama da proveri i zakljuci?

to ti vec ne poznajes jer nijesi roditelj.

normalni razgovori su deo svakog vaspitanja i brige o djetetu i odrastanja te osobe. naravno nikakvo namecanje protivno njenoj volji. razgovori su sasvim ok a uvjek postoji ako je zadrta i zaslepljena i ona "ok sine, imaces se kad i kajati, izvoli radi kako ti volja"

pa ako tako i bude A ni to ne mora da znaci, mada uglavnom biva) onda ta osoba izvuce i plati skolu za ubuduce... prosto to je odrastanje i sazrevanje, zivot.
to sto je ona zavrsila srednju skolu i postala punoletna je daleko od toga da nije potrebno porazgovarati ili dati svoje misljenje. rekoh od tog misljenja narvano ne zavisi njena sudbina sa tim momkom vec ce ona biti ta ili on (sin) koji presudjuje.

Ona ce uvjek biti necije djet i moze se grijesiti naivno i sa 23 25...
I da samostalno zivi uvjek ako neko uvidi da nesto moze biti nepotrebno po nju roditelj je taj koji moze ukazati a nase je hocemo li prihvatiti ili ne. naravno roditelj se nece ljutiti na suprotnu odluku ako je pravi roditelj no jednostavno jbg, uvidece i sama ili daj boze pogresice roditelj,
dok sama ne sazri a to je individualno... neko i sa 50 nije zreo a neko je sa 20...
 
Ok, ok, ok. Seks ko seks. Da li devojka gubi nevinost ako ima analni seks ili ako pruza oralni seks ili prima oralni seks? Da li se nevinost gubi iskljucivo kroz penetraciju vagine ili? Muce me tehnikalije. Ne znam da li je bila tema.

#pitamZaDrugaricu
Hahaha

Po meni je čin penetracije gubljenje nevinosti, a ne oralno zadovoljavanje ili tek što nije "primanje" istoga muškarčevim ustima ili rukom, jelte.
A sad, ako je količina oralnih davanja i primanja velika i sa raznolikim ljudima-ne znam onda odgovor😁😁
 
Аналну невиност сам до сада изгубио два пута приликом уролошког прегледа простате. Не искључујем још неки пут. За оне који нису били у прилици, није ми било баш пријатно, али није ни болело и кратко је трајало.
Невиност у души некако још увек нисам изгубио, бар ми се тако чини.
 
Poslednja izmena:
Аналну невиност сам до сада изгубио два пута приликом уролошког прегледа простате. Не искључујем још неки пут. За оне који нису били у прилици, није ми било баш пријатно, али није ни болело и кратко је трајало.
Невиност у души некако још увек нисам изгубио, бар ми се тако чини.
uuuu, nezgodno....
 

Back
Top