Grejanje

ja se grejem na struju....mali mi stan....a stara gradnja...tako da zimi sasvim dovoljno svaki 2-3tji dan ukljuchiti cerovq preko notji...

a to...shto vetjina kazhe....da o ovome......nije istina
 
Memerne nemoj ni slucajno, osim ako bas zelis da imas velike racune:) Ja imam dve ploce u sobi rade non stop i mogu ti reci da se bas nesto ne user.avam od vrucine. Ako krene neki minus obavezna pec na kerozin pa ti vidi... da smo ranije znali ne bi ih ni ugradjivali al sta ces... Lepo izgleda pa ajde... ma lud svet
 
Uveo sam centralno grejanje pre tri godine.

Kotao je Centrometal Hrvatski ....model CK 50.

Djubre neopevano...procurio je mom prijatelju pre dva meseca a meni se to desilo jutros.

Izradjeni su od nekvalitenog lima koji najverovatnije i nije kotlovski jer je nemoguce da kotao strada posle tri sezone grejanja.

Bio sam kod izvodjaca radova koji je ujedno i serviser.

Muvao me ceo dan.

Cekao sam ga kao idiot i nije se pojavio da dodje i pogelda gde kotao curi.

Zvao sam predstavnika u Kacu koji me je opet uputio na servisera.

Sutra zovem Hrvatsku.

Dakle zlo i naopako, koji neprofesionalizam.

Icu do kraja.

Necu zaliti love da im se krvi napijem.

Izlozicu njihov kotao ako treba i na sajmu da ljudi vide kakvo djubre prodaju kod nas na trzistu i kako nas drsko varaju.
 
mene konkretno zanima ima li neko iskustva sa
mermernim radijatorima?
ako se neko greje već tako...molim za savete... vredi li, skupo li je...ma sve me zanima...

zatim, šta su to uljani radijatori, i da li neko ima iskustva sa tim?

inače,meni je muka od zime...mi se u kući grejemo na najklasičniji način:imamo peći i ložimo...to baš nije tako skupo ali užas kako se kuća prlja, pa onda donošenje ogreva...bla bla bla i želeli smo da bar u spavaćoj sobi izbacimo peć i zamenimo je nečim drugim...
za nekoliko godina, to je već sigurno, uvešćemo gas ali do tada šta mi preporučujete?

kako ste vi rešili problem grejanja stana zimi?
jeste li zadovoljni, da li vam je dovoljno toplo?
...
hvala unapred!

Imamo idealno resenje za vas problem...u ponudi imamo konventore(radijatore)na struju belgijske proizvodnje. Ekoloski i pre svega ekonomican uredjaj snage 1kw,1,5kw i 2kw.Primer: 1kw=10m2 grejne povrsine. elegantno dizajniran sa digitalnim podesavanjem temperature...LED displej itd... detaljnije informacije na tel: 069 460-5-690 Bojan-Novi Sad
 
Ja vam predlazem konventor(radijator) na struju belgijske proizvodnje...Celicni panel(slican redovnom plocastom radijatoru samo radi na principu grejaca...bez ulja,vode i sl) dosta ekonomican i lepo dizajniran sa digitalnom kontrolom sobne temperature. Snage: 1kw,1,5kw i 2kw...primer: 1kw=10m2 , 1,5kw=15m2 , 2kw=20m2 cene su od 10.000 - 14.000 din...ako ste zainteresovani pozovite 069 460-5-690 Bojan Novi Sad
 

Back
Top