Grey Anatomy-Uvod u Anatomiju

Zaključila sam da ovu seriju gledam zbog "ko se sa kim kreše":rumenko:
Non-stop su neke promene:rumenko:

Da li mislite da su glumci ubedljivi u ovoj seriji? Meni recimo nikako ne ide da onaj mali Džordž ili onaj švaler Alex , ili Izi budu hirurzi?:think::think:

Gledala sam juče sa kevom koja je medicinska sestra i njoj je smešno što recimo oni operišu bez maske itd...

I još me nervira što kad pričaju, kao da drže govor. Mislim, ljudi ne komuniciraju na taj način.:confused:
 
Poceo sam da gledam pre neki dan.Samo par pitanja:
1)Ko je koji doktor?Mislim koja vrsta hirurga?
2)Jel vam malo cudno sto je u seriji puno zena hirurga.U Kragujevcu mislim da ima mozda 1-2 zene hirurga.....
3)Malo mi je cudno,to sto,npr operisu srce i caskaju o vencanju ili tako nesto....Ipak....
4)Koliko serija ima sezona i koja je ova koja se trenutno prikazuje na fox life-u?
 
Poceo sam da gledam pre neki dan.Samo par pitanja:
1)Ko je koji doktor?Mislim koja vrsta hirurga?
2)Jel vam malo cudno sto je u seriji puno zena hirurga.U Kragujevcu mislim da ima mozda 1-2 zene hirurga.....
3)Malo mi je cudno,to sto,npr operisu srce i caskaju o vencanju ili tako nesto....Ipak....
4)Koliko serija ima sezona i koja je ova koja se trenutno prikazuje na fox life-u?

24. epizoda 6. sezone je poslednja koja je izasla. Verujem da ce ih biti jos.
Poslednje 2 epizode su brrrrr, interesantne:cool:;)
Za Fox life ne znam,nisam u SRbiji.
 
E,ljudi,jel moze neko da mi odgovori na par pitanja:
1)U 10.epizodi 2. sezone cini mi se da se Meredit upoznaje sa jednim deckom,a u sledecoj epizodi je neki Indus.....?Ili se varam?
2)Sta je ovo na kraju 2. sezone,svuda pise kao 26-27 epizoda....sta je to?
 
Ovo je postao trend u svim novim serijama,da te bas glavni likovi nerviraju.. Ne znam koja im je fora.

Da su bar napravljeni da budu iritantni, pa hajde, ali sve imam osecaj da su likove radili da budu simpaticni i da se ljudi identifikuju sa njima. Nesto ne mislim da je Meredit trebalo da ispadne tako iritantna.

Jos jedan problem lezi u cinjenici da mnogi TV glumci nisu preterano talentovani, a jos se serije verovatno i snimaju na brzinu. Ima toga i u domacim serijama, da sad ne pocinjem (o tome tek ima da se prica).:besna:

Inace, u "Uvodu u anatomiju" su mi ok Miranda, Kali (ili kako se vec cita Callie), i, tu i tamo, Kristina i Mark Sloan. Ovo dvoje poslednjih jer i ne treba da ne budu iritantni. :zcepanje:

Dr Berk je bio ok, ali je prerano otisao iz serije (j.bg, homofobija ne prolazi :hahaha: )
 

Back
Top