Градски превоз (2)

kocke jesu granitne.
drzao sam ih u ruci.
tako da ne lazi po forumu.
Шта би он друго...

Него, проблем је на шта су монтиране... У ствари, проблем је што је једна страна остављена са избочином. Да су ставили коцке глатких страна, не би било великих проблема.

Иначе, више коцки је пропало, потребна је поправка.
 
kocke jesu granitne.
drzao sam ih u ruci.
tako da ne lazi po forumu.
Jesu kada bi se gađali tramvajima i trolejbusima :rotf:

image_1707560337_516332.jpg

unnamed.jpg
 
ulazim u bus jednu stanicu preko mosta na prednja vrata kad ono crnac za volanom :D

sirok osmeh od uha do uha sve se bele zubi, klimuno mi glavom da me pozdravi dok sam ulazio, ja sam naravno otpozdravio :D

bas je cool lik

100x bolji od nasih balvana koji su vecno nadrkani

podrzavam zaposljavanje migranata u gsp-u
 
ulazim u bus jednu stanicu preko mosta na prednja vrata kad ono crnac za volanom :D

sirok osmeh od uha do uha sve se bele zubi, klimuno mi glavom da me pozdravi dok sam ulazio, ja sam naravno otpozdravio :D

bas je cool lik

100x bolji od nasih balvana koji su vecno nadrkani

podrzavam zaposljavanje migranata u gsp-u
Nisam čamuge viđala. Arriva ima one indijance koji su jako bezobrazni a da ne pričam da su odvratni
 
Шта би он друго...

Него, проблем је на шта су монтиране... У ствари, проблем је што је једна страна остављена са избочином. Да су ставили коцке глатких страна, не би било великих проблема.

Иначе, више коцки је пропало, потребна је поправка.
Ne treba ništa popločavati.
Asfaltiranje i kraj.
Mada ni to ne znaju da urade kako valja
 
ulazim u bus jednu stanicu preko mosta na prednja vrata kad ono crnac za volanom :D

sirok osmeh od uha do uha sve se bele zubi, klimuno mi glavom da me pozdravi dok sam ulazio, ja sam naravno otpozdravio :D

bas je cool lik

100x bolji od nasih balvana koji su vecno nadrkani

podrzavam zaposljavanje migranata u gsp-u
Mene vozio neki nije bas negro nego neki iz Bangladeš, Filipini i taj deo. Vozio sam se ka Banovom brdu u 37 posle dugo vremena. Ja prvo nisam znao da li je naš ili ganci. Pitam jel idete na BB? On kaze ne vrteći glavom. I za Mirijevo u 20 sam isto video nekog takvog.
 

Back
Top