Границе самопонижавања

ocigledno da si neke stvari pomesao...mozak se ne ukljucuje...ali shvatam...ukljucis TV i formiras misljenje...zato i mislis da se mozak ukljucuje...rekao sam ti a ti nemoj da kopiras...kad prevazidjes nivo deteta onda se javi...sad vise nemam vremena za decu...:bye:

Vidi se da nemaš u glavi ništa.....................Nemaš nikakav argument i svi koj ne misle kao ti a znaju više od tebe su deca..............jadno,patetično i žalosno................... :whistling:
 
Poslednja izmena od moderatora:

Treba nešto pojasniti... Nije čudno što naši hoće da krenu sa jednostranom primenom, i to iz sledećeg razloga.
Već 4 godine, koliko ja znam, mnogi proizvodi iz Srbije se u EU izvoze bez carine sa izuzetkom određenih proizvoda ribarstva (pastrmke), vina i junećeg mesa (babybeef- za ovaj proizvod se utvrdjuju individualne kvote za svaku zemlju) Po tome sudeći, svejedno nam je da li i EU primenjuje sporazum, jer je ona, tako reći, počela da ga primenjuje jednostrano još 2004., a za neke proizvode i ranije.
No, ja sam čak mislio da nam EU putem neke vrste ucene neće dozvoliti da primenimo spor. jednostrano, ali sada vidim da Oli Ren lično to savetuje.
Ja bih počeo sa jednostranom primenom, jer zanemarljiva je razlika između onoga što nam EU trenutno nudi i što bi nam nudila sporazumom.
 
Poslednja izmena:
Ako je tako, onda nam odgovara da sporazum nikad ne primenimo i da dobijamo povlastice od EU na koje ne uzvracamo otvaranjem trzista, zar ne?

Da li bi ti nekome to dozvolio? To EU nije nama dala da bismo se zajebavali, nego da bismo se malo razvili pre nego što počnemo sa primenom sporazuma. Zašto bi bilo u njenom interesu da nam to dozvoljava zauvek, a da se mi prema njoj zatvaramo? Pošto smo počeli da imamo problema sa monopolima, pravo je vreme i za nas i za EU da se sporazum primeni. E, sad, to što se politika (Hag) meša u ekonomiju, to je surova istina...
 
Ja mislim da se neko najvise samoponizava kada pokusava da fura srpstvo, a ne zna srpski.....

Ја мислим да се неко највише самопонижава када покушава да фура западњаштво а не жели да зна, да нас тај запад понижава на све могуће начине и да нам ради о глави...
 
Ја мислим да се неко највише самопонижава када покушава да фура западњаштво а не жели да зна, да нас тај запад понижава на све могуће начине и да нам ради о глави...

Šta bi ti preduzeo po tom pitanju? Napravio od Srbije ostrvo?
 
Da li bi ti nekome to dozvolio? To EU nije nama dala da bismo se zajebavali, nego da bismo se malo razvili pre nego što počnemo sa primenom sporazuma. Zašto bi bilo u njenom interesu da nam to dozvoljava zauvek, a da se mi prema njoj zatvaramo? Pošto smo počeli da imamo problema sa monopolima, pravo je vreme i za nas i za EU da se sporazum primeni. E, sad, to što se politika (Hag) meša u ekonomiju, to je surova istina...

Сурова је истина да у овој нашој кући нема домаћина већ се скупили белосветски и домаћи преваранти, лопови и разбојници па крчме оно што су генерације стварале.Држава им служи као крава музара отета у разбојничком походу коју ће одржавати у животу само дотле док имају вајде.
То што је урађено са имовином Србије за вас "демократе" је транзиција а када би такву "транзицију" неко урадио са вашом имовином, очи би му (оправдано) ископали.
 
Šta bi ti preduzeo po tom pitanju? Napravio od Srbije ostrvo?

Наравно друже да не бих од Србије правио острво.У међувремену сам већ нешто на ту тему писао .
Укратко- Нама не треба ЕУ јер су они показали да нам не желе добро. Нама треба ред , рад и домаћинска власт која неће државни интерес подредити личном. Многе националне економије које су пре 30-ак година биле далеко иза наше, данас су нам далеко одмакле и то само зато што су установиле ред, омогућиле рад и штитиле национални интерес. Државом треба да владају стручњаци који ће да сачувају и развију она добра што смо имали и да створе добра која немамо а не "стручњаци" за распродаје, стечаје и криминалне приватизације
 
Наравно друже да не бих од Србије правио острво.У међувремену сам већ нешто на ту тему писао .
Укратко- Нама не треба ЕУ јер су они показали да нам не желе добро. Нама треба ред , рад и домаћинска власт која неће државни интерес подредити личном. Многе националне економије које су пре 30-ак година биле далеко иза наше, данас су нам далеко одмакле и то само зато што су установиле ред, омогућиле рад и штитиле национални интерес. Државом треба да владају стручњаци који ће да сачувају и развију она добра што смо имали и да створе добра која немамо а не "стручњаци" за распродаје, стечаје и криминалне приватизације

Ovo bi i moja Smiljka rekla.
Vidiš Danice da nemaš pojma...
 

Back
Top