Grčka zbirno

Da li mi neko eventualno moze dati informacije iz prve ruke o apartmanskoj vili ``Alexandar Megas``
na izlazu iz Haniotija prema Polihronu ?

Ove godine smestaj tamo prodaje ``Kompas`` iz Kragujevca. Ako je neko boravio u tim apartmanima bicu zahvalan za malo vise informacija o smestaju.
Hvala unapred
 
Molim vas da li mi neko moze pomoci kako najlakse da signem iz Haniotia do Mediterano cosmosa u Solunu?Postoji li nekakav prevoz koji je namenjen samo u tu svrhu ili obicnim bus prevozom?Unapred hvala....
 
Moze li mi neko pomoći kako najlakše da stignem iz Haniotija do Mediterano cosmos u Solunu? Da li postoji poseban bus koji ide tamo ili moram prvo u Solun?HVALA.....

Ako misliš na ovo :


Mediterranean_cosmos.jpg



To ti je na samom Halkidiki auto putu, cca 5 km od Aerodroma. Naravno da ne postoji poseban bus do tamo ...
Uzmeš redovnu liniju, pratiš oznake na auto putu i kad si blizu aerodroma (videćeš avione) , siđeš na najbližoj stanici. Ako baš malo promašiš, taksisti su tamo jeftini i pošteni, neće ti uzeti više od 5 evra. A u povratku ti je lakše, već znaš gde si .....
 
ΕΛΛΑΔΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΩ!
ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ!
Η ΚΥΠΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
ΚΑΙ Η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ!

Η ΛΥΣΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ: ΣΥΝΟΡΑ ΜΕ ΤΗ ΣΕΡΒΙΑ!

ΤΟ ΚΟΣΟΒΟ ΗΤΑΝ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΣΕΡΒΙΚΟ! Η ΕΛΛΑΣ ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΟΒΟΥ!

ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!

ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!
 
OK.HVALA TI PUNO!!!!!!

E, da....zaboravio sam.

Sa Halkidikija imaš obične i ekspres autobuske linije prema Solunu. Autobusi izgledaju potpuno isto, i cena je ista, samo na tabli piše da je ekspres linija. Nemoj ući u taj, već u običan. Istina...ide sat duže, ali taj staje na svakoj stanici, a ovaj ekspresni samo u naseljima.
 
Dragi SVI:),
bilo bi lepo da proćaskamo o novostima u Grčkoj.Ako je neko već išao ove godine neka se javi. Mene najviše interesuju cene u Radnjama. Koliko košta hleb, mleko meso, voće, povrće...?:?: Verovatno ćemo prve utiske dobiti tek u maju ali nikad se ne zna, možda je neko već bio ove godine pa nek se javi.

Pozdrav svima:D
 
ΕΛΛΑΔΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΩ!
ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ!
Η ΚΥΠΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
ΚΑΙ Η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ!

Η ΛΥΣΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ: ΣΥΝΟΡΑ ΜΕ ΤΗ ΣΕΡΒΙΑ!

ΤΟ ΚΟΣΟΒΟ ΗΤΑΝ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΣΕΡΒΙΚΟ! Η ΕΛΛΑΣ ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΟΒΟΥ!

ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!

ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!

Ajd prevedi leba ti !
 
gcka,volim te,ti si jedina,kipar je grcki a i makedonija.postoji samo jedno resenje-granica sa srbijom.kosovo je bilo,jeste i bice srpsko.grcka ne priznaje nikakvu nezavisnost kosova.grcka mi je u srcu,grcka-zauvek.
 
POKUSAVAM VEC MESEC I VISE DANA DA NADJEM NEKI STUDIO ILI APARTMAN U LOUTRAKI-U I NISTA. STIZU JAKO LOSE PONUDE SA PREVISOKOM CENOM,TIPA - STUDIO 60 E DNEVNO -BLJAK SMESTAJ...DA LI JE NEKO BIO I KAKO?
NE BIH PREKO AGENCIJE - VEC DIREKTAN KONTAKT SA VLASNICIMA.
 
Moram da ti kažem da je to što tražiš - N E M O G U Ć E

Ili ćeš ići preko agencije, ili ćeš platiti adekvatnu cenu koju gazde traže.

TREĆE NE POSTOJI !!!

Morate shvatiti da agencije dobijaju kapacitete UPOLA cene, zato što zakupljuju na veliko, recimo...50 apartmana za CELU sezonu ....Plaćaju UNAPRED, pa od tih para vlasnici apartmana kreče ...itd...
Dobro, agencije se tu ugrade...ali je to još uvek jeftinije nego kada se vi pojaavite sa ulice...''Dobar dan...pošto je soba'' ......A da ne spominjem internet...Tu je NAJVEĆE deranje ...
 
Moram da ti kažem da je to što tražiš - N E M O G U Ć E

Ili ćeš ići preko agencije, ili ćeš platiti adekvatnu cenu koju gazde traže.

TREĆE NE POSTOJI !!!

Morate shvatiti da agencije dobijaju kapacitete UPOLA cene, zato što zakupljuju na veliko, recimo...50 apartmana za CELU sezonu ....Plaćaju UNAPRED, pa od tih para vlasnici apartmana kreče ...itd...
Dobro, agencije se tu ugrade...ali je to još uvek jeftinije nego kada se vi pojaavite sa ulice...''Dobar dan...pošto je soba'' ......A da ne spominjem internet...Tu je NAJVEĆE deranje ...

-------------------
Ma da, naravno,ali vredi pokusati...
Prosle god smo bili na Krfu preko agencije-rekli nam jedno- mi dobili drugo,platili puuuuno, a Grk je izdavao vilu po 300 e po apartmanu za 10 dana.
 
Е, и ја се исто распитујем за Елени у Лептокарији...па ако неко има искуства...[

Eleni se nalazi ispod pruge na oko 50 m od plaze. Nisam letovala u njoj vec u Filokseniji ali sam se vidala na plazi sa ljudima koji su putovali sa nama i bili smesteni u vili Eleni studiji su mali sa malim terasama spolja izgleda malo oronulo ali gde celjad nije besna kuca nije tesna
 
Planiram putovanje do Soluna, a nakon toga do Delfa i dalje...

Plan je da idem vozom do grada Lamia, a zatim nekim prevozom do delfa i dalje do Atine.

Moja pitanja su...

1. Da li postoji direktan prevoz iz Soluna do Delfa i koji, gde, kako... :)

2. Da li postoji voz do mesta Lamia? Na karti sam video da tu prolazi zeleznicka pruga... Isao sam na site grckih zeleznica, medjutim nazivi gradova su na grckom, tako da ne mogu da provalim nista, jer ne znam grcki...

3. Dokle uopste ici vozomi gde uhvatiti autobus za Delfe...

Txs unapred na odgovorima...
 

Back
Top