GTA Serijal

koji vam je omiljeni deo

  • GTA IV

  • GTA San Andreas

  • GTA Vice City

  • GTA III


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
1. Какве ово везе има са Новим Садом?
2.
i_will_use_google.jpg
 
Ljudi, alo , da li neko ima neki savet kako a pređem onu misiju kada kod Ryder-a moram da ubacim one pakete sa onim viljuškarom.Ubacim onih prvih četiri, a ona dva ne stignem jer ubiju Ryder-a(idiot ne ume da ni da ubije par vojnika, kad siđem da mu pomognem, ubijem ih sa par headshot-a).Da li tu može da pomogne neka šifra, ili ima li neki način da je pređem, pošto samo kod njega su mi ostale misije(misije kod S, BS, OG, C, CV-da sad ne pišem puna imena likova- sam obavio, samo ostaje ovaj bolid :evil: :evil: :evil: ).Alex.L
 
Prvo vozi kutije do kombija, pa kad dovezes 6 onda ih ubacuj. Koliko se secam imas 4 unutra i 2 napolju... auto parkiraj tamo gde se vojnici saginju pa samo oucas u rezervoar i ode sve u ....
 
@pokemon

ma, slusam...ali, mislim da su mogli jos toga da ubace...

@AlexL

samo budi uporan...ubacis par komada...kada vidis da se Rajderu srozava health, izabdjes, ispresavijas vojnike, pa onda brzo ubacis ostatak...
a mozes i da gazis vojnike viljuskarom... :)
 
Evo kako sam ja to radio nakon 2 bezuspesna pokusaja.
Dovezes kombi pred vojnu bazu i kad ti onaj kaze da otvoris kapiju, ti preskoci unutra i poubijaj sve vojnike.
Kad to uradis onda otvori onaj magacin gde je viljuskar i ubi i onu dvojicu unutra.
Posle uzmi viljuskar i doteraj 6 kutija na ulaz, odnosno na mesto gde ce ryder parkirati kombi.

Onda se vrati ubi jos jednog vojnika s desne strane i otvori kapiju.
Kad ubacis 4 (ili 3) kutije u kombi onda ce vojnici ponovo poceti da izlaze, ali ces imati vremena da ubacis kutije , a Ryderu nece biti nista.
Posle samo treba da pobegnes.
 
Adrenaline effects munasef
Aggressive traffic ylteicz
All cars have nitrous speedfreak
Always 00:00 or 12:00 xjvsnaj
Always 21:00 ofviac
Armor, health, and money hesoyam
Beach party theme cikgcgx
Beater traffic bgkgtjh
Black traffic iowdlac
Bounty on your head bagowpg
Carnival theme crazytown
Cars fly away bsxsggc
City in chaos iojufzn
CJ jumps higher kangaroo
Cloudy weather alnsfmzo
Commit suicide szcmawo
Deadly vehicle jcnruad
Destroy all cars cpktnwt
Fast motion speeditup
Flying boats flyingfish
Flying cars ripazha
Foggy weather cfvfgmj
Gangs and workers mroemzh
Gangs only bifbuzz
Hitman level in all weapons professionalkiller
Infinite ammunition fullclip
Infinite health baguvix
Invisible cars xicwmd
Kinky theme bekknqv
Lower wanted levell asnaeb
Manual weapon control in cars ouiqdmw
Massive BMX bunny hops cjphonehome
Maximum fat btcdbcb
Maximum lung capacity cvwkxam
Maximum muscle buffmeup
Maximum respect worshipme
Maximum sex appeal helloladies
Maximum vehicle skills naturaltalent
No fat or muscle kvgyzqk
No hunger aeduwnv
Pedestrians are Elvis bluesuedeshoes
Pedestrians attack with guns bgluawml
Pedestrians have weapons foooxft
Pedestrians riot ajlojyqy
Perfect handling pggomoy
Pink traffic llqpfbn
Raise wanted level osrblhh
Recruit anyone into gang with guns sjmahpe
Recruit anyone into gang with rocket
launcher zsoxfsq
Reduced traffic ghosttown
Rural theme bmtpwhr
Rural traffic fvtmnbz
Sandstorm weather cwjxuoc
Six star wanted level bringiton
Slow motion slowitdown
Spawn Bloodring Banger cqzijmb
Spawn Caddy rzhsuew
Spawn Dozer eegcyxt
Spawn Hunter ohdude
Spawn Hydra jumpjet
Spawn Jetpack rocketman
Spawn Monster monstermash
Spawn Parachute aiypwzqp
Spawn Quad akjjyglc
Spawn Racecar pdnejoh
Spawn Racecar vpjtqwv
Spawn Rancher jqntdmh
Spawn Rhino aiwprton
Spawn Romero aqtbcodx
Spawn Stretch celebritystatus
Spawn Stunt Plane urkqsrk
Spawn Tanker amomhrer
Spawn Trashmaster truegrime
Spawn Vortex kgggdkp
Speed up time ysohnul
Sports car traffic gusnhde
Rainy weather auifrvqs
Stormy weather mghxyrm
Sunny weather afzllqll
Super punches iavenjq
Taxi missions completed vkypqcf
Traffic lights remain green zeiivg
Very sunny weather icikpyh
Wanted level never increases aezakmi
Weapons (tier 1) lxgiwyl
Weapons (tier 2) kjkszpj
Weapons (tier 3) uzumymw
Yakuza theme ninjatown
 
Danas sam nabavio San Andreas sav srecan instalirao, pokrenuo kad ono blagi uzas kakva je ono grafika?! Katastrofa pa znam da je cista konverzija ali opet, dobro ajde kao naviknem se (na very high :) ) medjutim primetim da mi se pojedine stvari u igri ne cuju !! npr. u nekoj misiji kad ti neko nesto prica nista se ne cuje, ljudi okolo sta pricaju se cuje ?!, moja kola se uopste ne cuju, ostala da ?! i jos tako neki tripovi skinuo sam zbog toga nove driver-e za SB Audigy LS medjutim nista problem ostaje jedino da probam sa integrisanom zvucnom ali onda bi svaki cas morao da cupam zvucnike i da ih vracam za sve ostalo (muziku, druge igre...) jel imao neko slican problem i da li se moze popraviti ? Bio sam na sajtu nikakvih patch-eva nema :(

Poz
 
E, ljudi, hvala Vam svima koji ste mi pomogli :D :D :D :D :D . Konačno sam prošao tog idiota(bez muke, kad sam pročitao Vaše savete).Stvarno ne znam kome pre da zahvalim.Sada napredujem, malo sam zbunjen svim ovim događajima oko Sweet-a( ono kad ga zamalo ubiju, kad upadne u neku zamku), Big Smoke-a i Ryder-a, ali snaći ću se. Još jednom Vam svima HVALA :!: :!: :!: Alex.L
 
Sa integrisanom radi !? A sa Audigy-jem ne ?!?!?! Pa kakva je to fora ?! Jel bih mogao da sredim nekako da radi i sa Audigy-jem ili bar da napravim neki batch fajl koji ce da mi postavlja default device na Audigy tj. integrisanu (Realtek AC97 7.1) mrzi me svaki put da podesavam.

P.S Zasto mi svaki put kad izadjem iz igre refresh rate stavi na 60 ?! inace je na 100.

Poz
 
Takav problem nisam imao i zaista je cudno da zvuk zeza na toj igrici.
Ja kao sto sam rekao imam problem da s vremena na vreme cujem samo radio stanice, a svi ostali zvukovi nestaju, a kasnije se pojavljuju.

A za monitor stvarno ne znam sta bi moglo biti.
 
Ало бре, фрикови, јели неко преш`о онај ниво кад треба да рокнеш Смокеа(Smoke) па да спасаваш лудог брата иначе ја сам ту попиздео и на лагани Uninstal...
 
Ovo je sramota pitanja kao kako da vozim viljuskar, kako da "igram kolima",kako da pucam.....
Lepo vas pitam ponovo:
Ало бре, фрикови, јели неко преш`о онај ниво кад треба да рокнеш Смокеа(Smoke) па да спасаваш лудог брата иначе ја сам ту попиздео и на лагани Uninstal...
 
Да ли је неко од вас пацера успео да дође до неких 60%, или сви куцате шифре и иживљавате се на недужним
цивилима а неки и на полицију ?
 

Back
Top