Grupa mladih blokirala Filozofski fakultet: Nameštaj, lanci, policija

Zašto opozicione novine bezobzirno lažu da je ta Dinkova izjava montirana i da on to zapravo nikada nije rekao, kad postoje živi svjedoci koji potvrđuju da je rekao to što je rekao?
On je rekao u fazonu, parafraziram; Proziva me javnost i oni koji me mrze, zbog mog nesrpskog imena, smeta im moje ime, da sam na njihovom mestu ja bih bi jos kreativniji u prozivkama pa bi rekao da je Dinki bio i Dinko Sakic...
To je bio kontekst, ali je neko samo malo editovao video, sto je sasvim dovoljno i priznacete veoma podlo...Nigde rezimski vediji ne priznaju da je video editovan, a jeste..
Uglavnom taj mali edit lici na danasnje klince bolesne nacionaliste...Soft naciste kad dodje vreme i uslovi za to...
 
Poslednja izmena:
Ali si zato imao prilike da vidiš kako se ponašaju glasači u BG... i goste koji su glasali. I komentare na te goste posle...oni nisu Srbi, tačka. To je bio zaključak, koliko ja pročitah. I dalje sam tog stava da se mi međusobno uništavamo. Niko drugi, ovaj Dinko je samo raspalio vatru.
Imao sam priliku, ali sam isto tako upoznat sa osnovnim matematičkim operacijama, pa mi niko ne može prodati priču o milion međeda iz Republike Šumske.

Ali ta tema o saradnji dva režima nije nacionalnog, već lopovskog tipa.
 

"Grupa mladih"​

1711651193452.png
 
Imao sam priliku, ali sam isto tako upoznat sa osnovnim matematičkim operacijama, pa mi niko ne može prodati priču o milion međeda iz Republike Šumske.

Ali ta tema o saradnji dva režima nije nacionalnog, već lopovskog tipa.
I onda ta lopovska ekipa plasira priče po medijima, formira mišljenje ovakvih mladih, montira razne slučajeve u zavisnosti šta im je potrebno u datom trenutku... samo pitam, gde je razum u celoj ovoj priči kod tih mladih osoba i ko ih čini takvima...
 
Pa i on je prekodrinac, a od Vojvodine i Srbije pokušava napraviti Jasenovac i Gradišku Staru.

Dakle sve je to na individualnom nivou, samo je on ipak profesor, pa njegov govor mržnje dobija ozbiljniju dimenziju.
On od Vojvodine pokusava ne napraviti pubku spsku, to je cela prica. Koliko saznajem familija mu je pobijena u Jasenovcu, dakle to ti je jos jedan dokaz da je fora zapravo bila ponajvise na sopstveni racun, a on je uspeo da ostane normalan, neisfrustriran covek u nenormalnim okolnostima pomenutog entiteta. Malo je tako velikih ljudi, uglavnom covek ostane zrtva mentaliteta svoje zabiti.
 
On od Vojvodine pokusava ne napraviti pubku spsku, to je cela prica. Koliko saznajem familija mu je pobijena u Jasenovcu, dakle to ti je jos jedan dokaz da je fora zapravo bilo ponajvise na sopstveni racun, a on je uspeo da ostane normalan, neisfrustriran covek u nenormalnim okolnostima pomenutog entiteta. Malo je tako velikih ljudi, uglavnom covek ostane zrtva mentaliteta svoje zabiti.
Ako priča na način koji ne uključuje sekulin humor, on je ugasio :mrgreen:
 
On od Vojvodine pokusava ne napraviti pubku spsku, to je cela prica. Koliko saznajem familija mu je pobijena u Jasenovcu, dakle to ti je jos jedan dokaz da je fora zapravo bila ponajvise na sopstveni racun, a on je uspeo da ostane normalan, neisfrustriran covek u nenormalnim okolnostima pomenutog entiteta. Malo je tako velikih ljudi, uglavnom covek ostane zrtva mentaliteta svoje zabiti.
Deluje mi da je hteo reći da ti što ga prozivaju ne trebaju zvati Sabahudin nego Dinko Šakić.
 
Ako priča na način koji ne uključuje sekulin humor, on je ugasio :mrgreen:
da, evo najskoriji primer ti je PZE, takvi ljudi kapiraju patriotizam samo ako je skoro pa direktno pozivanje na genocid, nije im palo na pamet da je i pobednicka (Teya Dorina) pesma 'patriotska', medjutim mnogo suptilnija i korektnija, sa gomilom simbola, a to vec uveliko nadilazi kognitivni kapacitet ovih momaka u majicama sa likom Legije.
 
Deluje mi da je hteo reći da ti što ga prozivaju ne trebaju zvati Sabahudin nego Dinko Šakić.
Moguce, posto je ocigledna veza sa imenom, to medjutim ne umanjuje cinjenicu da je ovo fora, pogotovo ako imas u vidu cinjenicu da je i njemu familija stradala pod nadzorom pomenutog Dinka. Srbi bi trebalo da kapiraju crni humor, bar ako su u skladu sa onim kako sebe dozivljavaju.
 
Gruhonjić je, između ostalog, izrazio zadovoljstvo što deli ime sa notornim ustaškim zločincem Dinkom Šakićem i izneo niz skandaloznih tvrdnji uključujući želu za pretvaranjem srpskih crkava u Vojvodini u pabove..
U zemlji u kojoj bolnice nemaju normalni wc i kupatilo, grade se crkve, očito ćemo umesto lečenja da pređemo samo na molitve :(
 
Za mene je on šarlatan koji se nekim vezama ili čudom domogao mesta univerzitetskog profesora.

On već godinama gradi nekakvo "vojvođanstvo" kao antipod srpstvu. Postojale su te podele na relaciji dođoši vs starosedeoci, kao i vojvođansko autonomaštvo i pre Gruhonjića, ali je on to počeo da propagira na svoj drzak, primitivan i uličarski način i uz ogromnu dozu srbomržnje.
Očigledno je velika pretnja za lokalpatriote? 🤔

dinko_ulaz_pretnje.jpg
 
Moguce, posto je ocigledna veza sa imenom, to medjutim ne umanjuje cinjenicu da je ovo fora, pogotovo ako imas u vidu cinjenicu da je i njemu familija stradala pod nadzorom pomenutog Dinka. Srbi bi trebalo da kapiraju crni humor, bar ako su u skladu sa onim kako sebe dozivljavaju.

Imaj na umu da je on patološki lažov i te tvrdnje da mu je familija stradala od ustaša možda takođe spadaju u njegove bizarne "šale" kojima se ispišava po žrtvama ustaškog genocida kao što je to činio i do sada. On je sam napisao da mu se otac zvao Ahmed, a majka Nadežda što implicira da je iz mešovitog braka. Možda mu je neko stradao sa majčine strane od ustaša. Familija Gruhonjić je dala nekoliko ustaških funkcionera poput Abdulaha Gruhonjića, ustaškog kotarskog namesnika kotara Vlasenica i mogućeg pretka vašeg Dinka, ponosnog na svoje ime. Zamisliti kakve bi psihičke smetnje imala osoba rođena u braku nacističkog koljača i njegove žrtve iz Aušvica. Nemoj da donosiš zaključke ako nemaš elemenata za zaključivanje. Jedino što se može zaključiti iz nastupa Dinka Gruhonjića je da je on patološki opsednut mržnjom prema Srbima iz Bosne i Hercegovine i da tu mržnju pokušava da zamaskira u vojvođansku autonomašku priču na šta se pale izvesne budale.
 
Da li da katolicke Crkve i dzamije pretvorimo u pabove?
Da li da Pravoslavnu Crkvu pretvorimo u pab?
Gdje bi akusticniji bio koncert npr.Ritam nereda?
Aludirao je na broj otvorenih crkvi, kao da je to jedini način da pokažemo da smo preveliki Srbi. A hteli, ne hteli u toj Vojvodini žive i drugi narodi, ako se već hvalimo da smo tolerantan narod, koji ima zakon koji omogućava sva prava i manjinama, zašto licemerno napadamo te manjine?
 
Imaj na umu da je on patološki lažov i te tvrdnje da mu je familija stradala od ustaša možda takođe spadaju u njegove bizarne "šale" kojima se ispišava po žrtvama ustaškog genocida kao što je to činio i do sada. On je sam napisao da mu se otac zvao Ahmed, a majka Nadežda što implicira da je iz mešovitog braka. Možda mu je neko stradao sa majčine strane od ustaša. Familija Gruhonjić je dala nekoliko ustaških funkcionera poput Abdulaha Gruhonjića, ustaškog kotarskog namesnika kotara Vlasenica i mogućeg pretka vašeg Dinka, ponosnog na svoje ime. Zamisliti kakve bi psihičke smetnje imala osoba rođena u braku nacističkog koljača i njegove žrtve iz Aušvica. Nemoj da donosiš zaključke ako nemaš elemenata za zaključivanje. Jedino što se može zaključiti iz nastupa Dinka Gruhonjića je da je on patološki opsednut mržnjom prema Srbima iz Bosne i Hercegovine i da tu mržnju pokušava da zamaskira u vojvođansku autonomašku priču na šta se pale izvesne budale.
ne donosim ja konacne zakljucke, samo pokusavam da objasnim zasto covek ne zasluzuje smrt i da su momci u 'Legija' majicama negativci
 

Back
Top