Grad Pula pred tužbom jer je povredio Tompsonova građanska prava

:hahaha::hahaha:

da odi na hrvatski najpoznatiji forum pa kad te zbog ove teme
:arrow: http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=8151757&postcount=190
banuju a temu obrišu:dash: (ko što su to uradili meni) (a postavljena je kao i ovde na krsti):roll:

reci mi ko onda nije demokratski a ko jest?:evil::evil::eek:

a to što ti inzistiraš na tom grbu...:dash: od milijardu drugih opcija za avatar...al dobro to je vaša ograničenost:roll:
ako već imaš tu potrebu da stavljaš šahovnicu onda stavi bar neku koja neće imati konotacije u većem delu srpske javnosti na ustaše:roll:....al ne... on svesno dođe ovdje i namerno baš tu šahovnicu gdje je prvo polje bijelo...i to još na (srpskom) forumu:dash::dontunderstand:

hej čovječe jel ti znaš da su moja dva nick-a bila trajno banovana 2006. ovdje samo jer sam svojim odgovorima "provocirao" radikalni deo Srbije....da bi ti danas mogao ovdje sve
da pišeš i svašta da mećeš od avatara...al ipak se neke granice trebaju poštivat ...
ako je nekoliko desetaka hiljada Srba poginulo pod šahovnicom kojoj je prvo polje bijelo (u oba rata) onda imaju pravo da traže od tebe da isti ukloniš koji taman i nije ustaški ALI ASOCIRA na isti
kapiraš?:roll:
(aj se sad još jednom napravi 8lesaw (sa rečenicom tipa: "al to je poviesni kraljevski grb dok još ustaše nisu postojale") onda ću te ja lično da izvređam sa nekim ARGUMENTIMA:evil::dash:

a da ne pričamo kako bi neko od Srba prošao na hrvatskim forumima a koji bi stavili četnički znak ili znak koji asocira na četnike u svoj avatar...najvjerojatnije bez opomene bi isti bio uklonjen a dotični bi dobio ban od par dana do trajnog po IPadresi (ovisno koliko je dotični moderator "patriJotski" nastrojen - eto kod onog Simbe po ip-adresi on je mene banovao zbog one teme, mali hadezejovski crv:eek::hahaha:...zna šta radi....bliže se lokalni i predsjednički izbori:hahaha:...a takvi ko ja ne odgovaraju HDZ-u:hahaha:...previše otvaraju oči ljudima na krivu stranu):mrgreen:

Krstarica je najdemokratskiji forum...a u ove 3 godine sam bio forumaš 20ak foruma cele exYuge (osim Makedonije):super:

i to tvrdim da je tako uistinu

a ti odi tamo gdje ćeš sa tim svojim avatarom ispast smješan...da ne kažem nezanimljiv:)

:bye:


E a ja mislila da ove godine skoknem do rodica u Zgb :think:
 

sa brojkama nije u redu licitirati bilo nekoliko desetaka i stotina hiljada...... nije bit broj ...bit je da nema niko pravo da drugom oduzme život samo zato jer je druge vere, nacije, seksualne pripadnosti itd..:think:

nego evo jedno retoričko za tebe:

interesantno je kad se obračam hr8atskim patriJotama, sr8ske plješću, a kad se o8račam sr8skim patriJotama hrvatske plješću...šta ti to govori? (postavi si to pitanje svaki put kad kreneš da pišeš neki post na ovom forumu):idea:


da su isti...ono; ko bratja...? :mrgreen:

:cmok:
 
p.s.
za naknadno dodano pod p.s. mogu samo reci da imam prilicno slicno misljenje
i kad god bilo tko nazove, ne samo moj narod, nego bilo koji i bilo ciji fasistoidnim ja reagiram
jer to smatram obavezom...
Da,prave ste cvećke.Od svih aktivnih hrvatskih forumaša jedino Severinko ne propagira profašističke ideje.Licemerje ne može da pokrije ono što pišete,a ni sneg za Novu godinu neće to uraditi.:)
 
Poslednja izmena:

Back
Top