Grčka zbirno

U Leptokariji je veoma toplo u to vreme i osim za one najosetljivije nece biti problem da se kupate svaki dan.
Bez obzira na neposrednu blizinu planine Olimp, veceri ni u junu nisu hladne.
Ne znam sta vam znaci to izvan grada je smestaj, obzirom da je u Leptokariji povoljan smestaj i na samoj obali. Mi smo prosle godine platili u periodu od 10.06. 100 evra po osobi na obali.
Upoznao sam prilicno to mesto, pa ako ti treba jos neka informacija, javi se.
 
Koliko vidim po brzini prodaje, ove godine je ostrvo Evia apsolutni hit. Valjda ljudi stalno traže nove destinacije. Takav sam i ja, pa sam definitivno uplatio za jun. Eto, preporuka od mene je Evia. Imas u ponudi nekoliko mesta pa vidi da li ti se svidja. Ja sam izabrao Edipsos
 
Bezimeni77:
Ne znam sta vam znaci to izvan grada je smestaj, obzirom da je u Leptokariji povoljan smestaj i na samoj obali. Mi smo prosle godine platili u periodu od 10.06. 100 evra po osobi na obali.

Ova vila u koju idemo nalazi se na 400m od grada ( gornjeg dela ka Platamonu u blizini super marketa Lidl ) i 700m od plaze ali je skroz nova i odlicno opremljena. Nas kosta 12 nocenja u cetvorokrevetnom studiu 12.900dinara.
Reci mi ima li neki dobar restoran sa lepom grckom hranom u koji vredi otici i sta treba videti, obzirom da smo bili tamo pre 4 godine ( bili smo u mestu pored Leptokarije ali smo svako vece bili u njoj ).
 
Imao si i bliže plaže za te pare, ali kad si vec uplatio da ti ne stajem na muku.
Restorani: u onoj ulici sto se spusta od pruge prema moru, zaboravio sam ime, prepoznaces ga jer ima i srpski meni istaknut na ulici. Tu je dobro svo meso, ukljucujuci giros.
Extra pice su ti kod Panajotisa u Casa di pizza, restoran je bas uz zeleznicku stanicu.
A na obali ti preporučujem Afrodita restoran. U prizemlju vile Afrodita. Extra italijanska kuhinja. Gazda se zove Denis i baš je ljudina.
Uzivaj!
 
zabofaker:
Btw. da malo pitam ljude ovdje ( jer u Hrvatskoj baš i nema nekih veza s Grcima )...pa da pitam - kolko se plaća ovako jefitinije-pristupačnije smještaj po apartmanima i sobama u Ateni, Solunu, Krfu il negdje drugdje, ja sam gledo neka soba za mene i još par likova što bi išli u Atenu po glavi bi nas izašlo oko 14 eura, jel ima štagod jeftinije? Silom hoću opet u Grčku... :twisted:
Ja bih na tvom mestu u kamp. Nemate vize ni sa nama ni sa Makedoncima ni sa Grcima, furate autoputem, ni levo ni desno, samo pravo do Soluna, Volosa ili čak Atine. Malo kopno, malo ostrva, ma uživancija jedna. Odvoj mesec dana i uživaj.
U povratku svrati u Guču i zaboravićeš kako se zoveš i odakle si :D kad te pričepe mlade Srbijanke ;)
 
crnicrnja:
Ja bih na tvom mestu u kamp. Nemate vize ni sa nama ni sa Makedoncima ni sa Grcima, furate autoputem, ni levo ni desno, samo pravo do Soluna, Volosa ili čak Atine. Malo kopno, malo ostrva, ma uživancija jedna. Odvoj mesec dana i uživaj.
U povratku svrati u Guču i zaboravićeš kako se zoveš i odakle si :D kad te pričepe mlade Srbijanke ;)
E pa dalo bi se i tako skombinirat-pogotovo ovo za Guču :D , mada smo mi mislili vlakom do Soluna i onda dalje-makar pješke...a neki bus, vlak...vidit ćemo...
P.S. Hvala na informaciji
 
Ove godine nameravam sa porodicom (dete od 2 godine ) da letujem u Grcku.Hotel,polupansion a cena neka pristojna do 400Evra po osobi.Napominjem da datum letovanja je kraj avgusta pocetak Septembra.Molim za neke konkretne predloge mesta i Hotela.Hvala unapred
 
Posto imas malo dete moja ti je preporuka Gerakina beach hotel u mestu Gerakini na drugom prstu Halkidikija. Mi smo bili prosle godine i prezadovoljni smo. Ne znam cene u tom periodu ali mi smo u junu placali po 310 EUR polupansion, a za dete nista.
Imas glavnu hotelsku zgradu i kompleks bungalova okruzenih predivnim zelenilom. Pravi raj za decu. Mi smo bili u bungalovu. Ujutru izadjem na terasu da popijem kaficu a dete pustim da trckara po travnjaku, nema gde da se izgubi. Hotelska plaza pescana, na dva koraka od smestaja, milina.
Unutar hoteskog kompleksa imas super opremljenu prodavnicu, restoran i 2 kafica. Taman sve sto ti treba. Nista ekskluzivno, ali cisto i lepo.
Gerakini je malo mestasce sa 4-5 kafica i jos toliko restorana. Ako idete kolima, mozete obilaziti okolne predivne skrivene plaze ili uvece otici u neko vece mesto u setnju.
 
Marge Simpson:
Mnogo je to para, mozete proci duplo jeftinije ako odete licno, oni sve posle 20. avgusta smatraju za vansezonu pa su im onda takve i cene.

Iskren da budem i nisam bas primetio da su im cene skroz niske.A posto moja zena i ja radimo kao crnci,necu zaliti ove godine pare za more.Ako Bod da,sledece godine jos jedno malo klince i opet nema mora 2 godine...
 
Milan5:
Koliko para je potrebno za letovanje u Grckoj?
Znaci, ukupno, aranzman, jelo, izlasci, dzeparac...?
Mrzi me da listam temu, ima 29 strana...
Pozdrav
Od 500e-10000000000e.
Ne stvarno, bez zezanja, neki minimum je 500e, a maksimum zavisi od smeštaja, prevoza , mesta, šta preferiraš noću (devojke, kockarnice), danju (devojke, kockarnice,gliseri, jedrilice), šoping (zlato, satovi) ili si kao i ja zadovoljan lepim plažama, girosom i frapeom.
Znači, kao što reče Jerotije, budi konkretniji.
 

Slične teme


Back
Top