Grudi

Anja, kolika su ti deca? Koliko je prošlo od drugog porodjaja? Pretpostavljam s obzirom da si mlada da su deca mala. Mislim da možda prerano očajavaš. Znaš, i meni se to desilo posle porodjaja, ali je par godina nakon toga sve nekako došlo na svoje. Mislim, nisu baš kao što su bile pre, ali su mnogo dobre ;)
 
Anja, pokušaj da se strpiš još jedno godinu dana Daj svome telu fore da se vrati u normalu. MIslim da sam ja počela da se vraćam u normalu tako negde u tvome periodu, pa u narednih godinu dana, a bila sam baš očajna, jer sam imala stvarno lepe grudi. Ali na kraju je to nekako došlo manje-više u normalu.

Vežbe su mi stvarno ok kao dodatak celoj priči, ali su samo dodatak.
 
ne mogu da odolim ovoj temi...bas sam se pitala kada ce se pojaviti...moje dete ima pet godina...a moje grudi se nisu ni priblizno vratile na svoje mesto...kao devojka sam patila sto su male...a sada patim sto nisu cvrste...i svim devojkama koje imaju male grudi pokusavam da objasnim da budu srcne sto su cvrste jer je to najvaznije...mislim da su jedino resenje silikoni...sada sam nesto tanka sa parama za to zadovoljstvo ali ko zna
 

Back
Top