GRADONAČELNIK SA SMISLOM ZA CRNI HUMOR

pa i mi na tribini imamo transparent "Kosovo je Srbija", a kad dodje Zvezda u Novi Sad njihove navijace redovno nazivamo turcima,ciganima ili turskim ciganima i pevamo pesme o njihovim prababama i odnosu sa turcima,a oni nas madjarskim pi*kama i sl... al to nije nista licno ,niti je ozbiljno obicno navijacko prepucavanje ,kao sto i Grobare prozivaju zbog Tudjmana npr. to je sasvim normalna stvar u navijackom svetu .

Само ђубре може да каже за Србина да је турчин и да му је прабаба спавала са турцима. Има цигана који су верни Србији, али од црно црвених нема ниједан.
 
pa i mi na tribini imamo transparent "Kosovo je Srbija", a kad dodje Zvezda u Novi Sad njihove navijace redovno nazivamo turcima,ciganima ili turskim ciganima i pevamo pesme o njihovim prababama i odnosu sa turcima,a oni nas madjarskim pi*kama i sl... al to nije nista licno ,niti je ozbiljno obicno navijacko prepucavanje ,kao sto i Grobare prozivaju zbog Tudjmana npr. to je sasvim normalna stvar u navijackom svetu .

ja nemam neki veliki radni staž u navijačima Crvene Zvezde ovo mi je 6 put da sam išao ali da budem iskren nije mi bilo baš prijatno.pogledaj malo "košavu" imaš u Nišu neku reformističku stranku ...njihov program nije bolji život,Eu, blablabla i sve te fraze,nego samo
dokle Beograd
dokle samo dva kluba Zvezda Partizan
dokle ovo ono .....
primećujem da je nezadovoljstvo veliko a da je kod vas najviše izraženo

mislim da je opravdano ..ako ti je to za utehu
 
Само ђубре може да каже за Србина да је турчин и да му је прабаба спавала са турцима. Има цигана који су верни Србији, али од црно црвених нема ниједан.

водим са њим неки тотално други разговор ..обуздај се мало молим те;)
 
ja nemam neki veliki radni staž u navijačima Crvene Zvezde ovo mi je 6 put da sam išao ali da budem iskren nije mi bilo baš prijatno.pogledaj malo "košavu" imaš u Nišu neku reformističku stranku ...njihov program nije bolji život,Eu, blablabla i sve te fraze,nego samo
dokle Beograd
dokle samo dva kluba Zvezda Partizan
dokle ovo ono .....
primećujem da je nezadovoljstvo veliko a da je kod vas najviše izraženo

mislim da je opravdano ..ako ti je to za utehu
Pa dobro to sto ima samo dva kluba to i jeste generalno problem nase lige i to ogroman i to sto su ta dva kluba i jos pola prve lige iz Beograda, a Nis ,Kragujevac i Subotica na primer jos malo pa nece imati ni klub u II ligi a kamoli prvoj .Al ta regionalna i lokalpatriotska navijacka prepucavanja nemaju neke veze sa politikom i separatizmom ,to se desava i u svim ostalim evropskim zemljama tako recimo italijanski navijaci sa severa smatraju one sa juga za seljacine ,prosjake, prljave cigane ...a slicni su i stavovi recimo navijaca londonskih klubova prema navijacima klubova sa severa zemlje .
 
добро нека буде тако....а реци како онда код вас има људи који се изјашњавају као Војвођани по националној припадности и ако су им родитељи Срби или из мешаних бракова....знам један пример

шта је то?
 
Pa dobro to sto ima samo dva kluba to i jeste generalno problem nase lige i to ogroman i to sto su ta dva kluba i jos pola prve lige iz Beograda, a Nis ,Kragujevac i Subotica na primer jos malo pa nece imati ni klub u II ligi a kamoli prvoj .Al ta regionalna i lokalpatriotska navijacka prepucavanja nemaju neke veze sa politikom i separatizmom ,to se desava i u svim ostalim evropskim zemljama tako recimo italijanski navijaci sa severa smatraju one sa juga za seljacine ,prosjake, prljave cigane ...a slicni su i stavovi recimo navijaca londonskih klubova prema navijacima klubova sa severa zemlje .

На http://www.delije.net/forum може се прочитати о вашем пљувању по србима.
 
алоооооо..ове је тотално друго тема .клање срба има пуно тема ..не видим зашто сваки коментар од било ког ко није у ***** мора да буде "антисрпски" "фашистички" или слично
 
Pa ima ih verovatno mada kontam da ih je jako malo , pa i Canak se izjasnjava Srbinom a ovi mora da su tezi slucajevi ,a koliko ih tacno ima to moras pronaci rezultate popisa iz 2001. pa videti al kontam da su na nivou statisticke greske .

Јадно. Има усташа који кажу да су српског порекла. Чанак је 1991 хвалио усташку војску и тражио да се сва помоћ србима у борби против усташа прекине.
 
алоооооо..ове је тотално друго тема .клање срба има пуно тема ..не видим зашто сваки коментар од било ког ко није у ***** мора да буде "антисрпски" "фашистички" или слично

Написао је на овој теми да виче на текмама да су срби турци и да су србима прабабе спавале са турцима. То је антисрпски фашизам. Грцима ко каже да је турчин у грчкој, тај ако остане жив је имао пуно среће. Тако треба и третирати антисрбе у Србији.
 
Написао је на овој теми да виче на текмама да су срби турци и да су србима прабабе спавале са турцима. То је антисрпски фашизам. Грцима ко каже да је турчин у грчкој, тај ако остане жив је имао пуно среће. Тако треба и третирати антисрбе у Србији.
pa dobro bolje i sa Turcima nego sa volovima ko tvoja vis' sta onda ispadne:neutral:
 
Написао је на овој теми да виче на текмама да су срби турци и да су србима прабабе спавале са турцима. То је антисрпски фашизам. Грцима ко каже да је турчин у грчкој, тај ако остане жив је имао пуно среће. Тако треба и третирати антисрбе у Србији.

молим те врати се на прву страну ове теме и погледај шта је поента разговора између мене и њега ..а о Грцима немој молим те пошто на оној теми о Јужној Србији или садашњој ФЈМРО ниси ни постовао.
 
Па међу понуђеним кандидатима најбољи су Поповић и Вучић А И БЕОГРАЂАНИ СУ ОБОЈИЦА... а свим кандидатима па и оним другим су "програми" и "обећања" приближно исти.

Зато не разумем тему.

Можда је било боље отворити тему ШТА НИСУ ПОНУДИЛИ КАНДИДАТИ ЗА ГРАДОНАЧЕЛНИКА - а да ми грађани смаатрамо да је то обавезно.

Најбоље би било да је отворио тему шта жути нису урадили од 1996. до данас...:grin:

Рецимо тема - СТЕЛТ МОСТ од Бановог Брда до Новог Београда....

...или тема - Осам година припрема за реконструкцију Газеле...

Хм, можда ћу ја да је отворим...
 

Back
Top