Grand theft auto 4 Online

Evo ja hocu da igram grand theft auto 4 na online ali neznam kako da namestim sve sam probao imao sam games for windows live i kad sam usao u gta 4 otisao sam na guide i onda je trebalo da ukucam svoju e-mail adresu i password za games for windows live i kad sam i to uradio pisalo je da treba product key probao sam skoro sve i nista nece znaci samo mi je trebao poduct key a dalje neznam znaci poskidao sam skoro sve sa interneta ali nista nece pa me zanimalo ko igra grand theft auto 4 da mi kaze product key i na social club sam napravio svoju e-mail adresu
 
to od mene ne verujem da ces dobiti...
taj product key se dobija kad se kupi orginal GTA...a on kosta oko 50-100 eura...
niko nije lud da besplatno da nekom taj key...ali ako slucajno naletim na taj key poslacu ti...ili ako naletim na neku drugu foru za igranje GTA online...
pozzzzzzzzzzzzz
 
Milose,gta 4 uopste ne moze da se igra online ako nemas original.Bilo da ti neko da product key (sto je 1/100000%) i nalog (ime,lozinka) ti i dalje nemozes da igras,jer nemas originalan CD.
Npr:
Kupis neoriginalan gta 4,dobijes nalog koji je tvoj drug registrovao na originalu,drug ti da ime,lozinku i ostalo,ulogujes se,ali i dalje ne mozes da igras jer je od tvog druga nalog originalan,a ti imas neoriginalan gta i zato nece da ti radi ako ne kupis pravi Gta 4 (taj od 5.000 dinara) i registrujes svoj.
 

Back
Top