GRADONAČELNIKOV KABINET

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Betty:
Добро вече лол и лол још једном :)
Молим вас, да уколико не желите комплетне оставке женског дела запослених, убудуће повадите руке из гаћа кад разговарате са нама!
Срећан Ускрс желим грађанима Београда католичке вероисповести!

I wish you tiny miracles around every corner
:D

ПАЖЊА
Госпоица законодавна је од посебног значаја за рад Кабинета,стога молим све сараднике да се са рукољубом односе према горепоменутој Дами.
У противном санкционисаће се сви видови узнемиравања како ове ,тако и осталих дама
У потпису
Љубоморни Градоначелник
 
:D
e, hvala lepo, evo sladoleda za sve ondaK! A gosn Arhivar ako se prejede, nek se smrzne ili nek mu druga neka nosi ćebence u ćošaq :P

nego...oko dress koda mi nešto nije jasno....jel treba da dolazimo na posao polugole ili poluobučene? Gde je džabi sad....
 
Betty:
:D
e, hvala lepo, evo sladoleda za sve ondaK! A gosn Arhivar ako se prejede, nek se smrzne ili nek mu druga neka nosi ćebence u ćošaq :P

nego...oko dress koda mi nešto nije jasno....jel treba da dolazimo na posao polugole ili poluobučene? Gde je džabi sad....

Може како год хоћете.
Ал' у комаду.
 
Може али није за јавну расправу.
Шаљем екипу да те одпрати до куће
наравно ово је упућено Законодавној...прегазио ме госн Елвин
 
Betty:
:D
e, hvala lepo, evo sladoleda za sve ondaK! A gosn Arhivar ako se prejede, nek se smrzne ili nek mu druga neka nosi ćebence u ćošaq :P

nego...oko dress koda mi nešto nije jasno....jel treba da dolazimo na posao polugole ili poluobučene? Gde je džabi sad....
Gosn Arhivar se ne bum prejel....ima gliste i liniju nak suvljak...dobar vecer gospojica Zakonodavna...i rukoljub...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top