Grupa mladih blokirala Filozofski fakultet: Nameštaj, lanci, policija

Jer posmatram ovu sliku mladića, koji nisu ni bili rođeni u vreme svih krvavih dešavanja, kako na ovaj način ispoljavaju patriotizam. Ja svoju decu nisam tako vaspitala, majice sa Legijinim likom, koju to poruku šalju ovi mladi ljudi?
Ма ко зна одакле је та фотка.
И колико је реална.
Динко је усрао мотку, а сад покушавају да прикажу да га прогоне као неки клинци васпитани као нацисти.
Стара фора.
Замена теза.
А заправо он мрзи сваког ко не дели његово мишљење
 
Nije čistokrvni srbin

NE LAŽI. On jeste muslimanski šovinista, ali niko ne traži njegovu smenu zbog nacionalnosti, već zbog ruganja žrtvama ustaškog genocida.

Otkaz za Dinka Gruhonjića je tražio Studentski parlament (a ne samo ovi klošari sa slike). Gruhonjić je odavno zreo za tužbu zbog širenja mržnje na nacionalnoj i verskoj osnovi, s tim što je njegovo ispišavanje po žrtvama ustaškog genocida i svim normalnim građanima Srbije doseglo vrhunac nastupom na nedavnom skupu srpskih NVO zgubidana u Dubrovniku. Treba ispitati i kojim je vezama taj šarlatan dobio mesto profesora na fakultetu vezanom za novinarstvo. On nije novinar nego NVO parazit.
 
Jer posmatram ovu sliku mladića, koji nisu ni bili rođeni u vreme svih krvavih dešavanja, kako na ovaj način ispoljavaju patriotizam. Ja svoju decu nisam tako vaspitala, majice sa Legijinim likom, koju to poruku šalju ovi mladi ljudi?
Ni meni se ne dopada slika tih momaka, pozirali su za novine i ko zna gde i kada je slikano.
Informiši se o Dinkovim stavovima i širenju mržnje.
Takav čovek ne sme da vaspitava đake.
 
Ni meni se ne dopada slika tih momaka, pozirali su za novine i ko zna gde i kada je slikano.
Informiši se o Dinkovim stavovima i širenju mržnje.
Takav čovek ne sme da vaspitava đake;
Ја сам само децу коментарисала, то ми је тужно за данашње младе што иду тим путем.
 
Koliko vidim predvodnik grupe je momak koji nosi majicu Legije, inače zvanično osuđenog kriminalca za ubistva i još neke stvari.
Eh, mladosti naša. Na ovakvima svet ostaje?
Ti ionako vidiš samo ono što je protiv Srbije i Rusije, nisi merodavan po tom pitanju.
Da si pročitao čime se smradina ponosi, ne bi ni postavio tu temu, a kamoli ga branio.
Doduše, možda si i pročitao i slažeš se sa time, ne bi me uopšte čudilo... :mazi:
 
Ti ionako vidiš samo ono što je protiv Srbije i Rusije, nisi merodavan po tom pitanju.
Da si pročitao čime se smradina ponosi, ne bi ni postavio tu temu, a kamoli ga branio.
Doduše, možda si i pročitao i slažeš se sa time, ne bi me uopšte čudilo... :mazi:
Јашта, но се слаже.
 
I kao u seriji Svetozar Miletic.Ustaj Srbine.Pa bar moze da nam se cuje glas u nasoj drzavi.Neka nam zivi Srbija.

U Vojvodini je bolje da obrate paznju da njihovi seljaci ne zajebavaju ove sezone, i da imamo visoke cene na pijacama zbog toga.

Vojvodjanski i macvanski svinjari su jedina nada da po celoj Srbiji cena svinjetine ne zavisi od lokalnih seljaka iz centralne Srbije. Ti nemas pojma koliko se centralna Srbija plasi terora nasih odgajivaca svinja, da ne postoji Vojvodina i Macva da snizava cenu svinjskog mesa, pa mi ovde ne bi okusili svinjsko meso.

Da Vojvodina ode iz Srbije, pa da uvedu neku carinu na svinjsko meso, pa mi bi ovde pukli. Nema nista gore od moravskog odgajivaca svinja. Nabijem ih bas.
 

Grupa mladih blokirala Filozofski fakultet: Nameštaj, lanci, policija​


Grupa mladih osoba, mahom mladića, blokirala je Filozofski fakultet u Novom Sadu, zahtevajući da vanredni profesor Dinko Gruhonjić dobije otkaz.

Pogledajte prilog 1522486
https://www.021.rs/story/Novi-Sad/V...ozofski-fakultet-Namestaj-lanci-policija.html

Koliko vidim predvodnik grupe je momak koji nosi majicu Legije, inače zvanično osuđenog kriminalca za ubistva i još neke stvari.
Eh, mladosti naša. Na ovakvima svet ostaje?
Dlugomire cela Srbija je čula i videla (montirani) snimak....a i ovaj vaš montirani snimak i lov na ljude koje bi da zastrašite....ako kažem da si ti kolovodja antisrpstva je l to govor mržnje? :)
 

Back
Top